Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 paź 2007, 07:35

Mambii, no super, rewelacja! :ico_brawa_01: Też tak chcę! Taka duża córcia i bez nacinania krocza, jak ty to zrobiłaś? Poradź coś!
Ika202 pisze:No i oczywiście witam z rana po nieprzespanej nocy :ico_noniewiem:
I ja witam. Spałam raptem godzinę i to śniły mi sie jakieś koszmary aż mnie maż musiał obudzić, bo strasznie przez sen krzyczałam. Poza tym skurcze co chwilę. Wy też macie tak, że chwilami myślicie, żę to już, a tu się nic nie rozwija? Najlepiej było o 4 nad ranem. Przysnęłam na kilka minut i obudziły mnie takie mega skurcze - co minutę!!!! Ależ byłam przerażona! No przecież bym w życiu do szpitala nie dojechała! Ale po 15 min. przeszły zupełnie. Już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Mąż w ciągłym pogotowiu. Wykończymy się oboje.

Ale chyba najbladziej z nas przejmuje się teściowa hihihi - tylko ona wie, że coś się dzieje (bo moja mam to by mnie zadręczyła). Zadzwoniła wczoraj do męża z pytaniem gdzie jest a on że na piwo po egzaminie wyszedł - zapytał najpierw czy może, wypił jedno i wrócił, zwłaszcza, że jego koleżanki strasznie się przejęły, że na pewno już rodzę i chciały już koniecznie wracać :ico_haha_02: Teściowa się oburzyła i strasznie go zrugała. Za dwie godziny znów kontrola gdzie jest, on na to że w knajpie na pizzy, świętuje - i rozpętało się piekło!!! Ależ go teściowa klęła, że się włóczy, a ja w domu sama rodzę, nie dała mu dojść do głosu, a ja siedziałam obok niego w tej knajpie i obżerałam się pizzą :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-10-23, 07:38 ]
A, Ika, a co Cię właściwie tak boli? Kości czy w środku, szyjka? Potrafisz określić? Może się po prostu rozciąga?! Poleż trochę, może weź no-spę i zobacz jaki będzie efekt. A kiedy do lekarza?

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

23 paź 2007, 09:33

Mambi super córunia, wielkie gratulacje dla ciebie i mężą, obyśmy wszystkie tak rodziły jak ty tego sobie i wam dziewczyny życzę.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

23 paź 2007, 09:37

kilolek, no to masz świetną teściową tylko pozazdrościć :ico_sorki:

mambii82, faktycznie poród pierwsza klasa, myślę że każda z nas by taki chciała przeżyć :ico_haha_02:
Ja cały czas myślę o tej lewatywie bo jakoś ona mnie na razie najbardziej przeraża. Nasza położna w szkole rodzenia mówi że to przyspiesza trochę poród więc na pewno sie zdecyduję (jak starczy czasu :ico_oczko: ) golę się sama systematycznie więc to nie problem.

Wiecie co po wczorajszym badaniu dostałam wieczorem upławów o podbarwieniu różowym, Wydaje mi się jakby mi czop się usuwał :ico_olaboga: . No i rano miałam majtki mokre tak jakby mi zaczęły się wody sączyć. Lekarz mi przepisał jakieś czopki i w takiej sytuacji jak myślicie mogę je używać ?? bo już sama nie wiem :ico_noniewiem:

Ika ja ci naprawdę współczuję, męczysz się biedulko najbardziej z nas wszystkich :ico_olaboga: . ja też myślę że powinnaś się wybrać do lekarza

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 paź 2007, 09:44

Agata27 pisze:mi sie wydaje, ze to z tego powodu, ze beda to dla nas wyjatkowe swieta - pierwsze w 3 :)) i dlatego nie mozemy sie ich doczekac.
też mi się tak właśnie wydaje. Zwłaszcza, ze wszystkie moje świąteczne plany krążą wokół maleństwa
Agata27 pisze:Ja sie zastanawiam dziewczyny czy mam isc na groby ?? termin mam na 3 listopada - jak myslicie ???
Ja jak doczekam to pójdę. Z resztą zobaczę jak się będę czuła. Groby męża w większości mamy dość daleko tzn. ok. 20 km, ale wiadomo korki... więc te może sobie odpuszczę, ale naprawdę wszystko zależy od tego jak się będę czuła.
Evik.kp pisze:kilolek, no to masz świetną teściową tylko pozazdrościć :ico_sorki:
Oj tak! Nigdy w życiu nie zwróciła mi uwagi, ani nie skrytykowała (no raz, ale to było 12 lat temu :-) ) i dogaduję się z nią dużo lepiej niż z moją własną mamą. Z przyjemnością chodzę do teściów w odwiedziny :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-23, 09:47 ]
Evik.kp pisze:Lekarz mi przepisał jakieś czopki i w takiej sytuacji jak myślicie mogę je używać ?? bo już sama nie wiem :ico_noniewiem:
czopki czy globulki? Ale myślę, że możesz. A dużo tej wydzieliny było? Bo jak niewiele to mogło być po prostu podrażnienie po badaniu.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

23 paź 2007, 09:57

kilolek, nie za dużo :ico_noniewiem: może to faktycznie po badaniu
Lekarz mówił że czopki dziś kupię to zobaczę. Na szczęcie nic mnie nie boli, brzuch mam miękki więc chyba nic się nie dzieje.

Ja jak będę jeszcze w dwupaku to na groby pójdę. Ja zawsze chodzę wieczorem jak już jest ciemno więc już korków nie ma i jest o wiele przyjemniej niż w dzień. A pogodę zapowiadają ładną więc czemu nie.

Ja święta też uwielbiam, te wszystkie przygotowania i atmosferę :ico_brawa_01: . W tym roku szczególnie nie mogę się doczekać bo robimy chrzciny małego więc jedna okazja więcej do świętowania :ico_brawa_01: Szał świąt jeszcze mnie nie ogarnął bo moje wszystkie myśli kończą sie na porodzie, dalej nie wybiegają :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

23 paź 2007, 10:27

Mambii poród miałaś ekspresowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Też bym tak chciała :-D

Kilolek byłabym bardzo wdzięczna za wzory :ico_sorki: Mam jeszcze trochę czasu to podziergam sobie. Dawno tego nie robiłam. Warto sobie przypomnieć :-D

Ja też wybieram się na groby. A w czwartek w rodzinie męża pogrzeb. Pójdę na pewno na mszę, jeszcze nie wiem czy na cmentarz też. Zobaczę jak będę się czuła. A w czwrtek robię też badania na te płytki krwi i trochę się boję wyników :ico_olaboga:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

23 paź 2007, 10:32

Witajcie
Mambii sliczna twoja panienka, i porod super ,aby tak wszystkim nam dobrze poszło
Kilolek
Jesli chodzi o swiata, to mnie jeszcze nie ogrnoł szał choc, calkiem cie rozumie i moj maz tez juz kiedys pytal gdzie w tym roku postawimy choinkę
na studiach miałam taką fajna pania profesor, ktora mialo 6 dzieci juz dorosłch mających swoje rodzinki. zawsze nam opowiadalaze ona prezenty na wigili szykuje przez cały rok
A co do skurczy to tez juz wczoraj tak miałam ze nasilily sie wieczorem pozniej sie położyłam i przeszły
Ika biedulka Ty jesteś, ale ty masz juz za sobą dwa porody to na pewno inaczej ciut
My pewnie juz dawno byśmy panikowały i były w szpitalu przy takich dolegliwościach

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

23 paź 2007, 10:33

hej !!! mambii, ale szybciutko urodziłaś, pozazdrościć.

ika tak bardzo cierpisz ??? jejku może zadzwoń do lekarza.

kilolek zamienie moją teściową na Twoją :ico_sorki: super babeczka.

A u nas katarowo, Zuzia ma anginę a ja katar i boli mnie gardło. Pije mleczko z miodem i masłem , leżymy i czytamy bajeczki :ico_oczko:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

23 paź 2007, 10:37

heh ja juz na groby nie pójdę, bo będe w szpitalu- chyba ze sie jeszcze wczesniej rozpakuje, przeglądnęłam wszystkie terminy z usg wczoraj i mieszczą sie od 24-31 października, tak wiec rozpakowanie może być bliskie

[ Dodano: 2007-10-23, 10:41 ]
i skleroza ciążowa dziala oczywiscie :Gratulacje dla meza Kilolek za zdany egzamin
Ania taka pogoda to dzieciaczki chorują zdrowka dla twojej pociechy
Moj maz tez mowi ze moja mama jest super tesciowa dla niego i bardziej sie dogaduje z nia niz ze swoją
bardzo lubi odwiedzać moj dom rodzinny

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

23 paź 2007, 11:11

Witajcie listopadówki. Mam pytanko nie wiecie gdzie zniknęła Ika202 :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość