Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 paź 2007, 15:08

Beatka napisała ze nie dochodziły do mnie smsy bo tam nie było zasięgu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale juz jest oki dzieki Bogu ma synka przy sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja juz sie tak denerwowałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

23 paź 2007, 17:59

BOŻENKA hurra nareszcie! Wielkie gratulacje :ico_brawa_01: , chyba sie zamieniłysmy terminami hihi, to Ty mialas pierwsza rodzic :-) .
:509: Życzę dużo radości z Franusia, wracaj szybko do domku. :ico_prezent:



wisienka pisze:
a ja mam skurcze nadal co godzinkę...


Wisienka jeszcze Ty nam zostałas - trzymamy kciuki. :-)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

23 paź 2007, 21:57

Dziewczyny i jak tam , wiecie co u Wisienki ???

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

23 paź 2007, 22:46

Beatka i Bożenka mają już swoje szkraby przy sobie ,extra...teraz jeszcze ja :-D
massumi pisze:Dziewczyny i jak tam , wiecie co u Wisienki
jestem jeszcze tutaj :ico_placzek: ale jutro o 10:15 mam wizyte u gina
buziaczki i do jutra

[ Dodano: 2007-10-24, 13:15 ]
czesc dziewczynki,byłam u ginka,rozwarcie delikatnie sie powiekszyło ale nic konkretnego sie jeszcze nie zaczęło,ale jade do szpitala na obserwacje,mam nadzieje ze sie cos ruszy i wrócę do was juz z Filipkiem :-D
papa buziaczki

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

24 paź 2007, 21:22

wisienka, :ico_buziaczki_big: dla Ciebie i Filipa .... czekamy na Waszą kolej !!!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

26 paź 2007, 23:20

Witajcie mam wiadomości od Wisienki
Zostaje w szpitalu i w poniedziałek będzie miała próbę oksytocynową, jak się uda to Filipek będzie z nami. Oczywiscie o ile wczesniej nie urodzi :-D

Poród trwał dosłownie 2 godziny, zaczęło się po 5 a Franek ur się o 7:20.
Urodził się śliczny, bez żadnych opuchlizn, wybroczyn. Poród był wspomagany
oksytocyną, więc dlatego trwał tak krótko. Personel na porodówce był bardzo
profesjonalny a na dodatek była przy mnie cały czas stazystka, która
pokazywała ile umie i chwaliła się swoja wiedzą. Byłam świetnie
doinformowana w kazdej sekundzie.Tej nocy rodziłam jako trzecia i wszystkie
rodzilysmy drugie dziecko.
Kolejne 2 doby w szpitalu tez bede milo wspominac, opieka swietna.

Tragedia zaczela sie w domu, Antoś szalal z zazdrosci, do tego stopnia ze
dostal takiej histerii, ze az zwymiotowal. Ja sie z tego wszystkiego
poryczalam jak glupia, czulam sie potwornie bezsilna. Spodziewalismy sie ze
bedzie zle ale to co bylo przeszlo nasze oczekiwania. Dzis juz było duzo
lepiej tylko musimy go bardzo pilnować bo "dzidzi" to jest dla niego nowość
i interesuje bardzo. Musimy patrzeć mu na ręce ciągle bo nigdy nie wiadomo
co mu strzeli do głowy.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 paź 2007, 17:07

bozenka74, :ico_pocieszyciel: oj jeszcze trochę i Antoś się oswoi... nawet nie wiesz jak Cię rozumiem :-)

Awatar użytkownika
dagmara1709
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:39

27 paź 2007, 19:14

bozenka74, wielkie gratulacje z okazji narodzin synka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: śliczny bobasek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Niech zdrowo rośnie :-)

Ewula4
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2007, 20:39

28 paź 2007, 13:50

BOZENKO I BEATKO gratuluje slicznych chłopaczków:) :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
WISIENKO 3mam mocno kciuki za Twój szybki poród!:) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
czesc dziewczyny! :-) A ja nadal nic... :ico_puknij: jestem już 11 dzien dzisiaj po terminie.. no a z usg to 4 dzionek dzis minie.. no i jeszcze nie urodziłam.. A już sie nie mogę doczekac naszej Niuni:) :ico_spanko: Chodzę co 2 - 3 dni na Ktg no i jest ok. Co prawda na przedostanim wykazało mi dwa niewielkie surcze tylko ze ja ich w ogóle nie czułam.. :ico_szoking: czy to mozliwe... :ico_noniewiem: Pocieszam się tylko tym, ze moja mamusia przenosiła mnie przeszło 2tyg. W poniedziałek chca mnie już położyc.. ale ja nie chce... zawsze to w domku lepiej.. Ale wiem ze musze... Dzidzia jest teraz najważniejsza Czuje, że pewnie mnie położą, zeby pooberwowac ... Wolałabym urodzic naturalnie .... a nie żeby mi poród wywoływali.... Czy do szpitala muszą kłasc jak minie 2 tyg. po terminie.. czy moze termin z usg tez jest znaczący.. Cos mi podpowiecie:)

[ Dodano: 2007-10-28, 13:14 ]
Hej dziewczynki! jest tam koto??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

29 paź 2007, 11:30

Ewula4 dzieki , U mnie wazniejszy byl termin z usg i na podstawie tego terminu sie kierowali

bozenka ja mialam podobna jazde z Oscarem na krok nie moge go z malym zostawic bo caly czas go zaczepia niby niechcaco.A jak go zobaczy pierwszy raz w szpitalu to zaczal plakac i mi wtedy tez polecialy lzy :ico_placzek: ze zostanie troszke odsuniety np na czas kiedy musze karmic, a Marcel jest strasznym lakomczuchem i potrafi siedzie na cycu po 2-3 godz i na dodatek strasznie mu sie ulewa a ja na nic nie mam czasu.Na szczescie Marcelek w nocy spi wiec moge sie w miare wyspac. :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość