Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 21:02

Ide do małej dac papu, potem kąpu kąpu i lulu :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

23 paź 2007, 21:03

mosob, powrót do pracy bardzo dobrze ci zrobi :ico_brawa_01: A ja jutro mam spotkanie z kumpelą wieczorkiem :-D A dlaczego nie dodajesz mąki? Ja robię Maciusiowi często lane kluseczki na rosole i mąkę daję, czy czegoś nie wiem?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 21:09

Jeszcze na chwilę

Ja też mam nadzieję że praca pozwoli mi wrócic jakoś do normalności, uciekam bo ktos już mnie tu za bluzke ciągnie :-D Zajrzę jak diabełek zrobi lulu. Mosob pocieszylaś mnie z tymi odczuciami, ja czasem mam żal do siebe, że tak się złoszczę, ale to czasem silniejsze ode mnie.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

23 paź 2007, 21:25

witam wieczorkiem :-)

widzę, że rozmawiacie o kryzysach .... hmmmm skąd ja to znam. Ostatnio mamy jeden wielki kryzys. Nie potrafimy już chyba ze sobą normalnie rozmawiać :ico_olaboga:

Mam dziś strasznego doła i uciekam już bo nie chcę i Was dołować. Dziś moi rodzice uśpili psa, był z nami 15 lat... Siedzę sama, Maks śpi a Mariusz poszedł do kolegi oglądać piłkę i popłakuje sobie po kątach :ico_placzek: Boszee jak człowiek przyzwyczaja się .... chyba już już nigdy nie będę miała psa ani innego zwierzątka... za duży żal po stracie :ico_placzek:
Cały czas zastanawiam się czy go bolało ... jakby to mogło coś zmienić :ico_placzek:

Wpadnę może jutro bo dziś :602:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

23 paź 2007, 21:43

nella, :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 paź 2007, 21:55

Mosobku już poszły do Ciebie zdjęcia,wcześniej wysyłałam i nic mi nie odrzuciło,więc nie wiem czemu nie dostałaś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Piszecie o dołach-ja ma ostatnio rajskie życie,nie pamiętam kiedy siękłóciliśmy,czasem nam się zdarza przemilczeć pewne sprawy ale szybko wszystko mija.Wystarczy,że emocje opadną i jest ok.Niestety kiedyś też się ostro żarliśmy ooooo działo się czasem,ale chyba te 12 lat razem jakoś nas "ułożyło" odpowiednio :ico_oczko: Obym tylko nie zapeszyła :ico_nienie:

Riterko-Jak Bartek zaczynał chodzić ,to ja cały czs za nim krok w krok,bo co chwila zaliczał jakieś przeszkody.Bez przerwy miał sińce na buzi ,teraz zaczyna biegać i znów upadki się zdarzają,tylko teraz nauczył się przewracać( prawie bezboleśnie).Na bloga zaglądam jak mi tylko czqs pozwala :ico_haha_02:

Uciekam-miłej nocki,ostatnie dwie miałam dosyć krótkie i padam na ryjek.Co gorsza Bartek zaczyna kasłać :ico_olaboga: .Nella a jak Maks???Chyba rozumiem co przeżywasz po stracie piesia,bo ja też kiedyś to przeszłam tylko,że byłam jeszcze mała i pewnych rzeczy nie mogłam zrozumieć :506:

Teraz to już naprawdę mnie nie ma :607:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 paź 2007, 22:08

dzięki dziewczyny za odpowiedzi,
Iwcia właśnie Jaś zaczyna biegać i normalnie masakra, on nie patrzy pod nogi :-D a faktycznie 12 lat wspólnego życia robi swoje, my jeszcze troszkę poczekamy do 12 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 22:10

Nellu :ico_pocieszyciel: ja tez płakałam jak moi uśpili moją ukochaną Tinę, wtedy byłam zła, ale była już strasznie stara i miała paraliż tylnych nózek, dziś wiem że to było dla jej dobra, ale bardzo za nia plakałam, nie smuć się. Mocne uściski

[ Dodano: 2007-10-23, 22:12 ]
12 lat, IWciu my ledwo 3 lata po ślubie 2, ale chyba faktycznie trzeba się "dotrzeć" :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

24 paź 2007, 08:54

DZIEŃDOBELEK

Nell- przykro mi z powodu psa, tak niestety bywa na tym świecie;
Kornello bardzo polubił szczeniaczka uczniaczka jak go dostał to łaził z nim po mieszkaniu i go przytulał, mnie też sie podoba,a włoski Daniel mu obciął ztyłu bo miał juz długie jak kobitka, ja teraz grzywkę muszę mu skrócić, rosną mu te loki i rosną aż szkoda obcinać

Maritka- no Kornello taki troche grubaskowy jest chociaz szczerze mówiac nie wiem czemu bo aż tak duzo nie je, chyba po tych gerberach :ico_haha_01:

Asiu- Ja mam doły juz od jakiegoś czasu, kryzysu z męzulkiem nie mamy ale przez to ciagłe siedzenie całym dniami w domu to już poprostu mnie szlag trafia, nie ma gdzie pójśc, nie ma kto przyjść wczoraj to aż się poryczałam ta monotonia jest fatalna i na dodatek ta pogoda, i @ dostałam o tydzień za wczesnie :ico_zly: chandra mnie dopadła

Riterko- Kornel często upada przewaznie na pupę, chociaż ostatnio biegł do taty do łazienki i walnał głowa o kant drzwi myślałam , ze zawału dostanę, guziora miał- o takie urazy najbardziej sie boję a on jakoś zawsze w tą główeczkę się uderza, chidzę za nim ciagle bo sie boję, za duzo niebezpiecznych mebli mam w domu, a do tego złośnik z niego jak mu czegoś zabronie to sie trzepie i głową kręci na boki no, łobuziak mały- terrorysta jak tatus mówi

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 paź 2007, 10:21

Siemka!

Dziecię mi się uśpiło,mam chwilkę i chyba sobie kawkę walnę.To była kolejna koszmarna noc,o 4 Bartek obudził się z temp.38 stopni.Dzwoniłam właśnie do pani doktor ,jakby coś mam się z nią kontaktować.Jeszcze zwymiotował mi leki,o matko... :ico_olaboga: Siły mi juz brak ,aż mam zawroty głowy,płakać mi sie chce :ico_placzek: Przepraszam ,że tak z rańca sie wyrzaliłam,ale menio w pracy i z kim mam pogadać jak nie z Wami :-|

Coś jeszcze chciałam napisać ,ale wywiało mi z głowy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość