Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

24 paź 2007, 09:44

Witajcie.

Ale się naczytałam :ico_brawa_01: Watek sie rozwija w zastraszającym tempie. Ale to fajnie :-D

Jeśli chodzi o moich teściów to mieszkamy w zasadzie jakieś 10 minut jazdy samochodem, ale widzimy sie raczej nieczęsto. Jakos z tego powodu nie narzekam, chociaż nic do nich nie mam. Lepiej chyba trzymać dystans i nie pozwolić sobie na wchodzenie na głowę.
Mieszkamy z moimi rodzicami, ale to sa tez tak jakby dwa oddzielne mieszkanka. Każdy ma swoją kuchnię, łazienkę, tylko wejście jest wspólne. Oni w ogóle nie wtrącają się w wychowywanie Pawełka, tylko czasem jak to dziadkowie trochę go rozpieszczają :ico_haha_01:
Ogólnie jest dobrze.

Mary powiem Ci że ja zamierzam kupić elektroniczną nianię, ale tak jak napisała fintifluszka taki zakup na pewno nie jest niezbędny. Ale skoro to prezent to możesz sie pokusić.
Nasz dom jest dość duży i jakby malutka usnęla na górze to byłabym uwiązana i musiałabym siedzieć, a tak wezmę nianię i będę miała ją zawsze pod kontrolą.
A tak z ciekawości to ile taka niania kosztuje w Anglii i czy ewentualnie byłaby możliwość zmówienia jeszcze jednej :ico_haha_01: ?

Pozdrowionka :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 paź 2007, 12:11

Czesc dziewczynki!!!

kaska28 pisze:Watek sie rozwija w zastraszającym tempie. Ale to fajnie :-D

To bardzo dobrze, tak trzymac!!!

Jesli chodzi o elektroniczna nianie, to ja raczej kupowac nie bede, mamy mieszkanie 1 pokojowe, wiec bede miec prawie czas bezposredni kontakt z maluszkiem. Jak bede robic cos w kuchni moge sobie przewiezc tam lozko, bo jest na kolkach (kuchnie mamy wielka) i dzidzia bedzie sie patrzec... jak mamusia gotuje obiadek :ico_oczko:
Jesli chodzi o mnie, to gdyby ktos chcial mi zrobic prezent to osobiscie wolalabym cos innego, co mi sie przyda....

Buziole!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 paź 2007, 12:55

Cześć dziewczyny.

Ja juz po wizycie u lekarza. Wszystko jest w porządku tylko hemoglobina mi spadła i musze brac dalej żelazo. Glukoza w normie, mocz w porządku.
Nie widziałam maleństwa, lekarz tylko posłuchał serduszka, następna wizyta 14 listopada i wtedy bede miała robione usg.

Co do tej niani to rzecz nie jest niezbedna ale tak jak w przypadku mieszkania w domku jednorodzinnym przydatna.Bo tak jak Kasia napisała dzidzia spi na górze a zawsze mozna zejść i słyszy się czy dzidzia spi dalej czy nie. Ja nie miałam takiej niani ale przyznam ze przydałaby sie czasami nawet zeby zejść do ogrodu i powiesić pranie.

Uciekam na razie, buziaczki :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 paź 2007, 12:59

Dzień dobry kochane :)
U mnie dzisiaj zimno brrrr...i strasznie wieje :ico_olaboga:
Obiadek już wsatwiony i mogę troszkę z wami popisać hehe :ico_brawa_01:

Co do elektronicznej niani to wam powiem szczerze nigdy sie nie zastanawiałam :ico_noniewiem: ,ale teraz jak sobie pomyśle to by mi się przydała.Co prawda nasza dzidzi bedzie z nami w sypialni,ale jak bede w drugim pokoju ,czy kuchni to mogę nie słyszeć małego,a tak to jakies ułatwienie i spokojna głowa bo tak to bym musiała co chwilę biegać i sprawdzac.Muszę nad tym pomyśleć :608:
Dziewczyny mój maluszek sie tak wierci,ze aż mnie wszystko boli i jakoś tak mi nie dobrze.Jutro mam wizytę u lekarza i już nie mogę sie doczekać :-)
O ile mnie pamięć nie myli to nasza Madzia ma dzisiaj wizyte u lekarza nie ?
Nio jestem ciekawa co tam u niej :-)

Buziaki dla wzystkich :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-24, 12:59 ]
O i Madzia już jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 paź 2007, 13:07

monia26, dzieki za pamięc. Kochana jesteś :ico_buziaczki_big:

Powiem Ci na pocieszenie ze moja mała ostatnio tez sie rozbrykała i zaczyna sie tak wiercić ze momentami az boli. Na pewno jest wszystko w porządku :-)

A ja dzisiaj zaczynam siódmy miesiąc :-) Z tej okazji stawiam :ico_tort:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 paź 2007, 13:14

madziarka81 pisze:A ja dzisiaj zaczynam siódmy miesiąc :-) Z tej okazji stawiam :ico_tort:

Madziu gratuluję :ico_brawa_01:
Nio ciacha nie odmówię hihi Dziękujemy :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 paź 2007, 13:14

Madziu,

Fajnie ze wyniki masz w porzadku!! Ja to zawsze czuje taka ulge jak wychodze od lekarza i wszytsko jest OK! :-)
Gratuluje!!!!! Ale ten czas leci, nawet sie nie obejrzymy a juz bedzie styczen 2008!!!! :ico_brawa_01:

Monia,
Jestem pewna, ze u Ciebie tez wszytsko jest OK!! Daj jutro znac jak wrocisz!!!

Moj synalek tez sie bardzo wierci i czasami to tez bywa bolesne, ale trudno wybaczam mu :-D

Buziaczki!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 paź 2007, 13:20

mz74 pisze:Ja to zawsze czuje taka ulge jak wychodze od lekarza i wszytsko jest OK!

ja mam to samo :-) Zawsze ide taka zestresowana a jak wychodze to ulga jest taka wyraźna ze az sama do siebie się uśmiecham :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 paź 2007, 13:24

madziarka81 pisze:jak wychodze to ulga jest taka wyraźna ze az sama do siebie się uśmiecham :-)


hahaha ja mam dokladnie tak samo!!!! :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 paź 2007, 13:25

Acha zapomniałam napisac :-D :-D :-D mam 9 kilogramów na plusie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość