Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 paź 2007, 11:58

Joanna24 pisze:Obstawiam trzy ale nie bedę pisać kto.
no napisz kto :ico_oczko:
Evik.kp, cudnie :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja dziś miałam kolejna nockę z głowy nie mogłam spać a jak zasnęłam to przyśniło mi sie duzo zbitego szkła i pełno krwi i sie obudziłam -całą noc przesiedziałam na kanapie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 paź 2007, 12:10

Evik, bardzo ładny kącik!
Ja wiedziała, że piłka przynosi ulgę w czasie porodu, ale okazało się, że w skurczach przepowiadających też. No chyba, ze może faktycznie już rodzę :ico_haha_02: od soboty :ico_smiechbig:

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

24 paź 2007, 12:15

Ika wczoraj się dowiedziałam, że jak ma się mieć cesarke to idzie się do ordynatora szpitala i z nim dogaduje. W każdym szpitalu są dni w którym są wykonywane planowane cesarki w moim to są czwartki. W twoim przypadku nie czekałabym na rozpoczęcie akcji porodowej tylko poszła i umówiła się na konkretny dzień, tym bardziej, że u ciebie wchodzi w grę tylko cesarka.

Wiecie co podjęłam decyzje i jednak spróbuję rodzić naturalnie zobaczymy jak to się dla mnie skończy. W każdym razie zapisałam się na poród w wannie.

Evik ślicznie pokoik urządziłaś. Jeśli chodzi o meble to ja też czekam już drugi miesiąc na sofę :ico_zly: Miała być za dwa tygodnie. A tu już 2 miesiące mineły.

Coś mi ostatnio strasznie drętwieją ręce też tak macie? Zaczynam się martwić.

Kilolek dzisiaj idę do gina zrobić ten posiew z pochwy boli to czy nie?

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

24 paź 2007, 12:16

evik pokoik piękny i takie miłe kolorki, też mi się podobają takie połączenia kolorów na ścianach :ico_oczko:

Ciekawe która następna ?

Ja dzisiaj też w nocy nie spałam tak mnie bolała głowa i gardło, że rano pojechałam do mojego lekarza i okazało się że mam zapalenie gardła i dlatego te bóle, dostałam leki dla kobiet w ciąży, jeszcze nie czuję poprawy, ale głowa już tak nie boli.

Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 paź 2007, 12:19

Z tego co ja zrozumiałam, to z /iką się nie chcieli umówić, ale może porkęciłam coś.

Basiek, też mi drętwieją ręce. A posiew nie boli :ico_haha_02: to taka szpatułka jak do czyszczenia uszu tylko na dłuższym patyczku i położna lekko nią przeciera u ujścia z pochwy, bez żadnego wziernika, bez niczego.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

24 paź 2007, 12:28

Melduje sie poslusznie, ze ja jeszcze w calosci
Basiek porod naturalny wbrew pozorą ma wiele dobrych stron, cesarka to jednak jest operacją i powinna byc stosowana tylko w okreslonych przypadkach
Ika jest naprawę biedna, bo jakos tak w tym szpitalu jej trudno sie chyba dogadać, bo mi tez siewydaje ze pisała , ze ordynator kazał przyjechać jak sie zacznie akcja- troche dziwi mnie postawa tego szpitala
Ubranka macie piekne przygotowane, ja tez mam tak pare warstewek, tylko zdjęć nie mogę wkleić bo nie mam oprzyrżadowania do kompa
Ewik sliczny pokoik maleństwa

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 paź 2007, 12:29

kilolek pisze:Z tego co ja zrozumiałam, to z /iką się nie chcieli umówić, ale może porkęciłam coś.
No bo w tym szpitalu nie planują cesarek nie wiem czemu i tak mi lekarz powiedział jak odejdą wody albo jak będę miała regularne skurcze :ico_noniewiem: Nie wiem może co szpital to obyczaj za to jest jeszcze inny tam mogę sobie zaplanować cc a tam rodziłam moje pozostałe dzieci i jedyne co pamiętam to ze już po wykończyli mnie psychicznie siedziałam i ryczałam nawet Dawida nie chcieli do mnie wpuścić i bardzo nie chciałabym tam rodzić :ico_placzek:
A teraz z innej beczki http://allegro.pl/item260034275_piekny_ ... iami_.html
co o tym myślicie dobre by było do chrztu??Bo ja planuje chrzest w styczniu mały miałby te 3 m-ce sama nie wiem :ico_noniewiem:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

24 paź 2007, 12:34

ika śliczne to ubranko i cieplutkie :ico_oczko: Jeszcze w kocyk można małego zawinąć na przejście z szmochodu do kościała, a w kościele będzie Wojtuś pięknie wyglądał.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 paź 2007, 12:37

ania25, no i wiesz co babeczka nie chce za niego dużo bo 45zł a jeszcze coś tam dorzuci chyba szatkę :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

24 paź 2007, 12:41

To nawet niedrogo :ico_oczko: a to ubranko pasuje nawet na inne okazje, nie tylko chrzciny, pod śpiworek do wozka, super.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość