Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 paź 2007, 19:31

Aniu bylam na Twoim blogu, i po przeczytaniu stwierdzam, ze moj 'zwykly' dzien wyglada bardzo podobnie :-)

Dzisiaj u nas caly dzien lało, nie bylo nawet na chwilke jak wyjsc. Asia spala mi dzisiaj w ciagu dnia 1,5h i wlasnie ja ukapalam i zasypia, bo juz byla bardzo marudna

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 paź 2007, 19:51

Halo!
Hańcia, witaj wśród babosków :ico_brawa_01:
Dziękuję po raz kolejny za miłe słowa :ico_sorki:
Córcie mam chore,pisałam wcześniej,byłam u lekarza,na szczęście na razie bez antybiotyku :ico_sorki: :ico_sorki: tylko inhalacje sterydowe no ale trudno,syropki itd.Ja też zdycham :ico_placzek:
a na mój blog zaglądacie :ico_oczko:
Dziś ciąg dalszy niepomyślnych perypetii mojej rodziny,ja to mówię,że klątwa na niej ciąży :ico_noniewiem:
W pracy mojemu tacie coś w kręgosłup się stało,cały zesztywniał i stracił czucie w całym ciele,już myślał że to koniec ,przyjechało pogotowie,dali mu 2 zastrzyki i po 2 godzinach zaczęło go puszczać.Teraz ma serię zastrzyków do wybrania.Dobrze,że nic mu się nie stało bo pracuje w cementowni no i różnie to mogło się skończyć.On od zawsze ma chory kręgosłup ale o rentę nie tak łatwo.Miałam stracha bo zadzwonili tylko,że coś mu się stało i jedzie pogotowie,myślałam,że zawał albo co...już się spakowałam zeby do niego jechać bo on przecież jest sam 200 km od nas ale zadzwonił,że już lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja już naprawdę mam dość tych "przygód"
Duże buziaki dla Waszych "cukierków"
Foteczki przepiękne bodajże :ico_wstydzioch: córeczki Mamy_Kingi,
Dużo naklikałyście i nie pamiętam już co czytałam.
diem, A...i o ciąży...jeśli już czas to życzę z całego serca,jeśli wolałabyś nie to życzę za jakiś czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Hańcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 paź 2007, 21:50

23 paź 2007, 20:00

No hej!
Ja zaraz zajrże tam do was na bloga :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-23, 20:17 ]
Widzę że byłaś u mnie :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 paź 2007, 21:25

Dobrywieczor Baboski
Moja coreczka juz spi wiec szybko cos tam szkrobne do was i spadam wziasc prysznic.U mnie dzien z moja Nicole wyglada bardzo ciekawie,mala jest caly czas praktycznie w ruchu i czasami pod wieczor czuje sie naprawde zmeczona :ico_oczko: Ale to nic juz sie przyzwyczailam do takiego dnia z Nicole :ico_oczko:
Mala spala dzisiaj 1,5 godzinki pozniej jak sie juz wyspala to poszlysmy na chwilke na 10 minut na dwor tak fajnie snieg sypal i mala sobie ladnie spacerowala :ico_brawa_01:

Diem zycze powodzenia i napewno jestes w ciazy wcale nie za szybko :ico_oczko:

Zubelek czasami tez mysle czemu takiego pecha masz?? Teraz wypadek twojego taty?? Oh dobrze ze juz z tata jest lepiej :ico_oczko: Zobaczysz ze przyjdzie czas ze bedzie lepiej tak normalnie za co trzymam kciuki :ico_oczko:

Witam tez nowa mame Hancie i twoja coreczke Ole :ico_oczko:

Zycze wam milej nocki i dobranoc do juterka papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 paź 2007, 22:55

Barbara pisze:Aginka Co sie stalo? (jesli wolno wiedziec). Pamietaj, ze masz nas (?) mnie ktorej zawsze mozesz sie wyzalic!!!!


Basiu - po ponad 5 latach -eh.... nawet nie wiem jak to napisac ..... hm... wtajemniczone dziewczyny będa wiedziec .... po poważnej rozmowie z :gitara: postamowiliśmy spróbować więcej sie nie spotkać i zapomniec o sobie .... :ico_noniewiem: - to wyszło z jego inicjatywy ... ale już dziś zadzwonił :ico_oczko: .... a ja obiecałam sobie że skoro podjął taką decyzję to za wszelką cenę będę się starała ją uszanować ...

:gitara: = to po Kapiku - drugi z koleii mężczyzna w moim życiu ....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 paź 2007, 08:55

Aginka rozumiem... nawet nie wiem co Ci napisać...?... W kazdym razie wie ze masz nas, a juz napewno dziewczyny, ktore wiedzac cos wiecej ode mnie i napewno Ci pomozemy duchowo przynajmniej! Trzymaj sie i nie daj sie!!

[ Dodano: 2007-10-24, 08:59 ]
U nas noc mineła jako tako, chociaz Asia nadal nie pozwala mi sie wyspac, wczoraj zasnela ok. 19:30 a dzisiaj wstala o 5:50 !! I ani mysli dalej spac, albo chociaz dac mnie troche jeszcze polezec. A u Was dziewczynki jak jest? o ktorej kladziecie Wasze szkraby? a o ktorej sie rano budza?

Awatar użytkownika
Hańcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 paź 2007, 21:50

24 paź 2007, 09:12

Ola chodzi spac przeważnie koło 22 i wstaje o 7. Czasami są wyjątki. Raz poszła spac o 20 a wstała o 9.30. Wtedy to sie w końcu wyspałam :-)
Ale nigdy nie zapomnę tego gdy jak była mniejsza to obudziła sie o 2 w nocy i dopiero usnęła o 5 nad ranem, koszmar.

[ Dodano: 2007-10-24, 10:16 ]
A tutaj mój urwis
Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 paź 2007, 12:35

Dzien dobry Baboski
U nas nocka minela tak sobie.. Nicolcia chciala dzisiaj spac ze mna i juz od 4 00 spalam z nia do 5 30 a pozniej spalam juz u siebie w lozeczku :ico_oczko:
Ogolnie ze mnie to jest spioch tym bardziej teraz jak w ciazy jestem jeszcze bym sobie pospala ale niestety nie da rady.. i juz o 8 30 trzeba wstawac :ico_oczko:
No ale kiedys sie wyspie :ico_oczko:
Moja corcia sobie usypia przewaznie tak do 21 30 a budzi sie wlasnie o 8 30 niemoge narzekac na jej spanko ale jednak jak sie wstaje w nocy pare razy to tego spanka brakuje ale dobrze jest nie narzekam :-D
Dzisiaj u nas jest strasznie zimno... Nigdzie mi sie niechce wychodzic bo za zimno jest a jestem troche przeziebiona.. ale kuruje sie herbata miodem i cukierkami na gardlo..
Zaraz ide sie ladnie umyc i pozniej robie obiadek a jutro moja siostra jedzie... szybko minal ten czas.. ale przyjedzie jeszcze w tym roku :ico_oczko: mam nadzieje :ico_haha_02:
Milego dnia papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 paź 2007, 13:00

Hej.
Aginka, ja trzymam kciuki. Oczywiście decyzję musisz podjąć sama ( razem ze swoim :gitara: ). Najważniejsze, abyś Ty Kobietko była szczęśliwa. A chłopina musi pewnie to wszystko sobie poukładać w głowie, przemyśleć...
Kristi, dbaj o siebie! Mam nadzieję, że przeziębienie szybciutko minie.
Zubelku, oj Słońce, macie jakiegoś strasznego rodzinnego pecha. :ico_pocieszyciel: . Trzymaj się dzielnie.
Kinga śpi ładnie od godziny ok, 21 do 8:00, czasem 9:30. Nigdy nie budzi się w nocy :ico_brawa_01: . Pewnie Wam pisałam kiedyś, że zaraz po urodzeniu, kiedy przyszła do nonono, to pytałam ją nawet, czy budzić Małą w nocy do karmienia. Sama się nie budziła, tylko grzecznie spała. W ciągu dnia śpi przeważnie jeden raz. 1,5 - 2 godzin.

Wczoraj znowu rozwaliła nos :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: (już nie daję z tym rady). Nie wyrobiła się na zakręcie i krew pociekła :ico_placzek: .

Awatar użytkownika
Hańcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 paź 2007, 21:50

24 paź 2007, 13:05

O to miałąś fajne noce, mogłaś sie wyspac. Ola niestety w nocy się budziła.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość