Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

24 paź 2007, 16:14

Malgorzatka moze to od zabkow, bo pisalas ze Wojtusiowi gorne wychodza. sprobuj przed jedzeniem posmarowac Wojtkowi dziaselka calgelem>

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 paź 2007, 16:46

A ja sobie kupiłam płaszczyk do biegania żeby mi pupa nie marzła


Pochwal się, pochwal :ico_brawa_01:

Magdzinka Na pewno dotarło, chciała się tylko pewnie przysłużyć do prac domowych ...! Ale czemu nie wolno Danonków podawać? Ja mówiłam, że podaje i nikt mi w poradni zdrowia nie wspominał, że nie można? Ale wiecie co..coś dziwnego z tymi danonkami, bo jak można biały ser, jogurty to dlaczego danonki nie? Przecież specjalnie dziś sprowadziłam etykietki zwykłego jogurtu i danonków i wszystko to samo tyle, że tam jest wit. D której jeśli nie podaje w kroplach to nie muszę skoro je danonki! I nigdzie nie jest tam napisane, że to nie odpowiednie dla niemowlaków. Jak masz możliwość to zapytaj dlaczego?
Trzymamy silnio kciuki!

lulu81 Ej, każde dziecko jest inne i rozwija się we własnym tempie! Ja też jak widzę te Nasze dzieciaczki to mnie zazdrość czasami bierze :-D , że mój mały taki leniuszek. Moja pediatra mówi, że dopóki dziecko nie przekroczy definitywnie jakiejś bariery wiekowej dla danego ruchu czy innej umiejętności wszystko jest ok. Dopiero później trzeba się zacząć martwić.

Eva Słodziutkiego masz synka! Bardzo ładne fotki!

Dorotko GRATULACJE kolejnego ząbka! Bardzo się cieszę, że tak Wam te sprawy szybko idą!
No, faktycznie nic tylko taką teściową lać ... Ale wiesz, moja mama wiem, że chce z całego serca dobrze i teściowa też ale czasami babeczki starej daty- za przeproszeniem - tak mają i ja się już przyzwyczaiłam i nie wnikam co o ne uważają tylko przytakuje i robie po swojemu!
Ja tez nie ubieram śpiochów na spacer ...jak już to po domu ale ogólnie nie przepadam i na noc zakładam albo pajacyka!

Mamcia Moje dziecko tez ma poprzestawiane godziny spania ... :ico_noniewiem: o rany rany!

Karolas :ico_pocieszyciel: Oj biedulko! U nas już przeszła taka grypa żołądkowa ...no na szczęście nas ominęła! Teraz dużo pij, żeby się uzupełnić! Zdrowiej!

Butki Obrazek
Obrazek

Kombinezonik Wojtusia Pożyczony od mojej siostry z Emisi!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-24, 16:47 ]
kelly pisze:sprobuj przed jedzeniem posmarowac Wojtkowi dziaselka calgelem>


Nic nie działa, próbowałam!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 paź 2007, 17:29

lulu81 pisze: Eva Dominius przystojniacha, na takiego duzego wyglada
Fajny nowy avatarek


lulu dzieki Ci bardzo :ico_haha_01:

lulu81 pisze:Lutówki tak ogladam, jakie postepy robia wasze pociechy, stoja, raczkuja
no to sie martwie, no bo Fillipek , wogole bez podparcia nie siedzi , jak go posadze, to na bok sziuur, az sie boje ze glowka sie walnie,
probuje podnosic pupcie, ale na sekundke,
coprawda nauczyl sie fajnie sie przemieszczac po podlodze, bokiem-bokiem, albo na brzuch-na plecy, tak sie przekreca jak chce do czegos dosiegnac


lulu nie martw sie na zapas...
pamietaj, ze kazde dziecko ma swój czas na rozwoj swoich umiejetnosci...
więc i na Filipka przyjdzie pora :)

katelajdka pisze: Eve cudne zdjęcia!!! A avatarek też śliczny!!


bardzo dziekuje!!

Magdzinka pisze:Eve Dominiś to dopiero przystojniak : :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

dziekuje w imieniu Dominisia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Magdzinka pisze:Ja dziś byłam u neurologa i też dowiedziałam się, że Joasia wszystko będzie później robić, bo ona też w ogóle nie wstaje, a siedzi tylko posadzona a sama nie umie usiąść z pozycji leżącej. Na szczęście ta lekarka do której zwykle chodzimy złamała nogę - ale okropna jestem na jakie szczęście po prostu chodzi mi o to, że na szczęście miałyśmy zastępstwo i ta inna pani naurolog o niebo lepsza tamta to tylko obejrzałaby Aśkę i kazała przyjść na rehabilitację w grudniu i tyle. A ta inna dokładnie wszystko się wypytała o postępy małej, przeprowadziła ma mnie test czy i jakie ćwiczenia z nią robię i co najważniejsze dała nowy komplet ćwiczeń , bo te co miałyśmy do tej pory już są nieaktualne, bo Joaś wszystko już umie, teraz mamy ćwiczyć samodzielne siadanie i podobno po tygodniu mała już sama będzie umiała siadać zobaczymy no i potem w grudniu dostaniemy jeszcze inne ćwiczenia dostosowane do wieku.


Magdzinko to super, ze trafilyscie na lepszą lekarkę
czasem lepiej skonsultowac z innym lekarze i nie wierzyc slepo tylko jednemu
i z Joasia bedzie wszystko OK :)
a jesli chodzi o tesciowa to sie nia nie przejmuj... niestety to juz jest taki dziwny gatunek ;)

Qunick pisze:olala, Eva_1977, bardzo fajne zdjęcia - na czy siedzi Dominik?

dzieki Qunick...
a to cos na czym siedzi Dominis to jest tzw. siedzisko
dostalismy to do przetestowania od naszej znajomej, ktora prowadzi u nas w miescie sklep z artykułami dla dzieci
to wyglada jak nocniczek hihihi ale jest to rewelacyjna sprawa
Dominisia sadzam jak go karmie i on mi sie nie wierci nie wstaje...
do tego mozna uzywac go do kapieli
i dziecko ladnie w nim siedzi i sie nie przewroci
w czasie zabaw na dywanie tez w nim siedzi i bardzo mu sie to podoba
a ja moge np. na spokojnie posprzatac i nie martwic sie czy przypadkiem mi gdzies sie nie przewroci...
jeden mankament tego siedziska to CENA :ico_noniewiem:
zaraz wstawie foteczki samego siedziska

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 paź 2007, 17:29

Małgorzatka, ja czytalam, ze jak zabki ida,
to nie wolno jedzenia i mleczka cieplego podawac, bo to drazni i boli, no jasne ze nie zimne, tylko takie letnie
kurcze, tez sie martwie co mu jest? Moze zadzwon do pediatry

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 paź 2007, 17:29

moje butki które przed chwilą kupiłam
na zdjęciu wyglądają gorzej niż w rzeczywistosci
Obrazek
ale zdjęcie płaszczyka mi nie wyszło to zrobię w dzień i wkleję jutro

Małgosia a takie butki jak te drugie Twoje to mam podobne tylko brązowe

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 paź 2007, 17:31

Małgorzatka pisze:Eva Słodziutkiego masz synka! Bardzo ładne fotki!

dzieki Malgosiu
sliczne buciki i fajny kombinezonik

a wiesz Dominis tez mi o wiele mniej je niz wczesniej
potrafil ladnie zjesc cala miseczke zupki czy kaszki a teraz dostajac ta sama porcje zawsze cos zostawia
moze to jest przez zabki
ale jesli bardzo ciebie to martwi to skonsultuj sie z lekarzem
moze on cos poradzi na to...

[ Dodano: 2007-10-24, 17:37 ]
lulu81 pisze:Małgorzatka, ja czytalam, ze jak zabki ida,
to nie wolno jedzenia i mleczka cieplego podawac, bo to drazni i boli, no jasne ze nie zimne, tylko takie letnie
kurcze, tez sie martwie co mu jest? Moze zadzwon do pediatry


to prawda...
Dominisiowi jak zabki wychodzily to straszniemarudzil jak cos cieplejszego dawalam mu do jedzenia czy picia
letnie potrawy jakos zjadal ale nie obylo sie bez scen... ech...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 paź 2007, 17:38

Eva_1977, nowe zdjęcie w avatarku :ico_brawa_01: Wstaw zdjęcie jak możesz a ile kosztuje to cudo?

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 paź 2007, 17:58

qunick pisze:Eva_1977, nowe zdjęcie w avatarku :ico_brawa_01: Wstaw zdjęcie jak możesz a ile kosztuje to cudo?


dzieki... :-)

foteczki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a cena waha sie od 150 do 180 zl :ico_olaboga:

a tutaj Dominis w tym siedzisku:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 paź 2007, 18:05

Małgorzatka, wiesz co ja nie wiem jak to jest z tymi danonkami, bo spytałam pediatrę czy mogę je dawać, a ona naskoczyła na mnie jak głupia, że przecież danonki nie są dla niemowląt! Poczułam się jakbym w ogóle nie miała bladego pojęcia o dzieciach i nic już dalej nie pytałam, a ona mówiła jeszcze , że jogurt naturalny dobrej firmy owszem ale nie danonki :ico_noniewiem: i można dodać owoce do tego jogurtu naturalnego te które dziecko już je. Ale nie przejmuj się tym , bo skoro dajesz Wojtusiowi i nic mu nie jest to ok. :-) ja dlatego więcej się o to nie pytałam bo się tym nie przejęłam zbytnio

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 paź 2007, 18:18

Magdzinka, u nas z tymi danonkami maz powiedzial ze maja duzo cukru, a ja czytam na etykietce i zadnego cukru w skladzie nie ma, pytam sie lekarza, i mowi ze weglowodanow ma duzo, ale cukru nie , wiec Julcia moze danonki , ale tez najlepiej zwykly jogurt, np bananowy, 3 procentowy, bo musi troszke tluszczyku byc.
eve u nas w sklepie juz widzialam kiedys takie siedzisko wlasnie i tez pamietam ze cena wlasnie 150 zl byla, i fajne to siedzisko takie stabilne, Julka w kazdym razie by w nim nieusiedziala chyba ze do jedzenia, ale ogolnie bardzo spodobalo mi sie to siedzisko tylko ´tak smiesznie jak toaletka wyglada hihihihi , fajnie ze dostajesz takie rzeczy do wyprowania :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość