Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

24 paź 2007, 15:47

Witajcie...
Chyba się żle zrozumiałyśmy...ja się nie obrazilam, broń Boże tylko przykro mi się zrobiło jak się przywitałam, napisałam cosik a nikt nie odpowiedział... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 paź 2007, 15:53

WITAJ MARTAJA :ico_oczko: bedzie dobrze nie plakusiaj,ogladalam blogaska Jakubka jest czadowy i sliczny ten wasz synus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 paź 2007, 15:53

Martaja ty nam tu nie marudaj :ico_nienie: :ico_nienie:
Czasami tak jest ze sie przywitasz a ktos przeczyta ale nie odpowie napewno cie zauwazylysmy :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-24, 15:55 ]
A ja mam dylemat czy wrocic do pracy czy isc na rok wychowawczy i brac 400 zł sama nie wiem moj maz oczywiscie chcialbvy zebym wrocila do pracy bo wiecej kasy ale i tak nam nie brakuje nie rozumiem go chcialabvym byc z Marcinkiem zarzucil mi ze sie boje wrocic do pracy :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ech

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 16:47

Martaja dobrze że się odezwałaś, ale naprawde jest tak że czasami czytamy wszystko ale z braku czasu nic nie odpisujemy

Madziu ja w sumie szukam pracy ale nie wiem czy chce ją znaleźć, wolałabym jednak posiedzieć na tym bezrobociu i pobyć dłużej z Emilką, nie chcęę przegapi ć nic z jej rozwoju, a już wkrótce zacznie się obracać z brzuszka na plecka bo robi już małe podchody w tym kierunku. I ja chciałabym to zobaczyć pierwsza a nie żeby mi o tym opowiadano. No niestety my matki to już chyba do końca życia będziemy miałe jakieś dylematy związane z naszymi maluszkami.

A Emisia znowu zasnęła. Jak wyszedł ząbek to odzyskałam moja grzeczną kruszynkę. Ciekawe tylko na jak długo bo już drugi ząb się dobija :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 paź 2007, 16:49

Martaja cześć , fajnie że jesteś :-D

Madzia ja wracam bo muszę , a masz z kim zostawić Marcinka czy będziesz szukała opiekunki?
Ja już opiekunkę mam , zacznie do nas przychodzić od 15 listopada za 600 zł miesięcznie.

Asiulka brawa dla Emisi , a kiedy przekłujesz jej uszy bo ja bym chciała na roczek ale borys powiedział że mnie zabije jak jej dziury w uszach zrobię :ico_puknij:

Juli Mały Krzyś wyglada ślicznie , wiesz co ładniej ci w ciemnych włosach (pamiętam to zdjęcie jak chciałaś się na blond przerobić)
.Coś mi się wydaję ,że samo jabłko jej nie uczulił tylko jakiś dodatek do niego : maliny , jagody albo dzika róża bo herbatkę ma jabłkową i nic jej do tej pory nie było.
Póki co z bużki ładnie jej już schodzi i jutro ugotuję jej jabłko z sadu babci pra .
Jaśnie Pani podziwiam cię za tą chustę , ja chyba nie umiałabym tego zawiązać :ico_noniewiem:

Byliśmy na godzinnym spacerku i zmarzłam jak pies , naprawdę nie wiem jak Miłosz miał siłę rowerem pedałować ? Dzieci mają w sobie wielkieeee pokłady energii nie ma co.
Z tą opiekunką to mam nadzieję ,ze decyzja będzie trafiona.

Wiecie co puściłam dzisiaj z dymem marchewkę na zupkę dla Julki , garnek na całe szczęście odratowany :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 paź 2007, 16:49

Witajcie!
Uf, sama nie wiem od czego zacząć, bo tyle napisałyście, że nie wszystko chyba pamiętam :ico_wstydzioch: Ale spróbuję:

Martaja - czemu Ci przykro?? Przecież jak pisały dziewczyny - dużo nas tu i każda ma coraz bardziej wymagające dzieciaczki. Niechcący zdarza się pominąć jakiś post,a le to nie wynika ze złej woli. Klikaj z nami częściej :-) A dla Jakubka z okazji 4 miesiąca troszkę spóźnione, ale serdeczne życznia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Madziorka - może Leoś rzeczywiście ma etap przyspieszonego wzrostu, a może po prostu za mało jesz, a zwłaszcza pijesz??? Przystawiaj Leonka jak najczęściej do cycusia :-D

Magda26 - ja bym na spokojnie spróbowała porozmawiać i wytłumaczyć teściowej, a raczej przypomnieć, że Marcinek to też jej wnuczek. Tyle, że nie znam temperamentu kobity - może się wkurzy, ale jeśli TOBIE to pomoże to działaj :ico_oczko: A jak nie to olej babsztyla :ico_oczko: Co do powrotu do pracy, to z tego co pamiętam zarabiasz nie za dużo, więc czemu nie skorzystać z możliwości pobytu z Marcinkiem??

Zapomniałabym o ważnym wydarzeniu - Asiula - gratulacje dla Emisi z powodu pierwszego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Juli, ślicznie Ci w ciemnych włoskach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Rewelka, bardzo mi się podobasz (bez skojarzeń)! Mały Krzyś cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny, więcej nie pamiętam - sorki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Mam natomiast pytanie do tych z Was, które już miesiączkują... ja miałam okres tylko raz i dziś (ewentulnie jutro) powinnam dostać drugi. Tyle, że nie wiem czy po ciąży cykle od razu są regularne?? Jak to było u Was?? Bardzo chcemy rodzeństwo dla Helenki ALE jak pisałam wczoraj Krzyś ma te cholerne kursy/szkolenia aż do 20 lutego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nawet nie chcę teraz myśleć, że mogę być :ico_ciezarowka: z malutkim dzieckiem i mężem, którego widuję tylko w weekendy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A propos - wcale nie jestem dzielna - mam mega doła, Krzyś też ... jest nawet tak zdesperowany, że stwierdził, że wynajmiemy mieszkanie tam gdzie ma te kursy żeby być razem. Ale to bez sensu.... Ech, nieważne... napiszcie, proszę, jak to u Was z tymi miesiączkami. Chyba jutro zrobię testa co by widzieć na czym "stoimy". Albo nie, na testa to jeszcze trochę za wcześnie, a brzuch mnie boli jak na okres. A może od tego stresu?? Oki, spadam do mojego Misia ...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 paź 2007, 16:53

ANIU KOCHANA DZAS RADE :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: JA MAM CYKLE REGURALNE CZYLI CO 28 DNI,ALE WIEM ZE MOZESZ NP DOSTAC KOLEJNA MIESIACZKE ZA PARE TYGODNI LUB MIESIAC ROZNIE TO BYWA :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 paź 2007, 16:58

Aga, dzięki za odpowiedź :ico_buziaczki_big: My za chwilę idziemy na spacerek nr 2 :-) A jutro rano na zakupki dla mamusi tym razem - kurteczka i buty zimowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 paź 2007, 17:00

Aniu ja ci nie poradzę bo okresu jeszcze nie miałam

Aciu uszka Emilce przekłuje najwcześniej jak będzie miała pół roczku bo czeka ją zabieg, bo urodziła z takimi małymi wyroślami koło uszka i lekarz powiedział że jak skończy pół roczku to on jej znieczuli miejscowo okolicę uszka i jej to wytnie. Także przed zabiegiem na pewno jej uszków nie przebiję i kolczyki będą spokojnie czekać w szufladzie. :-D

Izus miałaś naprawdę pokaźny brzuszek, chyba 2 razy większy od mojego. Oj miałaś co nosić :-D

No jak Frydza twoja Wikusia? Uspokoiła się choć troszeczkę?

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

24 paź 2007, 17:31

Aniu1980 ja również nie pomogę bo biorę Cerazzette i nie mam okresu.

Asiula26 oj miałam miałam co nosić :ico_oczko: i dlatego nie tęsknie za tym brzucholem :ico_oczko:

martaja nie martw się-ja też tak czasami mam.Wpadam żadko i też nie zawsze wszyscy zauważają moje posty :-P ale przecież każdy ma coś do roboty i kazdy wpada tu opowiedzieć co u naszych bobasków.Głowa do góry :-)

magda26 Chyba kazda z nas chciałaby posiedzieć z dzieciątkiem jak najdłużej-to normalne :-D Jeśli pójdziesz do pracy musi Ci ktoś pilnować Marcinka (jeśli opiekunka to kolejny koszt) A jeśli nie zarabiasz wiele to chyba sie nie opłaca.To oczywiscie moje zdanie.
Ja nie zarabiałam wiele (1/2 etatu) i zostaje na wychowawczy całe 3 lata-bo i tak bede dostawac 400zl z ZUS-u.A mężulek zarabia wystarczająco :ico_oczko: Musisz to przemyśleć :-) powodzonka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość