joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 paź 2007, 16:48

Justyna u nas sa wszystkie rzeczy zwiazane ze sluzba zdrowia za darmo dla dzieci do 13 roku zycia.A wiec i szczepionki,leki,lekarze itp. itd :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: No i dzieki im za to. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 paź 2007, 17:39

Hej dziewczyny :-D
Piszę już z londynu, wczoraj nie wchodziłam bo trzeba było się trochę nacieszyć rodzicami :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Generalnie Eliza lot zniosła naprawde bardzo dobrze :ico_sorki: :ico_brawa_01: Przy starcie musiała być przypięta do mnie, ale jak tylko Ci z obsługi usiedli i się zapieli to zaraz ją odpięłam i do cyca. Bo te ciśnienia to musiała coś przełykać, a ona co chwile puszczała cyca i się chichrała :-D Mój mały świrek. Na szczęście łykała mleczko bo na lotnisku ją trochę głodziłam :ico_oczko: Później przysnęła trochę, zabawa i tak zleciał lot. Przy lądowaniu dałam już jej troche wody do picia w butli żeby właśnie przełykała. Nie chciała ciągnąć więc jej po prostu wkraplałam. I tak daliśmy sobie radę. Myślałam, że będzie bardzo źle, ale jestem miło zaskoczona :ico_brawa_01:
Wieczorem trochę marudziła, no bo wiadomo wrażenia :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Dla Zosi :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

24 paź 2007, 18:05


Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 paź 2007, 18:24

I kilka obiecanych zdjątek :-D
Zainteresowanie w samolocie :ico_oczko:
Obrazek
Widoczek z samolociku :ico_brawa_01:
Obrazek
I w nowym wyrku :-D
Obrazek
Na spacerku :ico_oczko:
Obrazek
I z mamusią :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
I z tatusiem :-D
Obrazek

Ahh no i ten ruch lewostronny i autobusik :ico_oczko:
Obrazek

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

24 paź 2007, 18:46

Fajnie macie Joasiu, a Juli nie goraczkuje po szczepionce bo moja niedawno miala 38,6
Kinga witaj, fajne zdjecia no i super ze Eliza dobrze zniosla podroz ja juz sie boje.
Dziewczyny jeszcze zostal mi jeden dzien i w piatek wyjazd o 5.30 rano a ja nic nieuszykowane i wogole jakos mi sie niechce pakowac a musze zrobic liste co zabrac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

24 paź 2007, 19:03

Kinga_łódź, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale mi ochotę zrobiłaś na Londyn...... Ja byłam tam dwa lata temu.... Fajnie było........ Pozdrów ode mnie Królową Elkę :-D :-D :-D
U nas dzionek milusi, Natalka przespała caluteńki spacerek, a potem w domciu była grzeczna i wesoło sie bawiła.... Widocznie ten wczorajszy dzień był jakiś felerny..... Oddaliśmy dziś mocz do analizy, jutro ma byc wynik... Mam nadzieje że wszystko jest ok.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 paź 2007, 19:50

SOSIM napewno wszystko będzie dobrze...trzymam kciuki...
Dla Zosi...Obrazek

Kinga super zdjęcia...dobrze, że Eliza super zniosła lot...
śliczne to zdjęcie w wózeczku, pięknie się Eliza uśmiecha.

Justynko
ja piję ziółka z Herbapolu Fito mix IV... w saszetkach do zaparznia..polecam!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 paź 2007, 21:01

Dziękujemy dziewczyny :-D
Aga fakt Londyn fajny :ico_oczko: Jeszcze w samym centrum nie byliśmy, ale z tego co już widziałam to mi się podoba, trochę brudno ale nie jest źle :-D

Violu jak mamusia rozbawi to się chichra że hoho :ico_brawa_01: Lubi jak mamuśka się wygłupia :ico_oczko:

Justyna musisz pamiętać, żeby Veronika coś przełykała i powinno być dobrze :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 paź 2007, 21:06

hej dziewczyny!!!!
u nas tak se: mały ma stan podgorączkowy 37,5 a jutro szczepienie, ale te konowały napewno stwierdą ze jest oki i moze byc szczepiony :ico_puknij: my mamy całkiem inny skład szczepionek, pierwsza na pneumokoki, Hib, polio i cos tam jeszcze, w kadzym razie nie mamy na gruźlice bo to jest szczepionka na zyczenie :ico_olaboga:
a szczepionek mamy trzy pod rząd ( w odstepach 4 tygodniowych ) a potem dopiero po roku , dzis dostałam okres pierwszy raz i musze sie zaopatrzyc w tabletki bo na razie nie chce rodzeństwa dla Frania :ico_oczko: a tu sa tabletki za darmo :ico_brawa_01:
dziekujemy dziewczyny za komplementy w imieniu Frania :ico_brawa_01:
aha: mój Franio wazył 4 tyg temu 6,500 kg
no i jesli wam dzieciaczki gorączkuja po szczepieniu to mozna juz nurofen podac :ico_oczko:
Kinga-łódź fajne foteczki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-24, 21:08 ]
Kinga ale Ty laska jestes, fiu fiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 paź 2007, 22:08

witajcie
violu moja mama właśnie te ziółka mi przyniosła o których napisałaś, bardzo mi się podoba, że są wiatropędne, mój Tadzio wiaterki ma i dodatkowe raczej wywołają chyba małe trzęsienie ziemi, a już na pewno wózka
ula to dobrze że kabanosikami - przynajmniej treściwe, bo mój tata chlebem (Wiki wcinała skórkę od 6 miesiąca, to była chyba pierwsza "potrawa" jakiej zakosztowała)
sosim trzymam kciukasy z Tadziem i Wiki za USG Zosi
czapeczki superowe, fajne są też ogrodniczki - dzięki za linka :ico_sorki:
justynko ja co prawda w domku mieszkam, ale na pięterko i tak z Tadziem kilkadziesiąt razy dziennie drałuję, a maluch lubi rączki szczególnie przy odbijaniu (co czasami trwa i trwa i trwa... aż mi ręce mdleją)
a co do ziółek na laktację, to Hippa nie polecam, bo dla mnie śmierdzą strasznie te herbatki, co do tych nowych dla mnie (o których pisze Viola) to jeszcze nie wiem, jutro wypróbuję
a na ząbkowanie polecam Dentinox żel jest naprawdę bardzo skuteczny i wypróbowany na wielu dzieciakach
kinga super, że twoja gwiazdeczka tak wspaniale zniosła lot i zdjęcia są śliczne, szczególnie podoba mi się to które masz teraz wklejone pod suwaczkiem - urocza elegantka z tej Elizy
oj sentyment mnie wziął z tym Londynem, bo ja tam byłam 14 lat temu, jak ten czas szybko leci...
abegano nie wątpię, że wszystko będzie dobrze
martuchafrost no a nie możesz im powiedzieć, że w PL nie szczepi się chorych dzieci i ty chcesz się zastosować do tych zaleceń?
albo im powiedz, że mały miał w nocy 39 stopni gorączki, a ostatnio spotkał się z kimś kto ma jakąś zakaźną chorobę i takie tam... i nie wiesz czy nie podłapał

a moja gwiazda dziś spadła z krzesła i potłukła !!! ucho, potem uderzył się przygryzając język, a wszystko pod nadzorem swojego tatusia :ico_olaboga:
już mi ręce opadają, nie można ich razem zostawić na 5 minut (tzn. mój mąż ma chyba niewielką wyobraźnie co dzieci potrafią i niestety zazwyczaj jak są razem zaraz mam płacz i jakieś nieszczęście :ico_olaboga: )
a Tadzio po tym szczepieniu jakiś marudny był dzisiaj, nawet z usypianiem po kąpieli były ogromne problemy
nienawidzę tych szczepień, zawsze są po nich jakieś kłopoty

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość