Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

24 paź 2007, 23:49

Bartek dopiero pół godziny temu zasnął :ico_szoking: Nie mogę z tymi jego zmianami. Ciągle coś mu się przestawia. Ale to może dlatego że byl dziś długo z teściowa bo my byliśmy na zakupach.
kelly chyba kupimy ten co wy fotelik!! :ico_brawa_01: Wydaje mi się lepszy niż chicco.
ania0807, no z tego co piszesz to udało mi się uniknąc zapalenia na szczęście!!!
buty piekne butki kupujecie. Ja muszę w tym tygodniu też kupić, moze jutro sie uda!

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

25 paź 2007, 07:02

Witam wczesnie rano!

TYmkowi tez sie cos poprzestawialo jednego dnia spi do 8 drugiego do 6 i tak na zmiane.masakra. ja lubie sie wyspac i tak rano jeszcze nie funkcjonuje (chociaz wiedzialam jak kompa wlaczyc:))

kozaki ja ide kupic w przyszly wtorek, wtedy bedzie wyplata a dziewczyny w deichmannie byly tak mile ze mi odlozyly

a dzisiaj ide pierwszy raz na koncert kapeli mojego meza. to kapela punk rockowa i nie wiem jak ja to wytrzymam, bo nie bardzo jestem za taka muzyka, ale czego sie nie robi dla meza.

Katelajdka ciesze sie ze pomoglam:)

Ania0807 fajne wasze butki i kombinezon Oliwki

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 paź 2007, 08:59

Dorota ale masz super dziadka!!! takie saneczki sa bezcenne zrobione rekorecznie!!! i ta podusia jeszcze w obiciu! nie no super sprawa! ja Julci kupie ale pewnie takie plastikowowe co po ziemi na sniegu sie tylko ciagnie, ale marza mi sie prawdziwe drewniane hihihih nie no jestem pod wrazeniem twojego dziadka, przeciez to nawet trudno takie saneczki zbudowac :ico_szoking: no i ciesze sie ze z tesciowka sie wyjasnilo, czasem sie ma zly dzien, i wtedy wszystkim sie gra na nerwach, bardzo ladnie z jej strony ze cie przeprosila :ico_brawa_01:

dziewczyny te co lecialy samolotem od dwoch dni mam straszny bol brzucha, bo juz wiem ze w niedziele lecimy, ale ciagle sie boje, jakbym w panike jakas wpadla, na toaletce ejstem chyba z 10 razy dziennie, nigdy mi sie to nie przytrafilo wczesniej, zeby tak przed czyms panikowala, boje sie ze samolot spadnie, albo ze zwymiotuje, no niewiem, rozne mysli mi przychodza, ze to wysoko, boje sie ze spanikuje jak juz bedziemy lecieli jesli juz teraz tak mnie boli brzuch, wiem ze to glupie moze ze to tak przezywam ale tak sie boje leciec mimo ze nigdy nie lecialam....to chyba jakas fobia.....macie moze jakies rady co do tego? czy ktoras z was tez sie tak czula jak miala leciec???? plissss pomozcie... :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 paź 2007, 09:20

MamciaKochana, zobaczysz, że jak tylko samolot wystartuje to ci się spodoba. To normalne, że przed pierwszym lotem się boisz, ale to naprawdę jest super sprawa, zwłaszcza jeśli leci sie w dzień i nie ma chmur. Ja zawsze cały lot spędzam z nosem przy szybie i oglądam wszystko co za oknem, najpierw miasta, które się oddalają i są coraz drobniejsze, później przeróżne chmury i znowu miasta przy lądowaniu. Na pewno napstrykasz mnóstwo zdjęć z samolotu.
A pomyśl też sobie, że samolot to najbezpieczniejszy środek lokomocji. I w 4 godzinki będziesz na miejscu, cieplutkim miejscu.

Karolas czy żyjesz jeszcze? Daj jakiś znak.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 paź 2007, 09:56

witajcie kochane Lutóweczki!!

wiem, ze to siedziskoto super sprawa ale cena niestety jest STRASZNIE WYSOKA :ico_olaboga: a szkoda... bo naprawde jest rewelacyjny

KAROLA GDZIE JESTES KOCHANA??
CO TAM U CIEBIE... DAJ ZNAC...

MAMCIU ja lecialam raz samolotem i nie jest to takie straszne
a wrecz przeciwnie... bedzie OK
i zycze Wam wspanialego wypoczynku i pieknej pogody!!!

ania0807 sliczne buciki :)
a kombinezonik i buciczki dla malej sliczne!!!!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 paź 2007, 10:32

kelly, do sanek można bez problemu zamontować pasy -można kupić osobno tyle że nie wiem jak to będzie wyglądało ze śpiworkiem .A do sanek dobrze jest dorobić taką rączkę do pchania albo takie z raczką kupić bo przynajmniej widać kiedy sie dziecko zgubi ...
ania0807, podobają mi się Twoje butki tylko ja nie umiem się poruszać na obcasach chyba, a Oliwki butki też sa śliczne!
MamciaKochana, co do samolotu to ja Ci nie pomogę - ale może myśl trochę na przód - dokąd lecisz tym samolotem i jak tam będzie cudownie - to jest cel Twojej podróży a nie jakiś samolot - te duńskei podobno nie spadają to się nie przejmuj!

Dziewczyny mam dylemat - zostałam zaproszona na sobotę na Hubertusa - to takie święto jeździeckie ale wiaże się to z moim wyjazdem na prawie cały dzień no i boję sie że będzie lało, zmoknę, się rozchoruję i zarażę dzieci - rany ale ze mnie optymistka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

25 paź 2007, 11:23

ania buty bardzo fajne
qunick witaj w klubie ja tez nie chdze wbutach na obcasie bo nie umiem
qunick nie badz taka pesymistka :ico_oczko: jedz i sobie odpocznij bo chyba kazdej matce raz za czas sie nalezy jakas rozrywka
kelly ale masz super tez bm pszeszła sie na koncert :ico_placzek:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 paź 2007, 11:29

Hejo!

Karolas Kobieto gdzie się podziewasz? Napisz coś bo się martwimy!!!

A tak swoją drogą, zastanawiam się ostatnio co z naszą Izą i Mirelką się dzieje. Myślę o nich często, ciekawe jak im się żyje i jak się im układa w związku!

Mamcia Ja tam bym chciała samolotem lecieć, to moje marzenie ...ach, nawet nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę!
Będzie dobrze!

Sanki Ja tam mam jeszcze swoje i od biedy Wojtuś je dosiądzie a jak nie to pożyczymy od Pawełcia i Emilci na chwilkę!

[ Dodano: 2007-10-25, 11:30 ]
madzia22 pisze:jedz i sobie odpocznij bo chyba kazdej matce raz za czas sie nalezy jakas rozrywka


Zgadzam się w 100 % :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 paź 2007, 11:35

hej dziewczyny

z tym samolotem to ja mam chyba jak z lekiem wysokosci :ico_placzek: dzis juz tyle razy na kibelku bylam, i treme mam okropna a najgorszy to bol brzucha :ico_chory: mimo ze wiem ze bedzie fajnie, to i tak sama mysl o podrozy samolotem robi mnie o wymioty....

qunick, jasne ze jechac!!! i nawet sie nie ogladac za siebie hihihi no co ty tak pesymistycznie patrzysz! bedzie wspaniala pogoda, a nawet jak bedzie troche padalo wystarczy wziasc cieplejsze ubranko i plaszcz przeciwdeszowy, jak sie ciepluchno ubierzesz to zadne chorobska ci nie straszne!! a jak cos to rutinoskorbin wez teraz do soboty. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 paź 2007, 12:18

MamciaKochana pisze:hej dziewczyny

z tym samolotem to ja mam chyba jak z lekiem wysokosci dzis juz tyle razy na kibelku bylam, i treme mam okropna a najgorszy to bol brzucha mimo ze wiem ze bedzie fajnie, to i tak sama mysl o podrozy samolotem robi mnie o wymioty....


Mamciu odpreż sie i zapomnij na chwilke, ze czeka cie lot samolotem a pomysl sobie o tych pieknych miejscach, w ktorych bedziecie :)))

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości