Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

25 paź 2007, 10:20

Juli pisze:Dzis musze sie w koncu zebrac na spacer, bo od dwoch dni siedzimy w chalupie, bo taka ochyda za oknem.

To tak jak my :-/ Ale trzeba wkońcu dziecko wynurzyć z chałupy...Choć pogoda u nas nadal nie zachęca do spacerów ale coż....:-?
Juli pisze:My po fajnej nocce.
:ico_brawa_01: zazdroszczę...
Juli pisze:moze ja zaklepie dla mojego Krzysia, co? Hihi.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:

magda26 to chociaż obiad z głowy...hmmm kiedy ja z mężem jadłam na mieście....hmmm jakoś nie pamiętam... :ico_placzek: ojojoj

Nikola nada śpi... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 10:23

Izuś nie martw sie napewno juz nie dlugo :ico_oczko:
My z moim (odpukac) po ostatnich klotniach jest ok staramy sie na bierzaco wyjasniac sprawy zeby potem nie nagromadzily sie emocje :ico_oczko:
mam pytanie czy mozna podac dziecku juz biszkopta np namoczonego w soczku sama nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

25 paź 2007, 10:33

magda26 z tego co piszą na necie to biszkopty daję sie od 6 miesiąca choć niektórzy dają wcześniej...Więc sama niewiem.Musisz zdecydować sama.Możesz dać troszeczkę i obserwować czy Marcinkowi nic nie jest...Przecież kiedyś wszystko dawali wcześniej i nic sie nie działo... :ico_noniewiem: A skoro z Twojego mężczyzny taki smakosz to napewno mu posmakuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 10:35

no wlasnie ja mu wczoraj jednego dalam do sprobowania i jadl az mu sie uszy trzesly :-D :-D i od wczoraj nic mu nie jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

25 paź 2007, 10:40

To :ico_brawa_01: Jak nic mu nie jest to widocznie już jest gotowy na biszkopcika :-) Nic tylko :ico_brawa_01:

Nikolka nadal odsypia nockę a ja nadal jestem w szoku...Nigdy tak długo nie spała :ico_szoking:
troszeczkę się kręci ale śpi....biedny bąbelek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 paź 2007, 10:49

Witam z ranka.
Dzięki za odpowiedzi.
No więc uspokoiłam się bo praktycznie tylko dzieci butelkowe przesypiaja nocki, a ja sie nakręcałam, że wszystkie oprócz mojego :ico_puknij: .
A dziś w nocy było tak. Po tej ściemie ok 23 obudził sie dopiero za dwie godz i wtedy go nakarmiłam. A później koło 4 i zaczęłam ściemniać, ale się nie dało i cycek poszedł. I misio spał do 9 :ico_szoking: . Nieźle. Muszę go koniecznie odzwyczaic od jedzenia o 23 to będę mogła sobie wyskakiwać z domku. Już kiedyś sypiał do 2 i nie wiem czemu to się zmieniło???

Izus twoja córcia to mała slicznotka, przesłodziutka jest. No i ta stópka :ico_szoking: , ja nadal czekam choć juz nogi są wysoko jeszcze do dzioba nie sięgaja.

Dominika a ja nic zlego nie miałam na mysli pisząc o twoim mężu. I tak twarzy nie widać wiec co moge powiedzieć. Niech nam walnie ładną pozę modela to ocenimy hehe :ico_haha_01: .

U mnie jak zwykle o tej porze mały ma drzemkę a jak się obudzi to chcę do tego szewca podlecieć ale się obawiam czy mi zrobi na dziś te butki.
Z moim się już od rana posprzeczałam... ale on mnie czasem wkurza. Człowiek może na rzęsach stawać a on i tak zawsze znajdzie powód do kotni, a później jeszcze twierdzi, że to moja wina.
Cholera bo to wszystko przez stres. On chodzi taki nabuzowany, że później na mnie sie odbija. Kursy lecą z dnia na dzień... a on się gimnastykuje, żeby jakieś zyski porobić.No i chodzi znerwicowany.

Idę pranie wstawić i szykować się do wyjścia bo Tomi zaraz powinien sie już obudzic.

[ Dodano: 2007-10-25, 10:53 ]
Izus kup w aptece GRIPE WATER, świetna rzecz. To taki jakiś syropek z kopru włoskiego i u mnie już kilka razy zadziałał w ciągu kilku minut. Powodował, że Tomkowi tak się odbiło i pierdna sobie jak trzeba i przestawał ryczec. Za pierwszym razem myslałam, ze to przypadek, ale już za trzecim stwierdziliśmy z mężem, że to jednak ten specyfik taki dobry.

A mężulka masz fajnego. Chyba Nicola podobna do niego co??

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 10:57

Kamilko gdzie chodzisz na basenik i ile placisz ??

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

25 paź 2007, 10:57

mój gnojek nie przesypia nocy pomimo że jest na butelce,
zastanawiam sie nad daniem srodków nasennych bo mam taki mega wqurw że chyba go kiedyś poduchą przyduszę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

generalnie mam kompletnie dość macierzyństwa, dziecka i wszystkiego co z tym związane,
jestem mega przemęczona, niewyspana, i mam dość wszystkiego

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 10:58

Karla pisze:generalnie mam kompletnie dość macierzyństwa, dziecka i wszystkiego co z tym związane,
jestem mega przemęczona, niewyspana, i mam dość wszystkiego
oooooooooo widze ze ktos ma lekkiego dola nie martw sie Karla top przejsciowe dla pocieszenia powiem ze napewno kazda z nas juz tak pomyslala jak ty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 paź 2007, 11:19

magda26, podobno od 4 miesiaca jak karmione butla to mozna biszkopt ale bezglutenowy podac
Karla pisze:zastanawiam sie nad daniem srodków nasennych

:-D :-D :-D :-D Karla, bo ci, kurde nikt nie pomaga! zostaw swojego Jasnie Pana wieczor z dzieckiem i idz na drina z kolezankami (albo na co tam lubisz :ico_oczko: ), to ci sie od razu humor poprawi
-indigo- pisze:Niech nam walnie ładną pozę modela to ocenimy hehe

mowisz? :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
macie tu cala czworke - niewidoczna Luske w wozku, mojego meza i obie tesciowe - moja tesciowa i mojego meza tesciowa :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości