Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 paź 2007, 15:29

aga0406witaj, ja też tu jestem od niedawna a juz mnie tak wciągnęło, że każdy dzień zaczynam z tik-taczkiem.

kminek Kojec kupiłam na allegro i jest super.

http://www.allegro.pl/item242241581_hit ... entow.html

na początku Asia nie chciała w nim siedzieć bo już zażyla wolności, ale teraz już sie w nim bawi. Ten kojec jest na tyle fajny, że jest duży i można w nim swobodnie raczkować, a czasami to my wchodzimy do środka i się w nim z młodą bawimy. A i można złożyć dowolną ilość elementów i ukształtować dowolnykształt.



Od dziś w Biedronce jest promocja pieluch Huggies super flex megapack za 29,90zł. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 paź 2007, 15:29

hejka Lutoweczki!!

witaj Aga0406 wpadaj do nas bardzo czesto i pisz kochana o sobie i Wojteczku!!

oj DOminis cos dzisiaj ma paskudny humorek ;/
nie chce usypiac tylko marudzi, a to marudzenie przeradza sie w okropny płacz
oj straszne to jest...

moj mezus wzial go dzisiaj na przejazdzke bo juz tak kiepsko bylo
i spal w autku ponad godzinke... i tak sobe jezdzili po okolicach
a ja na spokojnie sobie porobilam wdomciu :))))

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 paź 2007, 15:41

Eva_1977, dokladnie to smao z Julcia pierwszy raz w zyciu usypialam ja przez 3 godziny :ico_szoking: w koncu zaczelam z nia ta´nczyc i zasnela, ale marudzila i plakala, myslisz ze to zabki moze?? bo ona tak lapczywie gryzie ostatnio i sie drapie w gorne wargi :ico_noniewiem:

lulu tak mi smutno ze teraz w takiej rozterce jestes, ale wiesz....moze to bylo jednak wlasciwe co zrobilas, moja mama np cale zycie byla z ojcem mimo ze nieraz pokazal rogi i to takie patologiczne, i w koncu odeszla od niego, bo on wogole nieiwrzyl w zadne grozby, i on sie tak zmienil, przychodzil do niej, plakal, prosil by wrocila, zaczal nami sie lepiej zajmowac, zabierac mame w rozne miejsca, i wiesz po pol roku ona do niego wrocila, i teraz oboje sa tak szczesliwi, mimo ze odeszli od siebie, i wydawaloby sie ze na zawsze, bo moja mama bardzo zdecydowana byla, dopiero jak po dluzszym czasie on wciaz pomagal i widziala ze sie zminil, to postanowila do niego wrocic. ale pomyslec co gdyby ona nigdy sie nie wyprowadzila, zawsze zostalaby w tym chorym domu, on nigdy by sie nie zmienil.......taka decyzja czasami jest bardzo potrzebna zeby czlowiekowi sie otworzyly oczy,......moze twoj eks maz teraz widzi jak bardzo ci zranil, i ze twoje uczucia sa niezwykle wazne, ze taki wypad raz w bok moze naprawde zmienic wszystko!! jesli nadal go kochasz, nie potrafisz o nim zapomniec, a on wydaje oznaki zainteresowania, moze warto sie spotkac? ale nie wszystko tak szybko....ty przeciez potrzebujesz czasu, pewnosci, ze cie nie zrani po raz drugi?? wiesz ludzie czesto popelniaja bledy, ja sama zdradzilam A. w sumie znalam go tylko pare miesiecy ale juz dosc by byc zakochana, ale taka zagubiona bylam,.....wybaczyl mi.....moze dlatego jest tak zaborczo zazdrosny, ale ja wiem ze mimo wszystko to byl taki glupi blad, a kocham go niezwykle, niewyobrazam sobie zycia bez niego. !! gdyby mi nie wybaczyl.....niechce nawet myslec co by sie stalo....ale wszystko jest dobrze! moze warto porozmawiac, zapomniec.......jesli milosc wciaz jest ta sama, bo czasem zdrada moze znaczyc tylko tyle ze czlowiek jest zagubiony i nie umie sobie poradzic. sproboj na niego spojrzec z innej strony. oczywiscie jesli tylko masz ochote. bo moze rana jednak jest wciaz zbyt duza...

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 paź 2007, 15:42

Mamciu alez wam sie udalo... super...
ale nie zazdroszcze ci tego jak sie poczulas jak sie dowiedzialas o tym, ze wasz hotel zostaje zamkniety... supersnie :D

a mozesz podac linka do tego filmiku o tym chorym dzieciatku...

[ Dodano: 2007-10-25, 15:45 ]
MamciaKochana pisze:Eva_1977, dokladnie to smao z Julcia pierwszy raz w zyciu usypialam ja przez 3 godziny w koncu zaczelam z nia ta´nczyc i zasnela, ale marudzila i plakala, myslisz ze to zabki moze?? bo ona tak lapczywie gryzie ostatnio i sie drapie w gorne wargi


Mamciu a wiesz, ze to bardzo mozliwe...
Dominis tez caly czas pchal do buzki wszystko co mial pod reka
i teraz widze, ze znowu to samo robi
a do tego strasznie sie slini
przewaznie caly dzien ma na sobie sliniak...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 paź 2007, 15:46

olala, ten kojec to swietna sprawa! na poczatku czytam ze sama do niego wlazlas i mi sie przypomnialo ze ostatnio wlazlam do Juli lozeczka jak byla placzliwa, i miala taka zabawe, podawala mi smoczka hihihi chyba rozumiala ze cos jest nie tak, ze to przeciez ja jestem dorosla, i sie tak z tego smiala hihihihi no ale otworzylam link i patrze ze ten kojec to duzy jest iw dodatku to taka bardziej barierka! nawet przeciez do kominka, czy jak bedziesz chciala drzwi do balkona otworzyc czy jak na dwor pojdziecie do ogrodu sie bawic, jakbys chciala popielic to przeciez super sprawa!!! i do schodow to samo! nie no naprawde super! u nas takie kojce to tylko wlasnie z metalowymi barierkami ale okrutnie drogie sa! ponad 1000 zl wiec naprawde super kojec znalazlas!! i jak bedzie przeciez dzidzia chodzila do okola przy barierkach to takie super cwiczenie bedzie miala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-25, 15:49 ]
eve tutaj podaje link, jak sie stornka otworzy to tam bedzie podany link od razu w pierwszym poscie, mi sie otworzyl automatycznie w nowym oknie i tylko pod ekranem trzeba wcisnac te male literki video i sie powinno samo wlaczyc.
http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.p ... &first=240

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 paź 2007, 15:52

Mamciu dziekuje za linka...

[ Dodano: 2007-10-25, 16:41 ]
Mamciu wlasnie skonczylam ogladac ten film...
... poryczała sie jak bóbr...
biedne dzieciatka... :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 paź 2007, 16:52

mamcia ale wam się udało z tą wycieczką! No po prostu rewelacja! Całe szczęście że tamtan pieerwszy hotel już zamknęli!! Czekam na zdjęcia!!
Nic się nie martw lotem samolotem. Ja przez większosć mojego życia mialam koszmary nocne zwiazane z lataniem samolotem, spadające do morza, wybuchające itd. i taż się bałąm, nie wiedziałam jka bede się zachowywać w środku, ale już sam start był super, a lot to też z nosem przy szybie spędziłąm! Fotek mam setki!! Chmury są przepiękne!!
lulu czasem właśnie tak się zdaża że po jakimś czasie jak emocje opadną to zaczyna się tesknić do osoby która nas zawiodła... może jeszcze nie wszystko stracone... JEśli macie być jeszcze razem to bedziecie, jestem pewna!!
madzia22 mój Bartek po butli z kaszką śpi 4-5 godzin, a potem to co 2 godziny na cycka- codziennie.
magdzinka ale Asia je już dorosłe jedzonko! Mój bartek to tylko obiadek, deserek i butle na wieczór, a tak to cyc. Może ja też coś już powinnam mu dodawać??
kaszka w miseczce kiedy dziewczyny podajecie takie danie dziecku? Czy to jest na wieczór propozycja czy po prostu w ciągu dnia. Kupiłam przez przypadek kleik z mlekiem modyfikowanym i nie wiem jak to podać , bo raczej to chyba nie w butli?

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 paź 2007, 17:00

katelajdka pisze:kaszka w miseczce kiedy dziewczyny podajecie takie danie dziecku? Czy to jest na wieczór propozycja czy po prostu w ciągu dnia. Kupiłam przez przypadek kleik z mlekiem modyfikowanym i nie wiem jak to podać , bo raczej to chyba nie w butli?


u nas to jest roznie z tą kaszką pierwsza porcyjke Dominis zjada po pierwszej drzemce
a w ciagu dnia to nawet dodaje jedną lub dwie miarki kaszki do mleczka do butli
niestety teraz Dominis strasznie marudzi z tym jedzeniem
i musze jakos mu tą kaszkę podawac wiec na rozne sposoby probuje

np. moja tarsza Nacia jak byla malutka to ona w ogole nie chciala kaszki jesc lyzeczka i tylko z butki ja piła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

25 paź 2007, 17:33

Hej hej,
Witam nową tiktakowiczkę bardzo, bardzo serdecznie!! :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01:

Katelajdko
Ja podaję małej kaszkę w miseczce średnio 2 razy na dzień, jedną porcję rano (kaszka ryżowa jabłkowa) a jako że ona jakaś taka bez smaku to dodaję jakieś owocki ze słoiczka lub sama tarkuję jabluszko lub marchew. Drugą porcję daję jakoś około 17 tej tej kaszki Smaczny Sen ale jej już nie doprawiam bo jest o wyrazistym smaku i konsystencji bananków. Milenka je łyżeczką :ico_haha_02:

Lulu
Widzę że martwią Cię wyrzuty sumienia że nie dałaś szansy mężowi, ojcu swojego syncia... Cóż nie wiem co poradzić, nie wiem jak silnie emocjonalnie byliście związani, czy długo się znaliście?? Z tego co piszesz byłabyś skłonna poprawić relacje, a czy on coś robi w tym kierunku?? Jeśli oboje byście tego bardzo chcieli to może jeszcze wszystko możliwe i wspólne życie uda Wam się przywrócić :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-25, 17:40 ]
Karolas :569: Gdzie jesteś??

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 paź 2007, 18:06

katelajdka ja też jeszcze Joasię karmię piersią ( 2-3 razy dziennie + w nocy) a dodatkowo daję jej na śniadanie kaszkę właśnie w miseczce , potem je owocki różne, po spaniu obiad, potem znów owocki, wieczorem drugi raz kaszkę, a w między czasie jakieś biszkopty, chlebki itp. Joaś chyba tylko raz wypiła ładnie kaszkę z butli więc ja jej daję taką gęstszą z miseczki i je :ico_brawa_01:

kminek nie wiem jak to dokładnie opisać to ćwiczenie, bo ja też podciągałam Joasię za rączki i ona wtedy siadała, a to miało być tak , że jak leży to jedną rączkę mam jej przytrzymać otwartą , tak, żeby płasko dotykała podłoża, a drugą ma chwycić moją rękę i ja ją delikatnie pociągnę i dalej już sama ma wstawać do siadu podpierając się tą ręką przylegającą do podłoża :ico_noniewiem: kurczę no nie umiem ci tego jasno wytłumaczyć :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość