Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 paź 2007, 21:10

Laski, a może napiszecie co jeszcze gotujecie dla szkrabów na obiadki. Jakieś nowe pomysły zawsze się przydadzą. Najlepiej takie co można zrobić duuuużoooo i zamrozić na potem w porcjach. Bo ja leniwa jestem z natury i lubię jak najmniej się narobić a miec wieeeelki efekt :-D

Mery, żeby ugotować i posprzatać to nie moge na forum włazić tak często jak bym chciała. niestety, coś za coś. No i ciekawe czy Sośnisko nasze się pojawi :-D Sosno, ja za Tobą dziś baaardzo tęsknię. Gdzieżeś Ty :ico_nienie:

Asiu, ja to w ogóle nie wyobrażam sobie owijać Hubcia szalikiem :ico_szoking: No nie.... on poprostu sobie na to nie pozwoli :ico_olaboga: . On nie lubi tego, chyba za mną :ico_noniewiem:

Nelly właśnie doczytałam o tym płynie. Matko, mam nadzieję, że nic Maksowi nie będzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 paź 2007, 21:16

No własnie Sosna zawsze było codziennie a teraz raz na ruski rok zaglada, też się steskniłam za nią :-) Sosna przywołuję Cię: choć tu do mnie poczuj się swobodnie, przy nas bądż... :-D

[ Dodano: 2007-10-25 ]
A czemu wszystkie pouciekały, nie walnełęłam nic wracać :-D

[ Dodano: 2007-10-25 ]
To ja idę Bo mężus przyszedł i prosi o pieszczoty

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 paź 2007, 21:35

Pochwale się tancem-gibańem Wiki http://video.interia.pl/obejrzyj,film,82800

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

25 paź 2007, 21:46

Reeni - zdjęcia superowe... Erni jest uchachany od ucha do ucha :-D świetny :-) no i sękacz mieliście tu mało popularny, w moich stronach bardzo - macie kogoś z moich stron?? :ico_oczko: a spotkać się możemy zawsze, teraz przyznam, że i ociężała i wiecznie zmęczona jestem...

Asiu - Wikuś tańczy zabawnie :-) średnio widać tak żeś te światła pogasiła :ico_noniewiem:

Lila słyszy muzyczkę to buja się na boki w tył, przód i rączki w górze, ew. jedna i tak kręci :-D muszę nagrać, tylko mój aparat bez dźwięku nagrywa, a kamera, na płytki, bo nie mamy na twardy dysk, komp znów nie odpala coś płytek :-/

my dziś robimy kebaby i Bartek nie dostał pity, zrobiliśmy ciasto sami... właśnie pojechał do Tesco po gotowce :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

25 paź 2007, 22:00

Hej!!
Sto lat dla Zuzki i dla Karolka
Obrazek Obrazek Obrazek
asiu, uśmiałam się z tańca Wiki, Maciej też taki roztańczony :ico_haha_01:
maritta, widzę że się nie oszczędzasz :ico_oczko: Ja też nie, jeżeli chodzi o jedzenie.
nella, fajne te dzieciaki, ja też małego pilnuje, bo wszystko by zeżarł :ico_szoking:
reeni, zdjęcia Erniego boskie
kasiulka, super opis. Jak ja idę do WC, to malucha wkładam do kojca...Ryczy ale mam komfort psychiczny :ico_oczko:
Co do kłótni małżeńskich, to chyba wywołałam wilka z lasu :ico_nienie: :ico_puknij: zazdrośnica się we mnie wczoraj odezwała. Atmosfera ciągle nieświeża ale rozmawiamy ze sobą
Znikam. Dobrej nocy. Jutro nie zajrzę, bo idę na kurs, będę w pracy od 8.00 do 19.00 :ico_zly:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

25 paź 2007, 22:07

Jak zabraknie Wam cierpliwości dziewczyny :ico_smiechbig:

Muszę jutro kupić więcej taśmy :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

25 paź 2007, 22:12

Dzięki dziewczyny :)
Sękacz jest z lubelskiego Maritko.
Ja tez wkładam Erniego do łóżeczka albo do kojca na ten czas :), bo rwie się do szczotki klozetowej i innych niedozwolonych rzeczy.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 paź 2007, 22:13

Nella pomysł super :-D

A Martiko bo mi tak aparat robi te filmy no :ico_wstydzioch:

Moje dziecię już w łózeczku, ale nie nie, ona nie śpi, siedzi i gada, trochę stęka ale nie ide do niej bo dłużej będzie trwac zasypianie

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

25 paź 2007, 22:15

Marittko, pleeeassee jestem na diecie 4 dzień i nie mów mi o kebabie :ico_oczko:

Asiau, Wiki bombowa :-D Maksowi wczoraj kupiłam DVD mini mini i cały dzień dziś przetańczył :-D Wcześniej tańczył do reklam i jakiejkolwiek muzyczki z radia lub tv. Jakiś tancior mi wyrośnie :ico_szoking:

Chloe, ty zazdrośnico jedna :-D :ico_nienie:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 paź 2007, 22:19

Dziękuję w imieniu Wiki, ja wiem że jak je wł mzyczkę to chociaż mam na troche luz :-D

Chloe nie przejmuj się, mamy sezonna kłótnie

[ Dodano: 2007-10-25, 22:21 ]
Ona śpi :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość