Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 paź 2007, 23:07

dziekujemy :)))
i tez mowie DoBrAnOc!!!
do juterka kobitki... spokojnej nocki papa

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 paź 2007, 23:31

Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc.
kelly, chyba też po przebudzeniu, przed pierwszą drzemką bedę podawać kaszkę. ania0807, Bartuś zna smak mleka modyfikowanego bo podaję mu na noc z kleikiem w butli na półpłynno. Nigdy nie narzekał, lubi mleczywko w buteleczce!! :ico_brawa_01:
Dziś na wieczór dałam do miseczki kaszkę na gęsto, nie za dużo bo nie wiedziałąm czy bedzie chciał jeść, ale zjadł i dodałam jeszcze mleczka z piersi i poszedł spać, spodziewam się ze dłużej pośpi!

karolas rozmawiałam z nią i włąsnie mi też powiedziała że komp im siadł i nie wiadomo kiedy się pojawi. Mam nadzieje ze odlurzenie wystarczy i już niedługo się pojawi!!

Nie dałam rady patrzeć na te strone którą mamcia dała do oglądania, o zespole Edwardsa. Nie jestem w stanie patrzec na relacje rodziców z tego co przeżywaja po stracie dziecka. Jestem przygnębiona kilka dni po jakiejś strasznej wiadomości. Dlatego nie oglądałam tego. Mam nadzieje ze Elviska szybko zdecyduje się na drugie dziecko i odzyska swoj cudowny humor i bedszoie barzdo szczęsliwa, jak MY!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 paź 2007, 23:45

Witajcie wieczorkiemAga0406 milo mi że do nas dołączyłaś

Dziewczyny, kochane wy moje, dziękuje za tyle miłych słów, naprawdę pomogliście troszeczkę podnieść mnie . no ale cóż, stało się- stało. <Może jutro przejdzie, po prostu mi się przyśnił w nocy, ze tak przepraszał, ze nie może bez nas. Jakoś głupio mi teraz, bo on wyjechał do turcji, a czekał kilka miesięcy żeby ja wybaczyłam, mieszkał w wynajętym mieszkanku. Codziennie przychodził do dziecka, no i właśnie teraz jak wyjechał mi go brak.

Magdzinka No to kanapeczke macie zaliczoną. I co kęsy sama robiła Joasia czy odrywałaś jej po kawałeczku? Ja na razie tylko dawała halkę z masełkiem no i bardzo smakowało.

Kminek kochana jesteś, dzięki wielkie
Fajne nowe zdjęcie Piotrusia. Oczka jakie duże, ładne.

Dziewczyny musze się pochwalić, Fillipek nauczył się pełzać. Zdziwiłam się bo leżał w jednym mieście , bawił się, za chwile patrzę – niema dziecka, aż mi ciśnienie podskoczyło, widzę on pełznie, haha :ico_haha_01: , jak gąsienica ,

Spanie . Fillipkowi tez się poprzestawiało, kiedyś spal rano 10-11, teraz 12-14, i już nawet po południu nie śpi, tzn. czasami około 30-40 minut.

A jak wy będziecie usypiać maluszków jak już czas przestawią? Będziecie czekać np. do 20, czy o 19. bo ja zawsze około 20 kapie , ale taki marudny już się robi, a jak czas przestawią, to wychodzi po staremu to 21 będzie. Chyba stopniowo trzeba będzie przedłużać.

Katelajdka co do kaszek, to nie raz dawalam mu rano na sniadanko, ale on nie przepada za kaszkami, to daje czasami mu tak o 16-17 taki niby przedwieczorek.
A kleik to mu podaje do mleka do butli, tylko ze kleik nie na mleku modyfikowanym, zwykle.


Eva, gratuluje kolejnego ząbka, to chyba już 5, aha i 6, brawo :ico_brawa_01:

Mamcia, no widzisz, fajnie się złożyło, będziecie w lepszym hoteliku i miejscu, w Bodrum jest ładnie. My jak tam żyli to lubiliśmy podróżować po wybrzeżach, a mieszkaliśmy w Izmirze. A najbardziej mi się podobali wakacje w Bejrucie w Libanie, także na przyszły rok albo kiedyś tam, jak będzie możliwość, namawiaj mężulka tam.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 paź 2007, 08:24

Witam !
Dzień w pracy zaczęłam od czytania Waszych postów, w domu raczej szans na to nie mam. Wojtuś zaczyna chodzić więc stale muszę za nim podążać. Chodzenie ptzy meblach ma opanowane perfect ale on zaczyna sam stawiać pierwsze kroki i upadki są czasem bolesne :ico_olaboga:

Eve widzę że Twój Dominiś to rówieśnik mojego Wojtusia :-), mówisz ze ząbek za ząbkiem mu się kluje a mój Wojtuś jeszcze ani jednego nie ma. Starszemu synkowi wyszły po 8 miesiącu więc myślałam że i teraz tak będzie, a tu nic :ico_noniewiem:

Katelajdka co do kaszek to Wojtuś pałaszuje je łyżeczką, kupuje te z Hippa jakoś bardziej mu podchodzą

Co do Spania dzieciaków to chyba ta pogoda tak źle na nich wpływa. Mały wierci sie w nocy ile wlezie a w dzień jak śpi dwa razy po godzinie to jest cud :-D

A to mój Wojtaszek
Obrazek

i jego Starszy Brat RaduśObrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

26 paź 2007, 08:32

EvaGratuluję kolejnego ząbka Dominisiowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
LuluKochana niestety najbardziej czujemy,że kochamy jak tej drugiej strony nie ma. mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Jeśli potrafisz wybaczyć zrób to i walcz o miłość. ja w trudnych chwilach zawsze przypominam sobie:
Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest....... nie unosi się gniewem, nie pamięta złego wszystkiemu wierzy we wszystkim pokłada nadzieję - list św. Piotra do Koryntian. Mój mąż mówi, że moja pamięć tych słów nie raz uratowały nasz związek i chyba rzeczywiście tak jest.
No i co chrzciny w niedzielę?
mamcia Trzymam kciuki oby wakacje udały się superaśnie.
Łukasz śpi ładnie w swoim łóżeczku, niestety od trzeciej rano nie daję się już odłożyć tak że trzy godzinki śpimy razem.
Qunick Melodia i projektor do snu pochodzą z karuzeli FP z misiami ( jako typowa karuzela się nie sprawdziła ale za to jako lampka na piątkę.
NAJSERDECZNIEJSZE żYCZENIA DLA JOASI ORAZ TYMKA I DOMINIKI

[ Dodano: 2007-10-26, 08:34 ]
ZAPOMNIAłAM WITAM NOWA LUTóWKę AGę I WOJTUSIA :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

26 paź 2007, 08:54

asiam_26, to sie ciesze ze Lukaszek tak sobie radzi ze spankiem, ja Julenke tez jeszcze niedawno rankiem do siebie bralam by przespac kolejne 2 godzinki, ale zaczela sie wiercic po paru miesiacach, ze do lozeczka ja odkladalam wtedy bo z ta mala wiercaca nonono tez sie nie dalo zasnac hihihi ale wszystko powolutku i kiedys Lukaszek tez juz nie bedzie potrzebowal przechodzenia do doroslego lozeczka. To i tak dla niego wielki krok zasnac w swoim lozeczku i przespac tam wiekszasc nocy! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aga0406, ale synkowie do siebie podobni! sliczna parka! a jeszcze bedziecie probowali coreczke osiagnac czy juz zatrzymacie sie na dwojeczce??
ochh no i wspaniale wiem jak to jest tak latac za mala istotka jak wszedzie wejsc chce, wszystkie kable zjesc, wszystko z mebli zwalic, u nas dolne polki sa wolne od wszystkiego, po prostu puste, i na dwoch z nich JUlcia ma swoje zabawki, zeby miala co zrzucac z polek hihihihi

Eva_1977, jakie sliczne zdjatka!!! hihihihi te oczka po prostu czadowe!! i swietne ubranko! czy to mikolaja swietego?? szukam czegos takiego na gwiazdke zeby Julenke przebrac w mala pomocnice hihihihi :ico_brawa_01: no ale minke robi Dominis brawurowa nie ma co, hihiihh :ico_brawa_01:

dziewczyny dziekuje za wsparcie, ´wszystkie jestescie kochane, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to samo mowi moj maz ze nie ma sie co bac, ale w sumie jak sie nie ma tego strachu to tez nie do konca sie osobe rozumie, Dorotka chyba byla w sumie jednyna co sie bala tez leciec, tez bym chciala tak zeby sie nie bac, A. siostra tez sie potwornie boi, musze z nia pogadac, co ona robi wtedy, powinnam sie cieszyc a cala noc spedzilam na budzeniu sie, i koszmarach, mam juz tego dosc, bo takie wspaniale wakacje mnie czekaja, chyba na nie nie zasluguje skoro tylko marudze, ale co ja moge na to ze sie boje. Tylek juz mnie boli od siadania na toalecie, to jakas kolejna glupia fobia, czemu to akurat ja musze miec takie durne mysli! czasem az sie wkurzam za bycie soba :ico_noniewiem: :ico_oczko: no nic, dobrze wiedziec ze Dorotka mimo wielkiego strachu to wsiadla na samolot, bardzo to budujace, ale wszystkie jestescie kochane kobietki, zawsze staracie sie pomoc, i dzieki wam za to!!! niewiem co bym bez was czasem zrobila hihihihi chyba zycie skonczylabym na toalecie... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

26 paź 2007, 08:58

DZIEWCZYNYsorki ale nie dam dziś rady poczytać co popisałyście więc wybaczcie, że dziś nie za bardzo na bieżąco jestem. Kurcze urwanie głowy mam z tymi chrzcinami odezwę się jak już będzie po - błagam trzymajcie kciuki żeby łukasz koncertu w kościele nie zrobił ( ja chyba na zawal zejdę na samą myśl). Całuję i pozdrawiam Was wszystkie całuski
:ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 paź 2007, 09:21

aga0406, podobnych masz chłopaków . No i gratuluję że Wojtuś już zaczyna chodzić :ico_brawa_01: Mojej panience się nie śpieszy...
Eva piękne zdjęcia roisz dzieciom - może przyjechałabyś do mnie na sesje? Hihi

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 paź 2007, 09:28

Mamcia Kochana planujemy jeszcze jedno dzieciątko - zawsze chcielismy trójkę, ale póki co mamy Wojtusia i dla niego czas chcę poswięcić tak jak mogłam starszemu (6 lat rożnicy)

Wojtuś i Raduś są bardzo bardzo do siebie podobni na zdjęciach kiedy maja po 8 miesięcy trudno ich rozróżni. jak misie uda to potem je tu wrzucę

[ Dodano: 2007-10-26, 09:29 ]
qunick z jednej strony fajnie że zaczyna chodzic ale wiecie z czym sie to wiąże :ico_olaboga: biegamy, biegamy i jeszcze raz biegamy

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

26 paź 2007, 10:19

MamciaKochana ale wam sie cudownie ułożyło z tym hotelem. A sprawdzałaś z ciekawości o ile droższa była wycieczka do tego hotelu co teraz jedziecie?
Postarajcie sie przy przydzielaniu pokoi o pokój z widokiem na morze. Nie ma wielu rzeczy cudowniejszych niż budzić sie przy szumie fal.


Oj, dziewczyny. Czy wasi mężowie chrapią? Moja cierpliwość jest juz na wyczerpaniu. Nie dość, że młoda budzi sie w nocy co chwile na cyca to jeszcze w tych krotkich przerwach między karmieniami nie jestem w stanie zasnąć, bo ten chrapie. Ruszam go, żeby przewrócił sie na bok ale to nic nie daje i tak chrapie dalej. A poza tym się wkurza, że go budze. I w ten oto sposób nikt z naszej trójki nie śpi.
A zaczęło mi to przeszkadzac około rok temu. Wcześniej albo spałam mocniej albo mniej chrapał. Rok temu też miał uraz ciśnieniowy ucha od nurkowania i tak sobie mysle ze może od tamtego czasu tak chrapie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość