Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 paź 2007, 08:52

Czesc Mamuski! :ico_kawa: :ico_kawa:
U nas w koncu sie pogoda poprawila i idziemy na spacerek wozkowy :ico_brawa_01:
Ilonka ja ten drugi zegarek bym brała
Marta i ty sie tak dalas??? Nie planujesz im koło nonono zrobic???
Lucy no i widzisz? to roznie bywa... Luska sie juz od kilku tygodni podnosi, ale nie ma u niej w paszczy ani zapowiedzi ząbków. Kazde dziecko po swojemu :ico_oczko:

Mam takie pytanie do Lucy i Beatki i innych, ktore rodzily w UK za pomoca kleszczy lub proznociagu. Po jakim czasie i z jakiego powodu stosowane byly u was te rzeczy? Bo gdybym miala drugie w Uk rodzic? a Luske 50 godz rodzilam i nie bylo nawet wspominane o jakis "pomagaczach". Tylko kroplówka i cwidczena caly czas. Czy jak rodziłyscie to polozne najpierw chcialy sprowokowac wasze cialo do samodielnego porodu cwiczeniami???? bo Luska tez nie chciala wyjsc i rodzilam ja z oboma kolanami pod broda (akrobacja bylaby niewykonalna, gdyby nie wysilek dwoch poloznych). Ja sie strasznie boje takich rzeczy i dlatego zastanawiam sie z jakiego powodu sa stosowane?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 paź 2007, 10:23

Hej dziewczyny
Marta normalnie mi brakuje slow na te pielegniarki :ico_szoking: ?Jak najszybciej zmieniaj przychodnie bo to sie w glowie nie miesci :ico_zly:

Ilonka ja bym wybrala sekonde.

A u mnie Tomek cos sie podziebil. W nocy tak kaslal ze az zwymiotowal :ico_placzek: Rano wlasnie kaszel go obudzil. I podobno katar ma do tego.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

26 paź 2007, 10:31

Jasnie Pani :), Ja tez Ole rodzilam przy pomocy kleszczy. U mnie zastosowano je z powodu przedluzajacego sie 2 etapu - czyli parcia - bo mala przy parciu wychodzila a miedzy skurczami sie cofala (nie chciala wyjsc z mamusi :-D ) - Jak sie nie myle - to zdecydowali o tym po ok. 2 h parcia.

[ Dodano: 2007-10-26, 10:36 ]
A tak poza tym witam z rana i stawiam herbatke zielona :ico_kawa:

Wg wczorajszego usg - moje dzieciatko jest jeszcze mlodsze - a termin przesunal sie na 9.05 (chyba trzeba dodac nowy suwaczek :-D ). Poza tym niezle fikalo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 paź 2007, 10:40

felicity001, diex za odp. to na szczescie ta opcja u mnie odpada, bo parłam niecale 10 min

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 paź 2007, 10:44

Jasnie Pani :) pisze:bo parłam niecale 10 min

no ja tez na szczescie chwile parlam. W zasadzie to juz w ogole nie bolalo. Tak szybko Tomek wyskoczyl ze az polozna sie zdziwila.

[ Dodano: 2007-10-26 ]
Przy trzecim parciu juz byl ze mną

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 paź 2007, 10:48

gosia888, ja dokladnie to samo, na 3 parciu wyskoczyla i bole parte to juz bylo blogoslawienstwo w porownaniu z tym co sie wczesniej dzialo :-D

[ Dodano: 2007-10-26, 10:49 ]
takie tanie kozaki znalazlam i sie zastanawiam, zcy mi sa potrzebne :-D
http://allegro.pl/show_item.php?item=26 ... %3C%2Fi%3E
poki co idziemy na spacer - do potem :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

26 paź 2007, 11:00

Dzien dobry!!!
Chyba za dlugo spalysmy z Vinee,bo az mnie glowa rozbolala :ico_olaboga:
Emilka nasza hv jest dla wszystkich taka sama i nie robi zadnych wyjatkow i ja nie mam specjalnych wzgledow,absolutnie,bo niby dlaczego???????????kazda matka taka sama..a ''zaprzyjaznilam'' sie z nia jak mialam ogromne problemy z karmieniem piersia!!!! i przychodzila do nas wlasciwie co 3 dzien przez miesiac :ico_szoking..duzo mi pomogla i poradzila jak sobie nie radzilam z cycorami.. :-D w koncu i tak stanelo na butelce,mi bylo przykro,ze nie wystarcza mleko z piersi a ona mi powiedziala,ze niewazne jak, wazne zeby Vinee sie najadala...dla kogos moze sie to wydac malo wazne,ale wtedy takie slowa mi byly bardzo potrzebne.. :ico_haha_02:
Jasnie Pani:) buciki fajowe,bierz za taka cene.. :ico_brawa_01:
Felicity gdzie fotki Oli z urodzin!!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 paź 2007, 11:21

Jasnie Pani u mnie podobnie jak u Felicity...z tym,ze najpierw odeszly mi zielone wody,wiec dali oksytocyne na prezyspieszenie,a potem mialam parte chyba przez 2 h i nic nie dawalo,bo Oliver sie troszke zablokowal,podobno reka ...no i glowke juz bylo widac,ale reszta nie wychodzila....jak sie zapytali czy pomoc,to ja sie cieszylam jak glupia,nawet z tych kleszczy :ico_puknij: bo nie wiem czy bym do cesarki dozyla :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ty napewno urodzilabys bez pomocy,bo moja kolezanka parla chyba 40 min i nikt jej nie pomagal w UK ,bo nie bylo potrzeby :-D

my dopiero wstalismy.tata tak nas namawia na Norwegie...zalatwil mi juz prawie prace w biurze,mam tylko z takim Norwegiem pogadac,czy znam angielski :ico_haha_01: jak znam ,to prace mam :ico_haha_01: a dla T by sie cos znalazlo...no i mam dylemat....kurde,wiem ,ze bym tesknila za uk .....i T to samo,ale sie zastanawiamy troszke...moja przyjaciolka dzis jedzie do Norwegii,zobacze co mi powie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 paź 2007, 11:27

dzien dobry dziewczyny!!!!
no dopiero wczoraj ochłonęłam po wczorajszym :ico_zly: co za szmaty dosłownie :ico_zly: no własnie jak mogły mi zabrac dziecko pod pretekstem podpisania zgody na szczepienie???? ja podpisywałam a one mówiły ze tylko go zważą :ico_puknij: no i juz nie moge tm wrócic bo powiedziałam pielęgniarce ze powinna psu dawać szczepionkę a ludzi z obcego kraju traktują jak szczury, wiec napewno nie mam juz po co tam wracac i dobrze :ico_brawa_01:
Madziorka Emilka ma racje, u mnie było to samo jak Franio posmakował butli to juz mi sie wił przy cycku, a zauważ ze Leoś juz coraz mądrzejszy jest, wiec mu wygodnie bo z butli praktycznie " samo leci" a z cyca musi sie męczyć :ico_oczko: nie ma innych powodów, wierz mi :ico_oczko:
Emilka dzwoniłam wczoraj do tej nowej przychodni ale musze sie najpierw zarejestrować wiec chce tam jechac po niedzieli tylko musze mape obcykać :ico_oczko: bo Jacol w robocie wiec musze sama se radzic :ico_oczko: przepraszam ze wczoraj nie zadzwoniłam ale miałam " zwłoki" byłam taka zmęczona ze szok :ico_szoking:
Jasnie Pani kupuj te trzewiki :ico_brawa_01: mój Jacol zawsze mówi " a kup se"
wczoraj mu sie pytam ( on przy komputerze cos robił wiec sprawdzałam czy mnie słucha) ja: kochanie moge sobie kupic złotyłancuszek? on: mozesz
ja: a bransoletke? on: mozesz ja : a nowego kochanaka On: mozesz :ico_szoking: i co z tego wynika: on mnie nie słucha :ico_oczko:
ale robił filmik o naszym synku wiec mu wybaczam ze mnie nie słuchał :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 paź 2007, 12:56

tak leos meczyl sie w ub tyg

http://www.youtube.com/watch?v=yJajtuOKr60

od 3 dni podnosi sie bez stekania i przewraca na plecki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

potem zalacze

tesciowa robi pierogi i nie moge was poczytac bo leos mi nie pozwala
_________________

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość