Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

26 paź 2007, 13:36

Hekkate ja kupilam malemu butki rozmiar 21, w ccc, juz dosc dawno (teraz wkleje zdjecie)
teraz rozgladam sie za kozaczkami na zime

Obrazek
Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 paź 2007, 13:39

Hekkate Wojtuś miał już wcześniej lżejsze buciki i były tak o rozmiar większe

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

26 paź 2007, 13:50

hej ! Kurcze ale ładna dzis pogoda, słońce i nie pada :ico_brawa_01:
Byłam od rana na małych zakupach, kupiłam sobie 3 bluzki ( :ico_brawa_01: ) i Agatce czapusie, rajstopki i body....a w poniedziałek jad epo kozaki :ico_brawa_01:
A co tam u was?
Przez weekend raczej mnie nie będzie - szkoła....
mamcia no pewnie że dasz radę, teraz nie myśl o tym, tylko o tych przyjemnaościach które na Ciebei czekają :-D
lulu brawa dla Filipka, jejku super że zaczyna "chodzić"... teraz to będziesz musiała zanim biegać :-)
Fajne buciki, Fifi musi fajnie w nich wyglądać - jak sportowiec :-)
olala hihi mój mąż też strasznie chrapie, ale Agatka chyba się przyzwyczaiła, bo ja się budze a ona nie :-D Jak zaczyna chrapać, to stukam męża w ramię i mówię "michu na boczek" a on już wie ze musi położyć się na boku, - chrapie tylko jak śpi na plecach :-) A gdy położy się na bok, mamy wspaniałą ciszę :ico_brawa_01:

Sto buziaków dla Joasi, Tymka i Łukasza :ico_tort:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

26 paź 2007, 13:52

u nas dzisiaj tez sloneczko slicznie swieci
jest przepieknie!!!
ach... od razu humorek mam lepszy... :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

26 paź 2007, 14:42

A my właśnie przed chwilą wróciłyśmy z zakupów butkowych. Co ja sie na przymierzałam, a raczej Acha sie naprzymierzała. Byłyśmy w trzech sklepach i kupiłyśmy jedyne dwie pary jakie dałam rade założyć jej na nóżke. Ja nie wiem, czy to ja nie umiem jej butków zakładać czy może takie są w sprzedaży co się nie nadają do użycia przez takie maluszki.

Para pierwsza kupiona w Deichmann za 49zł, takie na teraz, rozmiar 19, większy o ok. 1cm

Obrazek

Drugie to kozaczki na zime kupione w Bartku za 159zł, rozmiar 20, za duże ok. 1,5cm

Obrazek

Z oferty CCC niestety nic nie wcisnęłam Asi na nóżke. Były śliczne kozaczki zasuwane na zamek z boku, ale Asia musi mieć na rzepy i z wyciąganym językiem z przodu. Wtedy najłatwiej założyć.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

26 paź 2007, 14:45

hej

Idę uśpić Wojtaszka i lece Was poczytać... buziaki.
Wojtuś juz strasznie śpiący!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

26 paź 2007, 15:37

Hekkate, ja od urodzenia muszę czesać grzebieniem bo szczotka była za miękka i nie dało się uczesać czuprynki Asiuni. I od urodzenia musimy używać szamponu do włosków.

A długo szukałam informacji dlaczego niektóre dzieci rodzą się z długimi włoskami, zastanawiało mnie, skąd to się bierze, I gdzieś wyczytałam że są to włosy 'płodowe', które rosną w 12 tygodniu ciąży.

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

26 paź 2007, 15:38

Dzięki Hekkate, super fotki

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 paź 2007, 16:13

:ico_tort: 100 lat dla Dominisi, Łukaszka i Tymka z okazji 8 miesiączków :ico_tort:

lutówki dziękuję za życzenia dla Joasi :ico_buziaczki_big:
jejku to już 9 miesięcy minęło - więc Joasia jest na świecie tyle samo ile była w brzuchu hihi ale te 9 miesięcy zleciało mi znacznie szybciej niż te w ciąży :-D

A u nas pogoda kiepska. Rano jak jechałam do okulisty to była gęsta, skraplająca się mgła, teraz jest lepiej dopiero. Ale ja się denerwowałam tą wizytą. Bałam się, że Joasia zacznie się drzeć i jej nie uspokoję. Na szczęście nie było tak źle bo przed tym badaniem dna oka pielęgniarka zakropliła jej oczy najpierw kroplami znieczulającymi a dopiero potem tymi właściwymi. Niestety na lekarza czekałyśmy koszmarnie długo, potem okazało się , że zgubiła się nasza karta i znów czekanie, a ja sama byłam i bez wózka, Joasia ze zmęczenia to już padała ale zasnąć nie mogła bo tam hałas. Wreszcie po kilu godzinach byłyśmy po wszystkim i badanie wyszło OK :ico_brawa_01: i żadnego zeza nie ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Potem jak włożylam małą do fotelika w samochodzie to zasnęła od razu uż podczas zapinania pasów, a zwykle wtedy się najbardziej wścieka. No i do pracy się spóźniłam :ico_noniewiem: Ale cieszę się, że już mamy to z głowy :ico_sorki:

aga0406 ale masz fajnych synków i jacy oni podobni do siebie :ico_brawa_01:

eva boskie te fotki, na których Dominiś przymyka oczka - świetne minki robi słodziak

Hekkate świetne zdjęcia :ico_brawa_01: ale twój Daniel już duży!
ja jeszcze czeszę Joasię szczotką

olala mój Adam na szczęście nie chrapie. Chybabym się powiesiła jakby tak było :-D

lulu i tak i tak dawałam Joasi kanapeczkę. Pierwszy raz odrywałam jej malutkie kawałeczki i prosto do buzi wkładałam, a dzisiaj Joaś sama sobie "gryzła" ale lepiej jej idzie jedzenia jak jej daję kawałeczki

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 paź 2007, 16:48

Serdeczne życzenia dla Joasi, Tymka, Domionisi i Łukasza! :ico_tort:


Magdzinka, ciesze sie że wszystko dobrze z Joasi oczkami!

Coś Wam opowiem hihi
Kiedys kupowałam dla Zuzi kozie mleczko od takiej Pani i jej pomagałam w różnych pracach . I dzis do mnie zadzwoniła czy nie pomogłabym jej zawieźć kozę do koawalera ! Zgodziłam się i pojechałam zawieżć ta kozę ok 5km do takie j wsi gdzie ten ów kawaler mieszka. Moją osobową mazdą 626 ze złożonym siedzeniem z tyłu!
No cóż koza nie pachnie za ładnie więc włąśnie skończyłam sprzątanie i wietrzenie w samochodzie hihi! Wkleję Wam zdjęcia

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość