gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 paź 2007, 15:27

madziorka hihi pisze:tak leos meczyl sie w ub tyg

ale fajnie zobaczyc na zywo :ico_brawa_01: A jaki usmiech slodziutki

Co do zielonych wod to tez je mialam.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

26 paź 2007, 15:32

dziewczyny ja tez strasznie sie boje rodzic tutaj ,jakos nie mam zaufania do tutejszych lekarzy
przedewszystkim boje sie wlasnie kleszczy i prozniociagu,ze dziecku moze sie cos stac .Prosze dziewczyny napiszcie co wiecie na ten temat kiedy sie to stosuje,bede bardzo wdzieczna!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 paź 2007, 16:02

witam :ico_wstydzioch:
martuchafrost, dla mnie to była też dyskryminacja z tym szczepieniem,france jedne.
madziorka hihi, Emilka ma rację moim zdanie...ja jestem strasznie zagorzałą zwolenniczką karmienia piersią.Zuzię karmiłam 14 m a Gabi 9.Zuzia nie lubiła butelki i nigdy z niej nie jadła.Więc nie było problemu,zawsze była pierś i sama ją musiałam odstawiać.Z Gabi było inaczej,jak skończyła 6 miesięcy chyba,zaczęło mi się wydawać że nie dojada,mimo innych posiłków,więc czasami podawałam butelkę,najczęściej raz na noc i już.Ale to wystarczyło,żeby poczuła,że można iść na łatwiznę,lepiej i łatwiej leci,trochę gęściejsze :ico_noniewiem: Później już jadła pierś coraz gorzej,starałam się jak mogłam i dotrwałam do końca 9 miesiąca,niestety wtedy już w ogóle nie chciała cyca,odwracała głowę,zaciskała usta.Wybrała butelkę.Może Leoś marudzi przy cycu,bo czuje twój niepokój ,no i na pewno ta butelka mu pokazała,że nie musi się męczyć.
Dziewczyny mają rację,ważne zeby był najedzony ale postaraj się go karmić choćby czasami,póki będzie pokarm.Ja jeszcze mogę coś wycisnąć :ico_haha_01:
Beatka78, masz cudownego,dużego przystojniaka :ico_brawa_01:
Ja ostatnio też zakupy na necie robię na allegro,trochę na zimę dzieciom,bo bida w tych rzeczach.Teraz spodobały mi się buty na mnie ale tego nie było w planach :ico_haha_01: a oto one
http://www.allegro.pl/item255368269_oci ... azowe.html
Jasnie Pani :), te co wypatrzyłaś też są super :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 paź 2007, 16:35

WITAM :-D
martuchafrost, co wy macie za baby w tej przychodni masakra u mnie tez to samo zawsze jestem razem z Kuba i nikt go nie rusza ja bym zreszta nie pozwolila zeby go zabrali bezemnie nawet na chwilke :ico_zly: glupie malpy :ico_puknij: emilka ma racje uciekaj z tamtad jak najszybciej :ico_olaboga:
jasnie pani 50 godzin :ico_szoking: ja 33 z tym ze ja parlam 7 godzin ale mowy o kleszczech nie bylo tylko o cesarce mowili mi ze jak za tym parciem nie urodze to wzywaja lekarza no to tak parlam ze Kubus nie mial wyjscia musial wyjsc :ico_oczko:
Beatko gratuluje :ico_brawa_01: synus sliczny :ico_brawa_01: czekamy na wiecej foteczek
zubelek, jasnie pani buty super kupujce :ico_brawa_01:
mnie choraba dopadla wrrr juz 3 dni nie moge wyjsc z luzka :ico_placzek:
moj synus lubuzuje z tata masakra teraz przez te 2 tyg co L jest w domku to tak sie zzyli ze soba :ico_szoking: myslalam ze juz bardziej nie mozna ale teraz masakra ja jeszcze chora do tego jeszcze troche by L w domu pisiedzial to maly zapomnia ze ma mame :ico_placzek: :ico_oczko: zmieniajac teemat 10 listopada lecimy do pl ja i kuba L musi pracowac :ico_placzek: ale tylko na tydzien bo moja mama tez bedzie w pl i chce kubusia zobaczyc i wrecz kazala mi przyleciec :-D wiec leciamy chcala bym zeby snieg spadl bo sie za nim stesknilam hi hi a i kuba mogl by zobaczyc snieg :-D :ico_brawa_01: hi hi zmykam moze jakis obiad dzis zrobie bo wczoraj nie mialam sil salatke jarzynowa tylko zrobilam Kubuniowi smakowala hi hi lece wpadnie wieczorkiem
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 paź 2007, 19:59

Hej kochane :ico_haha_02:
SANDRUSIA)), fajnie ze wkoncu do nas zajrzalas :-) i chyba dobrze ze lecisz do PL spotkac sie z mamuska :ico_haha_02: i porob badania w PL bo ty faktycznie straszna "chudzina " jestes :ico_nienie:
zubelek, Jasnie Pani butki naprawde fajne :ico_haha_02: z tym ze ja bym sie nie potrafila zdecydowac kupic butow bez przymierzania :ico_noniewiem:
zubelek, mam nadzieja ze juz z wami lepiej i chorobska przeszly :ico_oczko:
monika83, nie martw sie na zapas :ico_nienie: ja urodzilam dwoje dzieci (jedno w PL drugie w UK) i z cala stanowczoscia stwieerdzam ze tutaj lepiej :-) wiec glowa do gory, zero zlych mysli i ciesz sie stanem blogoslawionym :-)
madziorka hihi, superasne filmiki z Leoskiem :ico_brawa_01: ALa ogladajac to ze mna myslala ze to Nati :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
martuchafrost, mam nadzieje ze z Franiem dobrze :ico_oczko: ale musimy sie zdzwonic i wybrac ci najlepsza przychodnie :ico_noniewiem:
lucy23, no to masz dylemat z ta Norwegia :ico_olaboga: kurde ja nie mam pojecia jakbym sie zachowala i czy wyjechala :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 paź 2007, 21:13

no wlasnie dziewczyny...T najpierw byl przeciwny,a teraz wrocil zly z pracy i mowi,ze chce jechac,ale jutro zmieni zdanie napewno :ico_oczko: wkurzyl go jeden nowy polak i teraz t ma dola,bo on jest wybuchowy i mu nagadal ,a teraz sie zle z tym czuje i mowi,ze mu ostatnio dzialaja na nerwy ludzie z pracy...dalam mu krople na uspokojenie :ico_haha_01: a jeszcze pogadalam z nim o jego mamusce i on jednak widzi,ze ona sie mnie czepia i mowi,ze sie dziwi ,ze ja tego nie oleje ,bo on sie moja nie przejmuje :ico_haha_01: i ze jak mnie cos gryzie,to mam jej mowic ,a nie jemu :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
powiedzcie mi ,czy jakbyscie mieli lepsza prace niz w uk i za lepsze pieniadze to byscie pojechaly? bo ja juz zglupiala,.ale do grudnia mam czas...moze wygram w totka i problem z glowy :ico_oczko:

kleszczy uzywaja jak przesz i nic to nie daje....a 7 h parcia to masakra :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 paź 2007, 21:59

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie dzialalo mi TT

martuchafrost pisze:" a kup se"

a to se kupiłam :-D

powiedzcie mi ,czy jakbyscie mieli lepsza prace niz w uk i za lepsze pieniadze to byscie pojechaly?

moj by byl w 7 niebie, bo on strasznie chce do Norwegii, ale ja bym sie zastanawiala... zimno...

Emilka_M pisze:z tym ze ja bym sie nie potrafila zdecydowac kupic butow bez przymierzania

ja mam prawie wszystkie z allegro i tylko jedne byly za male ( :ico_zly: te najdrozsze)

SANDRUSIA)), ja tyle rodzilam, bo nie pozwalalam sie do kroplowki podlaczyc i w sumie bole parte to mialam wczesniej, ale rozwarcie chyba na 5 i nie pozwalali przec, a jak juz pozwolili to mloda jak z procy wystrzelila, takie mialam poklady energii :-D :-D

Marta czemu sie nie zapiszesz do tej przychodni co Emilka???

zubelek, KUPUJ :-D :-D maz ci zrefunduje, to tylko 10 funta :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 paź 2007, 22:05

fotek Kubunia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ale jestem glodny
Obrazek
mala dynia :ico_haha_02:
Obrazek
nie po oczkach :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 paź 2007, 22:15

SANDRUSIA)), dynia wymiata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ty straszna chudzinka :ico_olaboga: tobie to za darmoche moge troche z udek i bioderek oddac, a i z ramion az sie prosi :ico_oczko: :-D
ja tez dzis "wings" ogladalam :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 paź 2007, 22:15

lucy23, nie wiem co bym zrobila :ico_olaboga: chociaz mojego ciagnie do USA tylko narazie ja go strofuje :ico_oczko: lepsze pieniadze to nie wszystko musicie jeszcze tego chciec i nie zalowac :ico_nienie: . Zycze trafnej decyzji :ico_haha_02:
Moj synus sie pluska z asysta siostrzyczki i tatuska bo mnie juz nie chce sie tyle siedziec w lazience :ico_szoking: bo mlody jakby mogl toby nie wychodzil z wody :-D
Ja narazie lece :ico_oczko:
A jeszcze Marta jak Franio potym szczepieniu????? odezwij sie :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość