Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 paź 2007, 17:06

qunick, ha ha ha :ico_smiechbig: ale fajna jazda z kozą

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

26 paź 2007, 17:08

qunick, hihih pierwszy raz slyszalam o podowzeniu kozy do kawalera hihihihi :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ta pani bardzo fajna ze zdjecia -taka babciowata :ico_brawa_01:

kminek, dziekuje za rade, napewno zapamietam wszystko co powiedzialas i wrazie potrzeby skorzystam! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

26 paź 2007, 17:14

olala, ale sliczne butki kupiliscie :ico_brawa_01:

Dorota, gratuluje zakupków.
Juz druga osoba gratuluje ze Fillipek zaczyna chodzic :ico_szoking:
ale on nie zaczyna. Wybaczcie moj polski, hihi, ale myslalam ze pelzac oznacza ze tak lezy na brzuszku i sie odpycha , wlasnie tak robi, ale nie raczkuje i nie chodzi :ico_haha_01:
czy moze ze piszecie ze niby chodzi to jego pprxzemieszczanie, hihi, nie kumam :ico_puknij: :ico_haha_01:

Hekkate, ja ciesze jezszcze tą szczoteczka z wlosem
no bo niema jeszcze gestej czupryny. Jak sie urodzil mial wiecej wloskow, hihi, ale mi wytarly sie, i dopiero rosną te "prawdziwe" hihi

Zdjecia Danielka bardzo fajne, jakie zabeczki fajne, a jak siedzi jakdorosly meszczyzna. Slodki chlopaszek

[ Dodano: 2007-10-26, 17:19 ]
qunick :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: malo sie nie posikalam ze smiechu, jescze nie widzialam kozy w aucie, dobrze ze krowy nie chciala babuszka wiesc do kawalera :ico_smiechbig:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

26 paź 2007, 17:20

qunick :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdzinka Mojemu Wojtusiowi też smakowała kanapeczka...Dzięki za pomysła! Dobrze, że z oczkami wszystko ok.

:ico_tort: :ico_brawa_01: :-D Dużo uśmiechu na buźkach, słoneczka i humorki ....no i zdróweczka dla Joasi z okazji ukończenia 9 miesięcy a dla reszty kochanych łobuziaków Łukaszka i Tymka buziule na skończone 8 miesięczniaków :ico_tort: :ico_brawa_01: :-D

Sesila Mój Wojtaś ma taką samą czapeczkę jak Pati na zdjęciu tylko jasno błękitną z białym kożuszkiem i metką. Bardzo ciepła i fajna!

Olala Mój Tomek rzadko chrapie :ico_sorki: Fajne butki!

Eva GRATULUJEMY ząbka!

asiam Ale fajne body masz... no to tata obrasta piórkami, że synek ma takie napisy ...Super, tez bym se takie sprawiła ale nie wiem gdzie je kupiłaś!

Hekkate Hihi ..super sprawa z tym horoskopem ...!
Ja na początku czesałam włoski Wojtusia szczoteczką ale teraz mam grzebyk i nim czesze. Ostatnio znów miał ciemieniuchę i walczyłam z nią oliwką i grzebykiem, pomogło!
Z jedzeniem Wojtusia już lepiej, ciumka więcej, popija mleczko chociaż rewelacji nie ma.

Butelki Avent Mój urwis swoimi dwoma zębami pogryzł mi smoczek z butelki i całkiem go przedziurawił. Jak mu podaje teraz mleko to leje mu się wszędzie a nie do buzi a poza tym to się dławi. Mam nadzieje, że idzie dokupić smoczek z Aventu! A tak na marginesie, powiedzcie mi - bo była już kiedyś o tym mowa- czy Wasze dzieci piją już z niekapków? Jak tak to jakiej firmy polecacie i czy ma któraś z Aventu, bo myślę czy jutro nie dokupić bo ma podobno miękki ustnik i tylko nakładkę się kupuje i nie trzeba całje butli.

[ Dodano: 2007-10-26, 17:33 ]
Wiecie co, ale te Lutowe 2008 dziewczyny to są leniuszki. Mało piszą o zdjęciach nie wspomnę. My to jednak dawałyśmy czadu, naprawdę! Najchętniej to bym im coś tam napisała, żeby się ruszyły ale mi głupio bo już kilka razy się wtrącałam i już nie wypada!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 paź 2007, 18:12

Małgorzatka, cieszę się, że Wojtusiowi smakowała kanapeczka, jak masz jakiś pomysł z czym tu jeszcze kanapeczki robić to napisz :ico_oczko:


Małgorzatka pisze:Wiecie co, ale te Lutowe 2008 dziewczyny to są leniuszki. Mało piszą o zdjęciach nie wspomnę. My to jednak dawałyśmy czadu, naprawdę!

no właśnie, dawałyśmy czadu :ico_brawa_01: akurat też o tym myślałam, bo w październiku minął rok jak dołączyłam do lutówek :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_brawa_01:i tak ciepło mnie przyjęłyście do swojego grona, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez was moje kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-26, 18:17 ]
Małgorzatka, a jak tam na czerwcówkach się czujesz? Dziewczyny fajne? więcej piszą?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 paź 2007, 19:03

Ciesze się że Was może troszkę rozweseliłam ta kozą!
kminek pisze:qunick, złamałaś przepisy kochana! Koza powinna mieć zapięte pasy bezpieczeństwa! :ico_haha_01:
na powrózku była!
Małgorzatka pisze:Wasze dzieci piją już z niekapków? Jak tak to jakiej firmy polecacie i czy ma któraś z Aventu, bo myślę czy jutro nie dokupić bo ma podobno miękki ustnik i tylko nakładkę się kupuje i nie trzeba całje butli.
Nina pije tyle że te kubki sa dość ciężkie i sama nie daje rady trzymać ale kaszkę to ja jej podaję butelką ze smoczkiem do papek

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

26 paź 2007, 19:40

qunick jetes jedyna nikt mnie tak ostatnio nie rozbawił jak ty z kozą dzieki
Magdzinka to fajnie ze z oczkami wszystkio ok ale dzelna jest Joasia bo Lena podczas tego badanie strasznie płakała
Dziewczyny a mozn jakos dostac sie na to stare forun chetnie bym poczytała

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 paź 2007, 19:56

aga0406 witaj wśród nas!! Świetnych masz chlopaków!! :ico_brawa_01:
mamcia, asiam ja od chyba miesiąca właśnie robię odwrotnie, biorę do siebie do łóżka Bartka od 7-8 rano czyli po ostatnim karmieniu i dlatego dosypia ze mną do 9-9:30. Czyli oboje jesteśmy zadowoleni!! A takto cały czas od urodzenia spał sam. A wyobrażcie sobie ze dziś spał raz od 13:00 do 14:45, i po południu nie chciał już i kurde zasnąl mi o 19:10... Ciekawe ile pośpi i o ktorej potem zaśnie...
asiam mam nadzieje ze chrzciny się udadzą!! Zobaczysz, Łukasz bedzie grzeczny, na pewno!!
hekkate nasze dzieciaczki nie sa świnkami tylko psiurkami:) Do 17.02.2007 są psy.
Patrzcie tutaj
qunick ale jaja z ta kozą!! Superowo!!
:ico_tort: :509: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: dla Asieńki, Dominiki, Tymka, Łukaszka:)))

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

26 paź 2007, 20:19

Przepraszam ze mnie tak długo nie było. Codziennie próbowałam tu zaglądać ale wyskakiwała mi błąd dopiero dzisiaj sie udało. Oszaleje z tym TIK TAKIEM.
:ico_nerwusek:

Małgorzatka smoczki z aventu można dokupić na allegro kosztują ok 11-14zł za dwie sztuki. Ja mam nie kapek z aventu i jest bardzo fajny przynajmniej Dominika go lubi, te ustniki są na allegro (ok 15zł za 2 sztuki) i można jeszcze dokupić takie uchwyty do trzymania butli (15zł za 2). więc za 30zl masz dwa kubeczki nie kapki.

Jak mi sie uda to wstawię jakieś aktualne zdjęcie małej, a tak a propo to Dominika raczkuje i juz sama wstaje przy dużej pomocy stara sie już chodzić. :-D

Bardzo dziękuje za życzenia z powodu dzisiejszej małej rocznicy

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

26 paź 2007, 20:23

na poczatku przede wszystkim wielkie dzieki za zyczenia dla: asiam_26 madzia22 lulu Hekkate sesila Eva Dorota.M. Magdzinka Qunick kminek Malgorzatka i Katelajdka :)

zyczenia zdrowka i szczescia dla Joasi Dominiki i Łukasza :ico_tort:

Qunick koza w samochodzie rewelacja

Malgorzatka
smoczki do Aventa mozna bez problemu dokupic. a co do kubkow niekapkow to mam wlasnie z aventa z miekkim ustnikiem ale woli pic bez "dziubka"
a czy z kubkow niekapkow dajecie tez mleko??

olala moj maz strasznie chrapie, a jeszcze bardziej jak jestesmy na jakiejs imprezie i sobie popije. wracamy wtedy pozno jestem zmeczona jak smok i o niczym innym nie marze jak zasnac... ale nie moge bo on tak strasznie chrapie. wtedy musze go co chwiel szturac zeby albo sie przebudzil albo odwrocil na bok. sliczne buciki kupilas Joasi

Hekkate Tymek ma bardzo malo wloskow wiec rzadko go czesze, ale jak juz to szczotka

asiam_26 rewelacyjne body

katelajdkaja tez kiedys po przebudzeniu bralam Tymka do nas do lozka i zasypial jeszcze na godzinke, ale teraz juz nie chce. ewentualnie go sadzam kolo siebie daje zabawki i bawi sie przez jakis czas
Ostatnio zmieniony 27 paź 2007, 10:15 przez kelly, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość