Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

26 paź 2007, 14:51

karolina-ch, wszystkiego najlepszgo dla Amelci z okazji dwoch miesiacy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
moj Kuba na tym 6 tygodniowym sprwadzaniu mial 62 cm i wazyl 6,43 ale on wazyl 4 kg jak sie urodzil a ile wazyla twoja coreczka ???
jak my bylismy wyrobic paszport to zaszlo nam 5 godzin w dwie strony a pan ochroniaz wydawal sie bardzo mily ale moze to tylko pozory :-)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

26 paź 2007, 14:52

Moja Ami na 6 tygodni ważyła 4,700 czyli tak jak trzeba. Dzisiaj również kończy 2 miesiące i podobnie jak twoja córcia,, też Amelcia, Karolinko ciężko przeszła szczepienia. Może wszystkie Amelki tak mają.
No cóż praca urzędów wszędzie taka sama.
Wisieńko powodzenia jutro.
Ja już się zastanawiam nad chrzetem wcześniej.
A na wszystkich świętych nie jedziemy. Pojedziemy w sobotę po,kiedy nie będzie już takich tłoków i część grobów sobie odpuszczamy. Rodzice będą zawiedzenie, ale niestety wyjazd do nich, to naprawdę wyprawa, a Ami jest po spędzeniu tam weekendu naprawdę niespokojna. No i w końcu będę mogła przez te dni trochę popracować, bo mąż zajmie się Ami. Trochę szkoda, zwłaszcza, że po Bożym Narodzeniu jest to najbardziej rodzinne święto w Polsce, ale nadrobię w przyszlym roku.
Czy Wasze dzieci też są tak gromowładne. Moja córka puszcza takie bąki, że aż się dziwię.
Pruedence już niedlugo będzie po zabiego i na pewno będzie wszystko dobrze. Będę myśleć o Was w tym dniu.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 paź 2007, 17:07

swbasia dzieki za torciki, moja amelcia wazyla 3,85 po urodzeniu ale miala wiekszy spadek wagi niz powinna wiec musiala nadrobic, nie wiem ile wazy teraz, w poniedzialek moze pojdziemy ja wazyc.

Yvone nno to niezle ten sam dzien i takie imie, ja je uwielbiam od poczatku ciazy i tak zostalo, balismy sie ze moze bedzie jakas neispodzianka bo przeciez lekarz tez sie moze pomylic jakby byl chlopak to nie wiem co by bylo :) :ico_olaboga:

swabasia w jakiej czesci mieszkacie, bo my to nad morzem tak mozna powiedziec za Norwich.

Odnosnie bakow moja amelcia jak puszcza czasem to moj maz mowi ze jakby helikopter lecial a ja mowie jak motorynka, najlepsze ze czasem to puszca jak jest u kogos innego na rekach :-D ale to dobrze ze puszczaja gazy nic nie lezy na brzuszku :-D
U mnie byl pan inzynier, wymienil bateryjki w tej skrzyneczce i mamy gaz!!! zajelo mu to 5 minut ale to w koncu inzynier :-D

wkleilabym kilka fotek ale pokazuje ze sa za wielkie, jakwam sie to udalo???

[ Dodano: 2007-10-26, 17:27 ]
cos mi sie nie udaje z tymi fotkami :ico_noniewiem:Obrazek

[ Dodano: 2007-10-26, 17:32 ]
no udalo sie to moja amelcia jak miala 3 dni pierwszy dzien w domku :)

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

26 paź 2007, 18:11

karolina-ch, piękności ta twoja kruszynka.
Jedną ręką to nie popisze!!
Na drogiej trzymam głowe mojemu śpiochowi.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 paź 2007, 19:15

Kasia3 dziekuje :) oj jedna reka trzeba sie uczyc pisac ja to znam :) zaraz sie pomecze moze sie uda jeszcze ze dwie fotki dolaczyc :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-26, 19:28 ]
a w foteliku to z 9 pazdziernika :)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

26 paź 2007, 20:08

Aga78 ciuszki na 74?? :ico_szoking: my dopiero wyrastamy z 62 a 68 jeszcze ciut za duże :ico_haha_01:

wisienko trzymam kciuki żeby chrzciny sie udały

wczoraj byliśmy na szczepieniach i było juz mniej płaczu niż ostatnio ale i tak nic przyjemnego a dzisiaj doszląm do wniosku że musimy jednak maluszka zaszczepic na pneumokoki tylko nie wiem ile to kosztuje
Pani doktor pochwalila mi synka że główkę podnosi :ico_brawa_01: rozwija sie prawidłowo a warzy 5700

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

26 paź 2007, 21:12

karolina-ch, śliczna jest Twoja córeczka :ico_brawa_01:

kasia1983, no nie wiem jak to jest ale moja mała w śpiochach 62 i 68 nóżek swobodnie wyprostować nie może :ico_noniewiem: a i kaftaniki w rozmiarze 74 nie są za duże- nawet nie muszę rękawków zawijać- chociaż kaftanik 62 wcisnę jeszcze ale strzela w szwach :-D

Z tego co wiem jeżelidziecko nie skończyło 6 m-cy i chcemy je zaszczepić na pneumokoki- to będzie szczepione w czterech dawkach- koszt jednej dawki to prawie 300 zł , jeżeli ma skończone już pół roku i decydujemy się na szczepienie to w trzech dawkach.- o ile czegoś nie pomieszałam :ico_haha_02:

Moja Juleńka również sama już główkę trzyma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale to szalona kobitka- jak leży na leżaczku- to potrafi się tak mocno dzwignąć.. :ico_olaboga: normalnie do pozycji półsiedzącej.. :ico_szoking:

Pozdrawiamy wszystkie mamusie i dzieciaczki :516:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

26 paź 2007, 22:56

Witam :) coraz mniej czasu na klikanie... Kacper coraz mniej mi śpi a jaki jest marudny jak chcę go uśpić w dzień fakt jest przełam jak się kończy 3 miesiąc... ale chociaż w nocy śpi ładnie:) co do ciuchów to my do roczku nic nie musimy kupować nawet adidaski na wiosnę już ma - ach ta rodzinka kochani są - najwięcej na chrzciny dostał ... ja mam pytanko do tych co karmią butelką przeszłyście już na 5 posiłków dziennie? ja właśnie zwiększyłam małemy butle i ciągle mu się teraz ulewa...

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

26 paź 2007, 23:19

Aga78 a ile wazy twoja cora??? moj syn jest kolosem a wazy 6,64 teraz :ico_szoking: i nosi rozmiar 68 :-)
79anita, moj syn w nocy je okolo 3-4 butloi po 125ml i wdzien 4-5 po 125 i zaczekam z 2 tygonnie iwtedy dam mu 150 ml
karolina-ch, sliczna cora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kasia1983, moj syn podnosil glowke jak mial 4 tygodnie i polozna sie smiala mowila ze niespotkala sie z takim silnym noworodkiem nigdy :-D a teraz to siedzi u mnie na kolanach :-D

[ Dodano: 2007-10-27, 11:43 ]
karolina-ch, my mieszkamy na poludniowym wschodzie niedaleko Londynu

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 paź 2007, 17:35

karolina-ch, moja dopiero wyrasta z 62 rozmiaru, a waży zaledwie 5 kilosów, śmiejemy się koszykarką będzie !!!
kasia1983, my przeżyliśmy szczepienia dosyć dobrze, ale dwa ukucia dostała, biedula moja, wczoraj był najgorszy dzień bo zasypiała mi na stojąco, trzymałam ja w rękach a ona zamykała oczęta i spała po 3 godziny, nigdy tak nie miałam, oprócz nocy.
W dzień sypia najdłużej ok 2 godziny, a teraz zaczyna sypiać w łóżeczku,dziwne to jest, i już śpi mi od półtorej godziny ?? :ico_szoking:
79anita, ja mam tyle butów dla mojej małej, że ma aż pudełko osobne na nie założone hihi, to prawda rodzinka jest kochana kupują non stop. Ja mam już ubranka na 18 miesięcy i wyżej, a dodatkowo na Święta Bożego Narodzenia już zaczynam dostawać, boje się jednak że wyrośnie z nich, bo w miesiąc urosłą 3 cm to sporo !!!!
swbasia, moja mała też podnosiła głowe jak oszalała aż strach bylo ją trzymać od samego początku,pare razy zaliczyła nchem w moją klate i był płacz, a raz walneła sie nad okiem w ramie mojaj mamy i miała aż czerwone miejsce przez dzień, a moja mama przeżywała to przezz tydzień. :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość