Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

27 paź 2007, 00:06

nie no co Wy ? po ciemku mam pisać?? :-D

napisałam wielkiego posta i go wcieło więc nonono blada
idę spać
dobranoc

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 paź 2007, 09:37

Dzień dobry.

Wpadłam się tylko przywitać - będę jak wrócę z małym od lekarza.

Jeśli dobrze pamiętam, to kate_k82 ma dziś rocznicę ślubu :ico_noniewiem: Jeśli się nie mylę to życzę wam wszystkiego najlepszego (hmmm, a może to jutro...)



Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

27 paź 2007, 09:44

Dzien dobrek ......

oj ja miałam ciezka noc ....... dzieci spały a ja nie ....... hmmmmmm

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 paź 2007, 10:01

Witam! chociaż raz jestem w miarę wcześnie,....

Nocka ok, Hania troszkę marudziła, ale J stał se smoczkiem na straży :-D

Moje dziecię dokazuje od 7...od wczoraj tak świetnie nauczyła się krzyczeć, że spłakani ze śmiechu jesteśmy! agentka normalnie!!! wstała z kupą znów... :ico_noniewiem: a potem siuśki wyleciały bokiem wprost na moją poduszkę... :-D A teraz miała pospać, ale marudzi, a jak wchodzę to łapie mnie za sweter...I jakoś mi na zmęczoną nie wygląda...

Ladybird23 no ja w zeszłym roku się przed ślubem odchudzałam....chrupki chleb, wafle ryżowe, wędlina drobiowa, warzywka i kefirek...i było cudnie! więc uparłam się i muszę dać radę...Nie wiem, czy na początek nie zacząć dietą kopenhaską...a potem ograniczyć do 1000kcal? zobaczę...ale nie jem na bank, muszę schudnąć!!!
No i nie wiem, czy kozaki zapnę...raczej nie, bo ten problem mam od zawsze...i wiem, że mięśnie mi nie zmaleją, ale oprócz nich moje nogi zdobi tłuszcz!!! :ico_zly:

Sikorka świetnie chłopcy wyglądają...

Idę na śniadanko...miłego dnia...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 paź 2007, 10:04

dzień dobry i ja ..Kulka - witaj w druzynie ...a czym ty sie martwisz??
mnie głowa tak boli ... 4 dzień bez snu .... a mój mąż ?? ... spi ...przeciez nie wstanie sie dzieckiem zająć ..... ech... miłego weekendu ...a dla Kate - jezeli to dzis całusy!!!
Ps. :-D co można kupic nA 1 rocznice slubu ??? hmm?? bo jA MAM za tydzień ???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 paź 2007, 10:32

hej...wczoraj mi nie dzialalo wiec odpuscilam i po 20.30 bylam juz w lozeczku...

A no dzis dzien wielkiej prowadzki naszych nowych sasiadow :ico_zly: ...a wybieralam sie do sklepu bo nic do jedznia nie mamy i paczke z ebaya mialam odebrac-a moj A. apomnial mi wo :ico_zly: ka zostawic i pojechal z nim na nadgodziny :ico_olaboga: ...trudno...

wkleje zaraz foty nowe...ostatnio Mayi zrobilam bo wrzucila zabawke pod szafe i ile ryku bylo zeby ja odzyskac :ico_haha_01:
Obrazek

no a te 2 z Londynu w trakcie bladzenia zrobione....
Obrazek
Obrazek

a ta przed chwilka ...bo mala ma gdzies zabawki jak przed nia stoi fajna szafa do drapania....ukladam ja w pozycji wyjsciowej na srodku kaczy na pleckach a ta lazi gdzie jej siepodoba....
Obrazek

Z okazji rocznicy slubu solenizantom mac najszczerszych zyczen :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 paź 2007, 10:44

Moja się ślini normalnie, nie leje się z buzi...to chyba dobrze...

No a Wy faktycznie chyba ze zmartwień nie śpicie...biedne...Ja śpie...ale głowa mnie boli 2dzień...
Hania wreszcie przykimała, J skoczył po ostatnie zakupy...ja pranie wstawiłam i chyba zabiorę się za :ico_odkurzanie: bo potem to trzba postać przy patelniach... :ico_olaboga:

Glizdunia super zdjecia! ale Maya jest słodka...a teraz to się zacznie...oczy dookoła głowy :ico_olaboga: i śliczną masz kurteczkę!

Lecę...a Kate_k82 to chyba jutro ma tę rocznicę...Prezent? e...najlepszy prezent na rocznicę to fakt, że nadal jesteście razem :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 paź 2007, 11:40

To ja też już się przywitam :ico_oczko:

Weekend w domu mmmmmmmmmmmmmmmm bajkaa :-D

Dzieci i ja ............................... taa :-)

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

27 paź 2007, 11:51

Dzień dobry mówię i ja :ico_haha_01:
My dzisiaj nocka taka sobie. Nie wiem co się dzieje z moim dzieciątkiem, ale jak śpi w łóżeczku to miałczy co godzinę, a jak go położę między nami to śpi jak suseł. A powiem że wcześniej to z nami nie spał. Nie wiem czy musi czuć że ktoś koło niego jest czy może coś innego. Normalnie już zgłupiałam.
Aaaaaaa w czwartek byliśmy na ostatnim szczepieniu(następne dopiero za 7-8 miesięcy) i okazało się że mój malutki waży 8 kg i mierzy 69 cm. A ta lekarka to mi powiedziała że Krystian rozwija się bardzo dobrze i wcale nie jest za gruby. Ważne że systematycznie przybiera.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 paź 2007, 12:19

zborra pisze:Nie wiem, czy na początek nie zacząć dietą kopenhaską...a potem ograniczyć do 1000kcal?
Aaaaaaaaaaaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: TELEPATIA czy jak ???
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Tylko skończe karmić..... bo ja cały czas ją cycuję z tych flaczków pomiędzy treściwymi posiłkami :ico_oczko: :-D

Patrycja.le pisze:jak śpi w łóżeczku to miałczy co godzinę, a jak go położę między nami to śpi jak suseł.
Ula ma tak nad ranem... :ico_noniewiem: dziś to normalnie cała zdrętwiała się obudziłąm.... a i jeszcze starszy maruda dał nam popalić... Ja dam radę, ale J. do pracy pojechał mega nie wyspany.... :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość