Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 paź 2007, 09:29

Jestem i ja...

Zdjęcia śliczne, wszystkie...boskie mamy dzieciaczki!!! :ico_brawa_01:

Kate_k82 no to...spokoju, szczęścia i wytrwałości... żebyś za kilka lat miała tyle spokoju co Sikorka :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Massumi taaaa...telepatia...to ja od jutra zaczynam, a Ty póki co to mnie wspieraj duchowo...

Patrycja może taki etap...?bo moja też w łóżeczku niespokojna, a między nami anioła, suseł itp, itd...

A my same :ico_placzek: i wiecie...wcale nie będzie fajnie... :ico_nienie: A taka byłam mądra! że niech jedzie, że spokój będzie...no ale kuźwa nigdy jeszcze nie rozstawaliśmy się na więcej niż 2tygodnie...a tu miesiąc :ico_olaboga: Już mi smutno...a do tego nie możemy za często dzwonić, bo J płaci tyle za odebrane połączenie, że :ico_szoking: więc ja będę słać smsy...i tęsknić...On też wczoraj jakiś był...smutas...a do Hani jak zaglądał w nocy...szptał do uszka...a mnie to wzrusza... :ico_placzek: dobra...idę, bo jak będę tak pisać, to na prawdę :ico_placzek: .
Niestety Hani się nie dało wytłumaczyć, że jest zmiana czasu...i już narabia od 7 (dawnej 8, bo to jej stała pora)...a ja idę się ogarnąć i do kościoła się przejdę...ostatnia szansa...dla księdza...hehehe...no wypadałoby iść do spowiedzi przed wszystkimi świętymi nie?

A ja czekam na wózek, ma przyjść niebawem...hehehe
Jutro przyjeżdżają naprawić pralkę...i wszystko sama, sama...ble...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 paź 2007, 09:31

Zborra a jaki wozek w koncu zamowilas?pomaranczowy?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 paź 2007, 09:32

Witajcie

Mili tez sie czas udzielił i wraz z nia mi, bo całkowicie zapomniałam o tej zmianie czasu i normalnie jak śpimy do 8:30 to dzis o 7:30 pobudka i załączam tv i czekam na dzien dobry tvn i nie leci i sie zastanawiam o co chodzi, przeciez reklamuja ze ma leciec i potem dopiero sie zorientowałam jak zaczełam sniadanie robic, ze czas zmieniony :ico_olaboga: czyli juz zakrecona od rana, ale w dobrym humorze... :ico_oczko:

glizdunia a to nie mieli sie ci kuzyni wprowadzic do was obok??

kate z okazji I rocznicy slubu zycze Ci aby w twoim małżenstwie zawsze wszystko pieknie było i szczescie i miłosc zeby cie nie opuszczało :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 paź 2007, 09:34

Lady...no wlasnie ci kuzyni sie wprowadzili :ico_noniewiem:

Kate....naj naj naj naj naj..lepsze zyczonka z okazji roczniczki....ktora to juz?

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 paź 2007, 09:45

Dzień dobry kochane
Jagodka moja synowa śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kate wszystkiego najlepszego, zrozumienia dla siebie i więcej czasu spędzonego tylko we dwoje. :ico_brawa_01: :ico_tort:

A u nas nocka okropna. Mały się budził co chwilę i w końcu zabrałam go do łóżka i było lepiej.
Ja już na nogach, Krystian gada, a M. śpi (bo po co wstać wcześniej i pogadać z rodzinką jak można spać i zaraz wstać i wyjść(do szkoły idzie))
Zbora może to ten etap, tylko że jak śpi z nami to wyspani raczej nie jesteśmy, ale wolę to niż wstawać co godzinę.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 paź 2007, 09:49

glizdunia i ta kuzynka poroniła??bo jakos tego nie zakumałam, ta co od ciebie te spodnie kupiła??

zbora tak to jest, jak przychodzi do rozstania to przychodzi tez zal, ale widzisz sama jak czas szybko leci, nasze dzieci juz 5 m-cy maja :ico_oczko: , nawet sie nie obejrzysz i juz bedzie spowrotem głowa do gory :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 paź 2007, 10:12

Glizdunianie, zamówiliśmy w końcu puzzle....bardziej nam się podobał...cikawe jak będzie na żywo...

Ladymoje już prawie 6...heheheh...wiem , że to szybko minie, ale wiecie jak jest...Jak jest w domu to mnie wkur...ale jak daleko i jeszcze mam świadomosć, że nawet nie będziemy mogli gadać ze sobą to :ico_placzek: no i przykro mi, że ominie go tyle z życia Hani...

A teraz spadam się malować wreszcie...Hania usnęła...bo marudziła i mnie :ico_zly:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 paź 2007, 10:15

no zbora cos kosztem czegos, my tu codziennie bedziemy ciebie pocieszac i jakos dasz rade... :ico_oczko:

ja lece sie szykowac do kościółka..
bd potem

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 paź 2007, 10:22

GLIZDUNIA, no właśnie ja chyba też zakręcona jak Lady, bo nie zakumałam z tą kuzynką :-D

A tak wogóle to dzień dobry TT!!! My tam wojujemy od 6.00, bo Karol budzi się o 7.00 tak normalnie. Ale już mieliśmy jedną wspólną drzemkę :-D Bo nasz Sikor na rybki wyskoczył, jeszcze ciemno było.

Życzonka dla kate pielęgnujcie swój związek tak byście oboje byli szczęśliwi!!!
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Zbora :ico_pocieszyciel: tęsknota to część miłości. A ja mówię Ci, że to rozstanie dobrze Wam zrobi, zobaczysz i czas szybko zleci, zwłaszcza, że pracujesz.
A szkoda, że tak daleko mieszkasz, to dotej pralki mojego Sikora bym Ci podesłała :-D a i sama na kawkę przy okazji bym wpadła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 paź 2007, 10:33

zborra kochana głowa do góry :ico_pocieszyciel:

Mojemu małemu też się poprzestawiało od tej zmiany czasu - drzemkę sobie ucina...I jest taki marudny przez tego zęba :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości