Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 paź 2007, 21:56

mile glosy...no bardzo dziekujemy :ico_sorki: :ico_oczko: ...tylko ze ja sama siebie nie moge slyszec w kamerze...jakis znieksztalcony glos mam-ale podobno czlowiek sam siebie dobrze nie slyszy i to dlatego :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 paź 2007, 21:56

Glizdunia rewelacja, Mayeczka jest wspaniała a i Wy macie miłe głosy, filmik boski, prosimy o więcej :ico_sorki: jutro pokażę Matowi jego narzeczoną na żywo :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 paź 2007, 22:18

hihihi...ale mi sie pochwal zebralo...wielgachne dzieki :ico_sorki: :ico_oczko: :ico_haha_02: ....ja wlasnie z dobroci serca zrobilam mojemu A.kanapki do pracy...i sobie kolayjke....z pyszna szyneczką..mniam mniam....bo ostatnio jak A. po kogos tam pojechal to za zaplate dostal szynki z fabryki szynek...,bo ten koles tam pracuje i moze za grosze kupic...np.reklamowka szynek w opakowaniach....po kilka pensow za sztuke...szok normalnie a mają bardzo dobre wyroby i w sklepie za paczke 5 plastrow placi sie czesto powyzej 2f....wiec teraz w zamrazarce szynek pod dostatkiem :ico_brawa_01: ...mniam mniam.......

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 paź 2007, 22:20

Widze ,ze tu sie na Skypie umawiacie ... wiec moze jakas konferencje sobie zrobimy ??

hehe ja juz padam ...... ale jeszcze trtzeba w necie posiedziec a co !!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 paź 2007, 22:31

Hej!!!
No najpierw dzięki za pocieszenie...i miło mi, że wiem...że mogę czasem pomarudzić..
Sikorkapewnie masz rację..że to nam pomoże...
To szybko minie, wiem...I jakoś na razie się trzymam. Gorzej z J, bo on tam sam...A ja mam rodziców no i Hanię...

Kamizelazazdroszczę nowej umiejętności...moja co dzień się czegoś uczy i zapomina...

Glzidunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Maya jest cudowna!!! a filmik się nie zacina. wystarczy najpierw puścić, ale zaraz wcisnąć pauze, poczekać aż się zbuforuje...i dopireo włączyć, leci idealnie!

Tyle pisałyście, że wszystkiego nie pamiętam...Kate_k82 i jak sobie poradzili z Matem? a jak Wasza rocznica????
Fajny kombinezon, dobrze że wymienili!

U mnie tak...Hania cudowna! cały dzień się śmieje i gada! zjada już cały słoiczek obiadku i nawet marchewka jej zasmakowała :ico_brawa_01: wypiła też soczek marchew-jabłko!!! od 15 była z dziadkiem, a ja z mamą na zakupy...Wyciągnęła mnie...Kupiłam kurtkę...za 200zł :ico_olaboga: biała...taka żeby była do eleganckiego wyjścia również :-D bo takie sportowe mam...No podoba mi się jak cholera, ale z bólem serca wydałam te pieniądze...I mam wyrzuty sumienia, aż się :ico_placzek: w sklepie...Niestety kozaki jak już udało mi się dopiąć, to kosztowały prawie 300zł i nie było mojego rozmiaru!!! :ico_zly: no i spodni też nie było, więc może w środę jeszcze coś kupię, a jak nie to jakoś może się uda.
Tata sobie bardzo fajowo z Hanią poradził, nakarmił itp, młoda wcale nie marudziła. Wróciłam przed 20, więc chwila zabwy i kąpiel. Poradziłyśmy sobie, młoda wypiła 140ml na noc i od razu usnęła. Przestawiłam znów łóżka w sypialni, bo skoro jestem sama, to nasze wyrko poszło na miejsce Hani, pod ścianę, a Hanka na moją stronę poszła. Może jej się będzie lepiej tam spało? a zawsze mi bezpieczniej będzie ją wziąć do siebie, bo nie spadnie przy ścianie...
Ok, idę polukać w tv i spać, bo po co siedzieć? chyba, że prasowania część odwalę. Jestem już po kolacji, wykąpana, w piżamie...
No i z czystym sumieniem, bo udało mi się dopchać do konfesjonału :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 paź 2007, 23:01

zbora no to zaszalałaś...kurcze moj A. na przykład nie ma problemow z wydawaniem takiej kasy,a ja to dusi grosz jestem..trzeba to zmienic..

jagodka dzieki za zarcik tak na dobranoc..

kate no właśnie jak tam po rocznicy??

kulka no jasne, tylko ja musze sie dokupic tego skypa..

dobra to ja juz sie zegnam, no chyba ze bede mogła popatrzec na " gotowe.." w duzym pokoju to moze jeszcze zerkne...
:516:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 paź 2007, 23:08

DOranoc wpadłam powiedzieć :-D

Aleksandra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:35

28 paź 2007, 23:11

Cześć dziewczyny :ico_oczko: zaproszenie na forum o naszych Kochanych dzieciaczkach dostałam od EWCIK za co bardzo dziekuje :ico_haha_02: Nasz synek- Krzyś urodził sie 16-tego maja bieżącego roku. Fajnie bedzie sobie z wami pogadać o naszych maluszkach, tym bardziej że sa z jednego roku. Przyznam szczerze, ze chciałam sobie przeczytać wszystkie te strony od początku,żeby was i wasze dzieciaczki lepiej poznać, ale jak zobaczyłam ponad 600 stron to wymiękłam, ale spoko -Przeczytam :ico_oczko: Buziaki

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 paź 2007, 23:14

No, zaszalałam...a nie lubię! tym bardziej jak wiem,że mnie nie stać za bardzo...Ale jak nie było taniej...no i w końcu ile mogę ciągle łazić i się ubierać w lumpie? więc za namową mamy zaszalałam.Nie wiem czy mądrze...ale już za późno. A teraz jeszcze kupię spodnie, choćbym miała nie jeść. No właśnie, od jutra dieta...nie wytrzymam...

I też się żegnam...Prasowanie zrobiłam, ale tylko Hani, reszta czeka do jutra. A jutro wejdę pewnie dopiero wieczorem, bo mam na 15, więc będę z Hanką, no i do tej pralki mają przyjechać...Buziaki!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 paź 2007, 23:18

Witam Aleksandro...jestem mama Mayi...pewnie troche o nas poczytasz...ale ilosci wspolczuję :ico_oczko: czuj sie jak u siebie.....dawaj jakis suwaczek no i koniecznie jakies zdjątka malego Krzysia!!!!!a jest tylko o dzien mlodszy od Mayi....

dobra ja chyba mykam spac...albo jeszcze pobiegam po innych wątkach...narqa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości