Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

28 paź 2007, 21:15

Czesc Dziewczyny ja dopiero teraz zaglądam w bardzo złym nastroju,wczesniej nie miałam okazji rano wstałam strasznie wymęczona bo Julcia dała nam popalić,a pożniej pojechałam do rodziców,wrociłam poszlismy z mężem i Julcią na spacerek,a teraz to tak się pokłóciłam z mężem,ze nie mam ochoty nawet na niego patrzeć :ico_zly: :ico_placzek: .....Jutro juz wizyta u lekarki ciekawa jestem co mi powie,bo ostatnio usłyszałam,ze szyjka juz sie skraca wiec ciekawe co tym razem......Tmczasem uciekam bo mam naprawde kiepski humorek wybaczcie dziewczynki....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 paź 2007, 09:20

Witam w ten wietrzny poranek przez ta zmiane czasu wstalam dzisiaj o 7 jutro ide do poloznej ma mnie skierowac na ostatnie badania do szpitala mam nadzieje ze juz nie bede musiala wiecej do niej jechac

a narazie pije sobie kawusie i czekam az mezus wstanie

[ Dodano: 2007-10-29, 12:32 ]
Hallo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie wy sie wszystkie podziewacie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: juz tyle godzin a was nie ma ja za chwilke mam obiad i jade z mezem na zakupy

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 paź 2007, 13:35

Jola_85, oj bidulka ty to masz tego męża zamaist cię tu wspierać to on Cie jeszcze denerwuje!!! Mam nadzieje że już dzisiaj lepszy masz humorek!!!!!iwona83, ja też dzisiaj ide na 17 do lekarza i tak jak ty zastanawiam się co dzisiaj mi powie ciekawego mam nadzieje że wszystko bedzie u nas ok i u Ciebie też słonko. Ja na humorek nie mogę narzekać mężuś w domku bo na urlopie idzie dopiero w Poniedziłek i odrazu do wawki na szkolenie jedzie, ale bede tęsknić. :ico_placzek: Miałam iść dzisisj do tej mojej kumpelki co urodziła ,ale stwierdziłam że w tygodniu pujdziemy niech sobie odpocznie bo dopiero dziś wychodzi ze szpitala!! Wczoraj rozmawiałam z jej mężem który był przy porodzie i wiecie co nie jest tak źle opowiedział nam wszystko, pojechali do szpitala o 2 o 3 byli na oddziale bo w izbie przyjęć zbadali ją podłączyli do tej thg czy jakoś tak i potem na oddział. Więc od 3 miała rozwarcie na 3 palce pochodziła troche potem miła skórcze takie od krzyża ale mąż masowała jej plecy i ulżył bólowi i w sumie tak przed 7 już urodziła :ico_olaboga: jak było widać już główke to położna zrobiła nacięćie i jeszcze jedno parcie i już malutka była na świecie potem badania i 2 godzinki potem leżała sama z dzidzią na porodowej sali a malutka odrazu do cycka i już zadowolona była. ale teraz kumpela się martwi bo nie ma pokarmu, ale myśle że to tak chyba na chwile!! :ico_puknij:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

29 paź 2007, 13:40

hej gwiazdeczki:)
cos faktycznie coraz mniej piszemy na forum, po tej zmianie czasu chodze nieprzytomna normalnie, niby godzinka,ale jakos nie moge sie przestwic.wczoraj bylismy z mezem w kinie , w koncu czlowiek wyszedl do ludzi :-D fajnie, tego bylo nam trzeba bo juz na glowe dostawalam siedzeniem w domku, mala dzis batdzo nisko lezy i mi troche uwiea :ico_oczko: nie wiem czy wy tez tak macie ale mi juz tak sie dluzy ta ciaza ze szok :ico_szoking: mam pomalu dosyc,juz chcialabym by bylo po wszystkim i niunia byla z nami bo czuje sie jak stara babcia,powaznie.

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

29 paź 2007, 13:59

witajcie!ma do Was takie pytanie.czy jak pierwszą cesarkę miałam ze wskazaniem to druga też będzie?słyszałam że jak pierwszy poród odbył się ze wskazanie to 2 też.mój lekarz twierdzi że bez saświadczenia zabiegu nie będzie(może czeka na kase)a tak swoją drogą chodze do niego prawie co trzy tygodnie zostawiam tyle kasy i mam jeszcze dawac kase za cesarkę. :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

sorki za brakujace literki ale coś mi się psuje klawiatura.pozdrawiam! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 paź 2007, 19:18

edzia29, czytałam ze wcale nie koniecznie przy 2 ciąży też musi być cesarskie cięcie tym bardziej że mineło ponad 4 lata od poprzedniej i wszystko sie dobrze wygoiło. Tak że spokojnie a jeżeli ten twój lekarz nic nie mówi ci teraz o cesarce to znaczy ze nie widzi powodów ku temu zabiegowi nie martw sie będzie dobrze.robak, Mi też się strasznie dłuży ostatnio a jeszcze teraz jak ta moja kumpela już urodziła to tak bym chciała już też. iwona83, ja tak wczoraj zaglondałam i zaglondałam a tu cisza nikogo nie ma :ico_haha_01: Jola_85, no ciekawe jak tam twija wizyta ja już po moje maleństwo to kawał klopsa waży już ponad 2kg to sporo jak na 31 tyd. nie zapytałam tylko ile ma cm. ale lekarz jak zmierzył mu nuszke to stwierdził ze jakaś taka długa chyba mi sie jakiś skoczek urodzi albo piłkarz. :ico_szoking: :ico_haha_01: Z całą resztą ok serduszko prawidłowo , płucka już też ok się rozwijają krążeni w pożądku i widziałam jak się nużkami od mamy brzuszka odbijał i automatycznie serduszko przyspieszało czyli wszystko w jak naj lepszym pożądeczku :ico_brawa_01: :ico_oczko: Wizytę mam za 3 tyg to akurat 34 tydzień będe kończyć więc odstawiamy Fenoterol i Izoptin i niech się dzieje co chce I już mogę wtedy rodzić!!! Buziaki tak się ciesze że wszystko jest ok!!! Jolcia szybko tu melduj co u Ciebie!!! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 paź 2007, 20:40

Witam!!!!!!!!!!!
Mnie wczoraj praktycznie w domku nie bylo a dzisiaj tez jezdzilam z mezem po sklepach widzialam takie ladne sukieneczki ale z tym jeszcze poczekam ale nie obeszlo sie bez zakupow dla malej kupilam przewijak bo byl akurat w promocji i zabawke taka do powieszenia w wozku i na fotelik jak bedzie autkiem jezdzila zeby sie jej nie nudzilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
robak robak mi tez sie strasznie juz ciagnie ta ciaza maz tez juz mowi ze chcialby zeby maja byla z nami ale zauwazylam od kilku dni coraz wiecej rozmawia z brzuchem jak w piatek nie kopala to mowil ze musi powaznie porozmawiac z swoja coreczka
a dzisiaj mam strasznie niskie cisnienie i boli mnie glowa i chyba lapie jakies przeziebienie

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 paź 2007, 20:51

iwona83, nie daj się nie choruj nie wolno!! :ico_nienie: a jak masz niskie ciśnienie i boli cię głowa to zrób sobie cieplej czekolady lub mocne kakao mi zawsze pomagało. Całuski trzymaj sie cieplutko!!!!

[ Dodano: 2007-10-29, 20:01 ]
jutro jadę z moim mężusiem obejrzeć szpital w którym bedziemy rodzić a no i muszę jutro zrobić badanie cukru ale takie normalne po śniadanku i nawet zalecał mi mój lekarz abym może coś słodkiego zjadła.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

30 paź 2007, 10:49

Czesc dziewczyny wczoraj nie moglam wejsc na tik-tak-a.....Ja nic szczególnego sie u lekarza nie dowiedzialam tylko tyle,ze jest wszystko w jak nalepszym porządku,Miruś zdrowo rośnie i pieknie prezentuje co ma miedzy nogami :ico_haha_01: .....Lekarka kazała mi tylko kupic sobie magnez+wit B6 na te skorcze łydek i pic nie wiecej niz 1,5l płynow dziennie zebym tak nie puchła....Waze 70,5kg :ico_szoking: masakra jak duzo,no ale pocieszam sie,ze to zaraz zniknie :ico_haha_01: .....Z mezem do dzis nie rozmawiam,znaczy widze,ze on cos pruoje mnie podpytywac,ale ja sie nic nie odzywam,niech teraz cierpi jak sie chcial klocic jeszcze denerwuje mnie,ze on zaczal wiecej pic :ico_zly: tzn wypije ze dwa piwa dziennie lub 3 a do tego jeszcze musis zrobic sobie bardzo mocnego drinka albo wino wypic wiecie jak mnie to drazni......Zrobi sie wkoncu z niego alkoholik :ico_zly: ........W kazdym badz razie nerwow nie zamierzam sobie psuc przez niego i poki co wole sie do niego wogole nie odzywac niz sie uzerać.....Dziewczyny ja tez mam juz dosc ciazy chcialabym zeby Miruś byl juz z nami moze byloby inaczej,ale w kazdym badz razie coraz bardziej mi ciazy brzuchol.....Dobra uciekam dziewczynki poprasowac troszke ubranek dla malego i zrobic na szybko obiad bo jade dzis do mamy posiedziec na kawe-w domu siedziec mi sie nie chce....Buzka

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

30 paź 2007, 10:56

Iwona czekamy na wieści od połoznej i ze szpitala. Moja kuzynka jest teraz w 36 tc, czyli tak jak Ty i jej mały waży teraz 3 kg :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-30, 09:58 ]
Jola najważniejsze że z Mireczkiem wszystko w porządku. Oj Ty sie masz bidulko z tym swoim mężem :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Marthalib i 1 gość