barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

29 paź 2007, 16:16

a PL szara rzeczywistość, ja mam bardzo wąski stelaż od wózka (ZAPP) do fotelika, ale rzadko kiedy udaje mi się w drzwi zmieścić, no chyba że w hipermarkecie (tam chodzić nie lubię, ale za to z wózkami problemów nie ma)
jeszcze widać nam daleko do tej Europy :ico_placzek:
a najlepsze, że jak w niedzielę byliśmy na tej imprezce, to najpierw była msza i wiecie co, oczywiście musieliśmy wtargiwać wózek po schodach, bo o żadnej pochylni nie było mowy, dobrze że nie było wielu schodów i nie braliśmy dużego wózka

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

29 paź 2007, 16:22

no wlasnie to juz nawet nie tylko dla wozkow z dziecmi ale tez dla wozkow inwalidzkich zrobiliby taki wjazd. u nas tam gdzie mieszkalam w pl tez nie ma takiego wjazdu. Co ndz zbieraja na zlocenia itp. pierdoly a o takich rzeczach nie pomysla !!! :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-29, 15:24 ]
tak sobie pomyslalm ze chyba Panu Bogu milszy wierny na mszy niz zlocenia i odnowione obrazy

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

29 paź 2007, 16:43

aagaa masz rację
my zresztą właśnie dlatego nie chodzimy do kościoła do naszej parafii, tylko do miasta, bo z wózkiem po schodach nie da się (tzn. da dla chcącego, tylko po co sobie niepotrzebnie kręgosłup marnować)

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 paź 2007, 19:32

No u nas tak samo o pochylniach to nie ma co marzyć, a najlepsze to sa chodniki w których brakuje 90% chodnika :-D dobrze ze mój maluch lubi bujanie :-D już gorzej z krawęznikami wysokości 20 cm :ico_szoking: to chyba przyszłościowo robią jakby kiedyś chcieli wiecej asfaltu wylać :-D
u nas w kościele schodów nie ma, ale za to o 11 jest tyle ludzi ze nie ma mowy zeby wóżkiem wjechać, zostaje mi jeszcze msza o 8 rano :ico_szoking: lub 17 wtedy moge liczyć ze bedzie mniej ludzi ale pewnosci nie ma, ja nie wiem co kiedyś te mamuskii z dziećmi chyba do kościoła nie chodziły albo na rekach niosły :ico_noniewiem:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

29 paź 2007, 20:38

czesc dziewczyny, ja to nigdy nie mam czasu. Co do piersi to mój malec na siłę 3 razy dostaje ale są dni co wogle nie chce. utro postaram się fkleić nowe fotki małego. Dziewczyny pomóżcie: dla Szymonka wychodzą ząbki, problem polega na tym że żaden nie przebił skórki a naliczyłam ich chyba z 6. Są wyczuwalne i widoczne a on się strasznie męczy, może u którejś z was lub waszych znajomych była taka sytuacja

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

29 paź 2007, 22:10

Witamy!

U mnie też z czasem na bakier - odkąd z Jasia mały rozdarciuch się zrobił, cieżko mi sie połapać... No i pory czuwania okrunie sie wydłużyły... A w dodatku co jakiś czas ma biegunki, gdzieś już ponad tydzień :ico_szoking: Jak do jutra się to nie unormuje, idziemy do pediatry.

Póki co ściskam Was i dzieciaki, jutro spróbuję się na dłużej pokazać. Pa! pa! :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

29 paź 2007, 22:17

Ula w chustach nosiły i tyle, albo na rękach
a my teraz chcemy być takie wygodne i wszędzie w wózkach :ico_oczko:
sandra to normalne i może to trwać nawet miesiąc, polecam Dentinoxem smarowanie, ale to tylko trochę i na chwilę pomoże przy takiej ilości
trzeba przeczekać, możesz się spodziewać marudzenia i temperatury nawet do 40 stopni, oczywiście wcale tak nie musi być, ale podaję najczarniejszy scenariusz
basiu trzymam kciuki za twoją cierpliwość i zdrówko Jasia

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 paź 2007, 22:53

ULA_TOMEK pisze:a najlepsze to sa chodniki w których brakuje 90% chodnika dobrze ze mój maluch lubi bujanie


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-10-29, 21:55 ]
basik334 pisze:A w dodatku co jakiś czas ma biegunki, gdzieś już ponad tydzień

jak ma biegunki ( czasem do 8, 10 na dzien) to znaczy ze zębole idą

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

29 paź 2007, 23:56

albo nabawił się alergii pokarmowej

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

30 paź 2007, 08:07

hej dziolszki :-D
Witam o poranku dzis Kubus zaszczycil nas swoja uwaga od 5 wiec sie poprawia sytuacja :-D
Mam pytanko czy Wasze Maluchy przesypiaja cala nocke? W Tracy Hogg "Jezyk niemowlat" twierdzi ze ok 3 mca juz wszystkie powinny przesypiac nocki a moj Kubus postanowil byc wyjatkiem- owszem spi ale od 19 do 1 a potem co godzine pobudka albo jak mamy szczescie co 2 godzinki :ico_sorki: Moze jak zacznie stale pokarmy jesc to da nam pospac. ??? Hu nołs?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość