Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 paź 2007, 09:59

Witam z rańca :-D
Ja nie wiem co się dzieje z forum, ale to juz jest męczące.. Cały czas jakieś usterki awarie... ile mozna?? :ico_zly: no ale nie dajmy się ponieść emocjom zwłaszcza z samego rana :-D :-D :-D
Madzrorka, no to rajnie się sylwek zapowiada :ico_brawa_01: ja tez myślałam, zeby Wanesskę sprzedac babci i zaszaleć z przyjaciółmi, ale nie wiem czy Kocur będzie chciał zostać na cały tydzień na Litwie.. a byłoby super!! Odkąd jesteśmy razem i tak świętujemy z moimi pzyjaciółmi cały czas, więc jaka róznica gdzie :-D :-D :-D

Lucy co do karmienia.. to nam właśnie takie zaleciła lekarka, ale Wańka jest juz na sztucznym mleku, więc deserki są obowiązkowe, a kleik mam ppodawać, bo ona tak starsznie ulewa, więc nie powiem Ci czy to dobrze czy nie..

No właśnie.. od dzisiaj juz chyba wypisuję się z klubu karmiących mamusiek :ico_noniewiem: coś dzisiaj nic nie wyciekło z tych cyców... mam porcję zamrozonego mleka, mała go dostanie i skończy się moje karmienie. Szkoda, myślałam, ze do sylwestra dociągnę. No ale cóz. Za to piję teraz czarną prawdziwą kawę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Kamilko brawa dla Tomusia za postępy na basenie, no i za te podrywy :-D :-D :-D uczy się od młodego hehe
Wanesska kiedyś w restauracji podrywała kelnera :ico_haha_01: :ico_haha_01: No fakt przystojny był, uśmiech na 32 zęby, a ona takie kokieteryjne miny do niego robiła, ze gdyby była starsza to bym pomysła, ze on jej faktycznie w oko wpadł hehe Ona na nikogo nie patrzyła, tylko na niego hahaha Mała podrywaczka.. Chyba ma to z tatusiowej linii, bo ja nigdy nie umiałąm podrywać :ico_oczko:

Juli no nieprzyjemna przygoda zmotorem :ico_noniewiem: ale liczą się pozytywne emocje, związane z jazdą :-D

madziorka
alineczka.. super ze odwiedzi cie psiapsiola hihi pokaz jej tez shopping centre hihi niech ma mile wspomnienia hehe


:ico_smiechbig: Ty szalona zakupowiczko, rada a`la Madziorka hahahahah

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

30 paź 2007, 10:13

he he emilka z lalą suuuuuuuuuper... ja dzis ide na obiadek do mamy wiec nie musze gotowac :-) do napisania...

a gdzie martaja, jasnie pani i astrid?

ps. madziorka jak cie znalezc na naszej klasie?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 paź 2007, 10:14

Czesc dziewczyny
podczytuje was czasami, ale przyznam sie szczerze, ze niedokladnie, bo po prostu nie mam czasu :ico_olaboga: Luska sie bardzo absorbujaca zrobila i nie chce jej zaniedbywac. Dzis 4 godziny w nocy tylko spalam, bo poszalam spac pozno, a Luska stwierdzila o 5.30, ze sie juz wyspala :ico_noniewiem:
Za to wczoraj na szczepieniu bylismy, niestety nie zawazyli mi Luski, bo troche mlyn tam byl i pewnie zapomnieli, za to tak jak Tomek od Kamilki nawet nie pisnela :ico_brawa_01: prawde mowiac to nawet nie zauwazyla, ze szczepiona byla. chirala sie do pielegniarek :-D i wzyscy mowili: jaki ladny chlopczyk! :-D
Kamilka apropos podrywow, sprobuj z nim przed lustrem, to zobaczysz jak sam siebie bedzie podrywal :ico_oczko: nasze dzieciaczki zaczely juz inne dostrzegac :ico_oczko: a dla Luski bobas w lustrze to nadzwyczaj interesujacy friend :-D

[ Dodano: 2007-10-30, 09:15 ]
avisek pisze:a gdzie martaja, jasnie pani i astrid?

a jednak ktos pilnuje skladu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:
avisek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 paź 2007, 10:19

Jasnie Pani i dla Lusi brawa za dzielne szczepienie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-30, 09:21 ]
Alinko ja też wkróŧce dołączę do karmiących butlą bo coraz mniej z tych cyców leci. Dobrze że chociaż w nocy nie musze robić buteli bo przez cały dzień na noc mi sie naprodukuje, ale w ciągu dnia to już prawie tylko butelka, no i raz cyc, czasami więcej, zależy od wydolności iprodukcji piersi.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 paź 2007, 10:40

Hejka - witam :-) Moje grzeczne dziecko wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Własnie zasnęła (bez wycia), więcja szybko na TT i zaraz też idę kimac :-D

Asiula, Emilka przesłodka, a zdjęcia jak się bawi lalą rozbrajające :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamilko, Jasnie Pani - gratuluję dzielnych maluchów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jaśnie Pani, a czemu Luśkę za chłopczyka biorą?? Przecież ona 100% kobietka :-) Kamilko, a to Ci podrywacz rośnie hehe.

Alinko, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tej prawdziwej kawy... Ja wczoraj w ogóle nie piłam, bo stwierdziłam że może przez kofeinę Helenka taka marudna... Ech, sama nie wiem. Choć piję słabiutką rozpuszczalną już od kilku dni po porodzie.

Lucy, wczoraj była u mnie pielęgniarka i powiedziała, że jak będę dawać jabłuszko, to stolec może być częściej/rzadszy. Żeby temu zapobiec, należy podać odrobinkę kleiku - wtedy powinno byc ok, bo kleik "działa" odwrotnie niż jabłuszko :-D
Ostatnio zmieniony 30 paź 2007, 10:44 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

30 paź 2007, 10:43

Dzien dobry :):
My wyspani i usmiechnieci.
Wstałam z jakims powerem normalnie. Misiek przywitał mnie pogaduchami iwielkim usmiechem,wciagnal 160ml mleka 2 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: z kaszk,a teraz jeszcze lezy na moim lozku i meczy zabawki :):
Piszecie o lekarzach.
Ja naleze do super przychodni- naprawde jest nowoczesna, pieknie wyposazona, ma specjalistow.. No i NFZu. Ale teraz jest strasznie ciezko. Przerabane. Dzieciaczkow przybywa w zastraszajacym tempie- bo to same nowe osiedla, wiec mlodzi majstruja potomstwo.. I jest taki tłok,ze przyjmuja tylko dzieci chore. Zdrowychpoki co nie ma, albo odradzaja. I tylko doskakuje po receptyi cos tam konsultuje.. A poza tym- nic :|
No i takim sposobem, nie wiem ile ten moj klocek wazy, ale chyba z 7kg..

Wczoraj mielismy jechac na mala imprezke pozegnalna kumpeli,ale dostałam oczywiscie ataku kamienii zwijałam sie 3 h na lozku.. No a potem ogladalam program "najwieksze zbrdnie w historii" bo uwielbiam takie dokumenty - a skoro mam resocjalizowac, to facet z psychologii kaze nam zapoznawac sie z umysłamitakich ludzi :ico_noniewiem: Ja sie boje, ale z drugiej strony pociagaja mnie takie mroczne sprawy.
A potem biegłam do lozka, do drugiegopokoju hihi i bałam sie zgasic swiatło :): IDuzy sie ze mnie smiał - ale ogladac tonie chciał :ico_nienie: :ico_puknij:

Widze ze wiekszosc z was juz teraz ma absorbujace maluszkii brak wam czasu.Czyli wszystkie zaczynamy miec to samo.

Madziorka - takich przecen, jakie sa w UK chyba nigdzie nie ma.. A szkoda. Bo unas to sa- fikcyjne.. Moze z 10% przeceniaja.. No - w H&Mie czaami. No ale poki co - kicha.
A powiedz mi, czy w grudniusa jakies przeceny? Tak na poczatku? Bo jade do tej Irlandii i mam nadzieje na wielkie zakupy!

Kamilko- nono.. Jakipodrywacz z Tomcia. Huhu.. No ale co sie dziwic -przystojniaczek z niego wiec podrywa :):

Alineczko, Madziorka- my wlasnie tez wczoraj poruszylismy temat Sylwestra - kilka lat z rzedu bawilismy sie w naszych klubach.. Ale w tymroku chyba chcielibysmy poszalec na domoweczce- kameralnie, zeby bylo z 10 super osob.. no i szalenstwo do białego rana :):

Uciekam juz, bo zaraz strace checidorobienia czegokolwiek i rozsiade sie tu na dobre :-D

P.S.
Hihihi..A Misiek cały ranek z nogami w gorze :):

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 paź 2007, 10:51

ania1980 pisze:aśnie Pani, a czemu Luśkę za chłopczyka biorą??

chyba dlatego, ze taka duza i pucata :-D no bo kobitki to raczej drobniutkie, a u mnie Wyrwidąb :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 paź 2007, 10:55

Juli, czy dobrze zrozumiałam, że Misiek już pakuje stópki do buzi?? Czy na razie tylko się przymierza :-D ?? Współczuję strasznie z tymi kamieniami, ale to chyba już niedługo tak??

Co do Sylwestra, do my raczej w domku z Helenką go spędzimy, bo nie mamy komu jej zostawić. Dziadkowie daleko... No chyba, że nasi znajomi nie znajdą sobie "wolnego" (czytaj takiego bez małych bobasów) towarzystwa na taneczną imprezę, wtedy robimy domóweczkę, ale u nich własnie, bo mieszają w domku a nie w bloku. A może jeszcze coś innego wykombinujemy hehe.

Madziorka, ja też wielbicielka h&m. A może raczej była wielbicielka... Bo ostatnio jakoś cięzko mi tam trafić na coś fajnego - czasem wydaje mi się, że w Polsce rzucają ubrania gorszej jakości... Byłam w h&m w Stanach - tam się obkupiłam - ubrania były naprawdę bardzo dobre gatunkowo. Tak samo w Finlandii. W Polsce w h&m mają fajne ciuszki dla dzieci (moim skromnym zdaniem). A sobie ostatnio chyba kupiłam bluzkę ciążową, choć bywam w tym sklepie regularnie, bo czasem uda mi się wypatrzeć jakąś perełkę hehe. Ale wolę inne marki...

[ Dodano: 2007-10-30, 09:58 ]
Jasnie Pani :) pisze:
ania1980 pisze:aśnie Pani, a czemu Luśkę za chłopczyka biorą??

chyba dlatego, ze taka duza i pucata :-D no bo kobitki to raczej drobniutkie, a u mnie Wyrwidąb :-D

Helenka też duża jak na swój wiek i pucata, ale niech mi tylko ktoś ją spróbuje za chłopczyka wziąć :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Chłopczyk będzie za jakiś czas hehe. O właśnie, miałam Wam wkleić kalendarz planowania płci :ico_oczko: ale zdjęcie wyszło strasznie niewyraźne. Pewnego pięknego dnia w przypływie weny twórczej wklepię to na kompa i wkleję na TT :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 paź 2007, 11:02

Emi śpi już 1,5 godziny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: coś sie jej poprzestawiało :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-30, 10:04 ]
Naszą Emi tez już trochę wyciągło. Ostatnio jak byliśmy na USG bioderek była tam 5 miesięczna dziewczynka i Emila była większa od niej :ico_szoking: może ja ją za bardzo futruje (czyt. za dużo jej daje jeść). No ale jak się drze z głodu to zo mam robić. A ile waży dowiem się na szczepieniu już 8 listopada

[ Dodano: 2007-10-30, 10:15 ]
coś niesamowitego :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Emilka się obódziła i się nie drze tylko sama bawi się w łóżeczku tzn ogląda misie na ochraniaczu na szczebelki i patrzy na swoje zabawki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 paź 2007, 11:17

Dominiko, Kamilko gratuluję dzielnych maluchów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my szczepimy się 12 listopada, ciekawe jak mała się zachowa.

Dominika, miałam właśnie pisać,z egdzieś nam się schowałaś hehe
A co z Astrid? martaja chyba na nas się obraziła i juz nie będzie pisać.. :ico_noniewiem:

Asiula Emi jest wspaniała z lalą!!! Ma uroczą buzię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Juli gartuluję pakowania stópek :ico_brawa_01:
a te kamienie wrrrrrrrrrrr paskudztwa niech zginą :ico_zly: :ico_zly:

Aniu jeśli Cie pocieszę.. ta kawa smakowała tak średnio ,,, myślałam, ze smaczniejsza będzie po 4 miesięcznej przerwie :ico_smiechbig:

Juli
Misiek wciagnal 160ml mleka 2 z kaszk,a

to duzo czy mało dla Juniora?
Pytam, bo Wanesska na śniadanie zjada 240 ml, a wczoraj az 300 ml wciągnęła i prosiła jeszcze, ale juz jej nie dałam, no bez przesady!!!! Nie wiem....tasiemca ma czy co?? Lekarka wczoraj przepisała nam Nutramigen..4x180 ml... No tak, ale to do obiadu tyle zjada :ico_smiechbig: a co potem?? mam dziecku nie dać? ma jak zwykle tysiąc pytań, a nasza pediatra nic konkretnie nie mówi..Przepoisałą maść taką dozrobienia. No ale nie dała wskazówek jak ją stosować.. Myślałam, ze w aptece powiedzą, albo jakaś ulotka będzie do tej maści, a tam napisane jak byk "według wskazań lekarza" fajnie, a lekarz nic nie powiedział... w ksiązeczce malucha wpisała tylko datę i preparaty jakie za;leciła :ico_puknij: Chyba wybiorę się raz do prywatnej przychodni, tam mi cierpliwoe odpowiedzą na moje pytania, a nie skwitują miną jakby wariatka zadawała pytania.. No rozpiera mnie poprostu!! jescze kocur ze swoimi cennemi uwagami bulwa mać!!!! :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-30, 10:22 ]
Mam pytanie do mam podających kleik
jak podajecie? w butli czy łyzeczką z miseczki??? No bo ja nie wiem nawet jaka konsystencja mi wyjdzie? Moze smoczek na 3 dziurki mam kupić? dzisiaj podam jej kleik i deserek :-D

Asiula brawa dla Emi :ico_brawa_01: dzieciaki potrafia nas zaskakiwać czasem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość