Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 paź 2007, 11:37

hej!

Dorota.M. pisze:Mamy nadzieję, że nas tu nie zostawisz na Lutówkach i nie przejdziesz do innych "terminówek" na TT.


Bez obawy..próbowałam czasami coś skrobnąć na czerwcówkach ...ale kicha...zero jakiś chęci do pisania tam ...coś w sobie macie kochane, że wpadłam w nałóg i tylko tutaj mogę swobodnie pisać :-D Serio...tutaj się czuje naprawdę u siebie, nie zostawię Was, bez obaw!

Jejku ale się masz fajnie, że Agatka tak pięknie zasypia :ico_brawa_01: i ta pieluszka ...no i smoczki ...suuuuper!!!

katelajdka Ale głąb z tego lekarza :ico_zly: prawdę mówiąc to nie wiem czy zastanawiałabym się długo nad tym, czy nie założyć mu sprawy o utratę sprawności ...przecież takich podstawowych rzeczy nie wiedział pacan?? Trzymam mocno kciuki, żeby było wszytsko ok!

Karolas :ico_brawa_01: Fajnie, że jesteś!

Pobudka Ja od czwartku wcale nie śpię w nocy :ico_placzek: wcale ... mały płacze i się wierci ...cóż takie uroki ...a wstaję już o 5 rano bo Wojtuś tak się budzi!

Eva No i kolejna pieluszkowa dzidzia! Super!

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

30 paź 2007, 11:48

Hej Dziewczyny
Witam po weekendzie..Zaraz Was doczytam ..Napiszę tylko że weekend spędzony w szkole był bardzo wyczerpujący ale tatuś dał sobie radę z Julką ..
Na szczęście podróż z Polski minęła szybciutko , Julka całą drogę przespała..

Bardzo się wkurzyłam na teściów, wrr- nienawidzę ich :ico_zly:

pozatym przedłuża nam się remont. Zapłaciłam im z góry za całość i od tej pory zaczęły się problemy bo już nie robią w takim tempie i się nie starają.. Mam już dsyć..

karolas fajnie że jesteś ,może weźcie w kredyt kompka ?? w Media Markt są raty 0 %.
Chyba że macie zamiar naprawiać ale chyba była wzmianka że chcecie kupić..


iwona 77 mam nadzieję że sprawa z kredytem się wyjaśniła i za nie długo zamieszkacie w swoim wymarzonym domku z placem zabaw dla maluszka;-)

lulu a to musiałaś przeżyć z tym prześcieradłem :ico_szoking: już to kiedyś gdzieś słyszałam , tylko dziwne to jest dla mnie bo rozumiem że na prześcieradle ma być krew tak? a mi nigdy nie leciała :ico_haha_01: serio..


jedzenie---- ja daję tylko mleko 210ml o 08.00, 11.00,14.00,17.00 deserek,o 20.00 ostatnie mleczko przed 12godzinnym snem..

Julia już się o wszystko podciąga , chce samodzielnie wstawać na nóżki , ale nie mamy dywanów i boję się o nią , bo jak czasami upadnie to szok.Ale zadko płacze..

JA odpadłam znów z odchudzania z Lulu i Magdzinką ponieważ te problemy z teściami i fachmanami zmusiły mie do zjedzenia czekolady :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

30 paź 2007, 11:56

Dziewczyny jesteście kochane!! MAma poszła teraz do chirurga który był przyjacielem mojego dziadka. Chce zeby on stwierdził co bedzie najlepsze, w końcu z takim dużym sta zem lekarz bedzie wiedział co zrobic. A do tego beznadziejnego lekarza do przychodni idziie po południu...
karolas Twoja mama to tez miała niebezpiecznie z palcem u nogi. Kurcze ale można sobie samemu zlekceważyć. Powiedziałam że już nigdy ze strachu nie pozwole nikomu unikac lekarzy!!
MAłgorzatka akurat teraz jak powinnaś się wysypiać jak najwięcej Ty musisz czuwać przy Wojtusiu i wstawać tak jak on... Czy nie ma kogoś kto mógłby Ci pomóc..??
olala ja też ciągla karmię Bartka w dzień i w nocy, ale odkąd jest po zmianie czasu jest lepiej:
Bartek wstaje 8-9 rano.
10:30 deserek
11-12 cyc
14:30 obiadek
15:30 cyc
18-19 kaszka podawana łyżeczką
20:30 cyc
22:30- 23:00 butla
I w nocy po zmainie budzi się tylko 2x. Koło 4:00 i koło 6--7 rano.Super!! Dziś juz od 8 Bartus nie śpi ale ja jestem wyspana na maxa!!

Iwona od piątku Bartuś nie byl na polku, więc chyba bede musiała dzis z nim wyjść. Też mi się zdaje że te suche kaszle to od suchego powietrza w domu. Chyba bedę musiala kupić elektryczny nawilżacz. Magdzinka bardzo go chwali.
Dorota mam nadzieje że kupisz butki!! JA długo nie mogłam nic fajnego znaleść i miałąm ten sam problem, za duże numery, ja mam 36 i ciężko wybrać.
Najlepsze życzenia dla meża z okazji urodzin!!! :ico_tort:
Dobrze pamiętasz, ja mam jutro... :ico_wstydzioch:
Oby tylko to były dobre urodziny, bez zmartwień...

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

30 paź 2007, 12:21

A my dalej walczymy z chorobą. Dzisiaj po południu Wojtus idzie do lekarza bo kaszel jakoś dziwnie się mu nasilił, lepiej będzie jak pani doktor go osłucha, bo to nigdy nie wiadomo co się czai
Ja też się kuruje wszystkim co się da, ale samopoczucie kiepskie :ico_olaboga:

Eve_1977 zdróweczka dla Dominisia
Dorota.M. Mój Wojtus na początku też sypiał z pieluszka a teraz musie odwidziało i sypia sobie na brzuszku z podkurczonymi nóżkami :-D
lulu z pęcherzem czy nerkami nie ma przelewek, wiem coś o tym i teraz jak juz coś czuję to szybciuko Furaginę bioorę albo Urinal
Małgosia super ze coraz lepiej się czujesz i duzo zdrówka dla Wojtusia mam nadzieję, ze u niego lepiej
olala, qunick oj dziewuszki wy to macie dzieciaczki ranne ptaszki :-) Mój Wojtaszek śpi zawsze do 8.00, chyba daje mi się wyspać w weekendy, bo to jedyne dni, w które moge dłużej poleniuchować :ico_haha_01:
Mamam Julci Juleńka jest sliczniutka
Katelajdka z mamą na pewno będzie wszystko dobrze, a na lekarzy trzeba strasznie uważać i rzadko trafi się taki co go pacjent naprawdę interesuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 paź 2007, 12:27

MAMA JULCI wiesz co włąsnie mąż tez myslał o kupnie kompa na raty w media markcie ale tam jest tski problem ze te kompy maja zintegrowana kartę tzn. jakos mi to tłumaczył w kazdym razie chodzi mniej więcej o to ze to co w tym kompie to tak musi byc i koniec,nie mozna dołozyc swoich rzeczy do tego kompa, nie mozna odplombowac go przez 2 lata i kicha więc lepiej pokupowac w takim punkcie częsci nowe i oni poskładaja kompa nowego-skladany ale nowy i jeszcze gwaranjce daja :),tylko problem jest w tym ze nie mamy teraz tak od razu zeby wyłozyc tyle kaski ok.1000 trzbea liczyc wiesz a jak na raty to było spoko wiec narazie nic nie zrobimy jedyna nadzijea w szwagierce,pogadamy zobaczymy.
Napisz co tam z tesciami cholercia co znow wywineli?
OLALA wiesz co jak chcesz ja oduczyc od cycusia to ok.roczku wez sie juz stanowczo tak jak mowisz a jesli chodzi o wstawanie nocne zeby zrobic butelkę i cycka wyjąc jest szybciej i prosciej to fakt ale mozna sobie ułatwic zycie hi hi. Ja teraz robie tak choc narazie to nie zdaje egazaminu bo melka nie chce poprostu wziasc butli zamiast piersi ale tak robiłam 4 lata temu przy synku i teraz robie to samo ze na noc ok. 23.0 szykuje sobie mleczko normalnie NAN przygotowuje 180ml. i wkladam do podgrzewacza,stawiam koło łozeczka i juz jak w nocy sie obudzi mleczko jest gotowe do podania,nic sie z nim nie stanie spoko.
Jak o 23.00 sobie zrobisz i ustawisz na temp. zeby było ciepłe a nie gorące to te 5-6godzin moze stac w podgrzewaczu spokojnie naprawde i nie trzeba isc do kuchni i szykowac na predce tylko wyjmujesz i juz gotowe ;) a dziecko sie nawet nie zązy rozbudzic kochana naprawde robiłam tak przy synku i teraz tez tak zamierzam nawet juz tak robie tylko czekam az zechce łaskawie przestwic sie w nocy z cycka na butle ;( a po roczku to juz nawet butle w nocy odstawiam koniec nie bedzie jedzenia po roczku w nocy absolutnie bo potem ząbki sie bedą psuc o nie nie nie hi hi hi hetera ze mnie :)
KATELAJDKA no idz sobie na mały chociaz spacerek nie jest zimno dziś u nas 13 stopni :) nie weim jak u was?
DOROTA.M. napisz pozniej czy cos kupilaś hi hi hi powodzenia,udanych zakupow i sto lat dla małżonka duzo szczescia,zdrowka i radości :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

30 paź 2007, 12:36

karolas ja nie dawno kupiłam kompa w media markcie i mogę swobodnie do niego wszystko dokładać. W kompie są od razu kabelki nawet do tego :-)

Co do oduczania cucysiaw nocy to najlepiej isc na pzretrwanie i wydłużanie czasu między karmieniami. Ja tak robiłam kiedy w lipcu szłam do pracy i obyło sie bez płaczu i lamentu

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

30 paź 2007, 13:17

karolas pisze:MAMA JULCI wiesz co włąsnie mąż tez myslał o kupnie kompa na raty w media markcie ale tam jest tski problem ze te kompy maja zintegrowana kartę tzn. jakos mi to tłumaczył w kazdym razie chodzi mniej więcej o to ze to co w tym kompie to tak musi byc i koniec,nie mozna dołozyc swoich rzeczy do tego kompa, nie mozna odplombowac go przez 2 lata i kicha więc lepiej pokupowac w takim punkcie częsci nowe i oni poskładaja kompa nowego-skladany ale nowy i jeszcze gwaranjce daja :),tylko problem jest w tym ze nie mamy teraz tak od razu zeby wyłozyc tyle kaski ok.1000 trzbea liczyc wiesz a jak na raty to było spoko wiec narazie nic nie zrobimy jedyna nadzijea w szwagierce,pogadamy zobaczymy.


Karolciu i powiem ci, ze twoj maz ma 100% racji
nie kupujcie kompa ani w media ani w innym tego typu sklepie
a to dlatego, ze w marketach kompy sa plobowane i macie gwarancje na CAŁEGO kompa
a jesli bedzie kupowac kompa w sklepie typowo komputerowym do dostaniecie gwarancje na kazda rzecz OSOBNO
i jesli bedzie taka sytuacja ze w kompie cos sie zepsuje np. CD-Rom
a bedziecie mieli zaplombowanego to musiecie calego kompa zawozic
i pozegnac sie z nim na minimum 2 tygodnie
jesli to samo wam sie przydarzy majac kompa skladanego w sklepie komputerowym
to otwieracie kompika, wyciagacie CD-Rom i zanosicie tylko go do naprawy a kompik stoi w domciu i mozecie dalej z niego korzystac
dodatkowo przy kompie zaplombowanym jesli macie ochote cos do niego dorzucic to musicie oddac kompa do serwisu i dopiero tam (oczywiscie za oplata) oni wam to montuja

niestety moja szwagierka tak sie naciela i kupila kompa w Media i juz dwa razy musiala oddac go do serwisu (miala do wymiany cd-rom) i nie miala go w sumie ponad miesiac :ico_olaboga: :ico_szoking:

no to tyle ... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-30, 12:20 ]
aga0406 pisze:karolas ja nie dawno kupiłam kompa w media markcie i mogę swobodnie do niego wszystko dokładać. W kompie są od razu kabelki nawet do tego


no to musialas miec szczescie...
bo niestety przewaznie sa plombowane :(
i uwazam ze taki sprzet lepiej kupowac w sklepie komputerowym
bo mozesz sama sobie dobrac co chcesz
my tak wlasnie robilismy
oni spisali i pomogli nam dobrac do tego plyte glowna, procesor kompatybilny z plyta glowna oraz graficzna
do tego pamiec najlepiej miec juz minimum 1 Gb ale w dwoch kosciach
szybciej pracuje

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 paź 2007, 13:23

Witam kochane
Dziekuje, mi już lepiej, dzis nic nie boli, dziwne

Katelajdka, jejku, cos strasznego , co to za lekarze. :ico_placzek: Też pomodlę się za zdrowie twojej mamusi. Z całego serca życzę jej poprawy zdrowia.
Ja tez pamiętałam o twoich jutrzejszych urodzinkach :-)

Karolas, fajnie że jesteś z nami

Ja znam kobietę ze dziecko ma 4 latka i wisi na cycku
A ćwiczenia zaczęłam dziś , bo wczoraj źle się czułam

Dorotka wszystkiego najlepszego dla męża. Sto lat :ico_tort:

Usypianie, Fillipek tez musi mieć na buzi pieluszkę

Aga, tez wczoraj brałam Furagine

MamaJulci , co tam te teście wywinęli,
A to czym dojezasz do pl, kurcze kawał drogi
Hahahaha właśnie przez ta krew miałam stresa, bo jak by nie było to kicha, hahahaha

MamciaKochana
teraz chyba dupcie grzeje na sloneczku :-D

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

30 paź 2007, 13:46

EEve_1977 Kupiliśmy komputer dwurdzeniowy 2 GB, a reszta składników była dokładnia taka jaką chcieliśmy więc chyba mieliśmy po prostu szczęście :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

30 paź 2007, 14:07

aga0406 pisze:EEve_1977 Kupiliśmy komputer dwurdzeniowy 2 GB, a reszta składników była dokładnia taka jaką chcieliśmy więc chyba mieliśmy po prostu szczęście


to super, bo wiem ze ciezko jest znaleźc kompa odpowiadajacego wymaganiom ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość