serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

30 paź 2007, 13:58

Cześ Ula i reszta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fotki wkleję ale na razie nie z chrzcin bo nie mam czasu udać sie po odbiór do fotografa, pewnie zrobię to po 1 listopada. ja krzesełko już kupiłam dla bronusia ale jeszcze w nim nie siedzi. juz tez chciałabym żeby mógł z nami siedzieć przy stole, na razie mały jest grzeczny ale podobno wszystko co dobre zacznie sie jak maluchy zaczną biegać, ale wtedy będzie

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

30 paź 2007, 14:01

no ja tez tak myśle ze jak mały zacznie raczkowąć a później biegać to bede miała ciekawie chyba trzeba się bedzie w jakąś zmycz zaopatrzyć :-D

A jakie krzesełko kupiłąś, bo ja włanie mam zamiar jakies kupić, ale nie wiem jakie????

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

30 paź 2007, 14:21

krzesełko kupiłam baby design model bambi ( na allegro) ale myślałam że jest mniejsze a okazało sie dosyć duze natomiast jest bardzo funkcjonalne i świetne ma możliwości regulacji polecam!!!!

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

30 paź 2007, 17:53

heloł babeczki

jesli chodzi o spanko to Zosia od poczatku budzi sie co ok. 2 godz., juz sie do tego przyzwyczailam :ico_haha_01:

wczoraj bylysmy na szczepieniu, i Zosia przytyla 70 g przez tydzien , oczywiscie zadna rewelacja aale ona tak po prostu ma :-D

Buziaki :ico_buziaczki_big: dla
Milenki
Elizy
Pawełka
Kubusia
Tadzia
Bronusia

[ Dodano: 2007-10-30, 16:55 ]
Frania
Szymonka
Jasia

[ Dodano: 2007-10-30, 17:01 ]
Juli
i wszystkich maluchow nie wymienionych z powodu...............
płaczu Zosieńki wiec wybaczcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

30 paź 2007, 19:22

Sosim wybaczamy ;-) wiem cos o tym placzu

Kochane mój synio jest cudowny..o 12 bylam z nim na szczepieniu,mial jedno wklucie i nawet nie zrobil Rywki :D jestem z niego taka dumna... pani go uklula a on normalna minka..a nawet potem promienny usmiech do pani polozneij i pediatry zarzucil :) Wazy 7.630 ma 64 centymetry :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 paź 2007, 19:42

Sosim dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i buziaczki dla Zosi przesyłamy :ico_buziaczki_big:

Sylwia - Kubuś duże chłopisko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

30 paź 2007, 19:48

witam was kochane wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najpierw :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji 4 miesiączków Natusi.
Krzesełko już też mam dostaliśmy prezencie na chrzest od siostry menża. Właściwe od dziś powinnam Natali dawać coś nowego do jedzena ale waham się.... Ula powiedz od czego zaczęłaś?
A Nata dziś urządziła sajgonik, od rana jest jakaś płaczliwa, a właściwie nie płaczliwa tylko drąca..... Znów zaczyna więc papa

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

30 paź 2007, 19:56

abegano wszystkiego naj naj dla Natalki :-) :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: moj tez ma takie drace dni :) jeden jest taki spiacy dzie na drugi tak zwany DZIEN MARUDY :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

30 paź 2007, 21:44

Hej hej a ja jakos nie moge sie odstatnio wyrobic.Moj ma wiecej pracy w pracy a ja sama ogarniam wszystko.Ale daje rade :-D
BBBBBBBBBBBBBBBuuuuuuuuuuuuuuziaczki dla
Obrazek
Sosim fajnie ze Zosia juz powoli nabiera wagi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oby tak dalej
Sylwia ale wyrosl Ci Kubus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-30, 20:45 ]
Te buziaczki to dla Natalki bo mi imie gdzies wciaglo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-30, 20:48 ]
Violu pozdrow Justyne.Szkoda ze sie pochorowaly z Veronisia.Ale ja jak przyjezdzam do polski to tez mamy przeziebienie z mezem.Zmiana klimatu :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 paź 2007, 23:14

biedna justynka nie zaczyna jej się rewelacyjnie ta podróż po kraju, miejmy nadzieję, że szybko im przejdzie i będą się mogli cieszyć w pełni pobytem tutaj
aagaa to ja z Tadziem też w klubie noconiów, bo my też jemy kilka razy w nocy (minimum 4 nie licząc tego po karmieniu i po 7 rano), a Wiki mi ładnie spała, więc to naprawdę zależy od dziecka
sandro Szymonek to już całkiem duży kawaler
sylwia zdjęcia rewelacyjne, a co do siadania, to u mnie pediatra pozwala na normalne sadzanie dopiero jak dzidzia sama zacznie siadać (np. jak się z lekko podniesionego samo dziecko posadzi, to można na chwilkę, ale nie za długo, bo istotny jest kręgosłup!!!)
ale ładna waga, czyli nasi synkowie górują w temacie kilogramków
ula twój Pawełek to jakieś super dzieciątko jest, ma nadzieję, że Tadziu weźmie z niego przykład
serafinko koniecznie wrzuć nam jakieś foteczki, bo czekamy z niecierpliwością
sosim my też przesyłamy buziaczki i szczególnie gratulujemy Zosi postępów wagowych, oby tak dalej
dla Natalki ogromny całusek z okazji 4 :ico_buziaczki_big:

no u nas dziś sajgon popołudniem, Tadzio od 4 mi koncertował i właściwie nie wiem dlaczego, a uspokoić się żadną miarą nie dał, nawet apetyt mu nie dopisywał, czego efektem było natychmiastowe spanie po kąpieli, a u mnie pewnie za chwilę mała eksplozja cycowa nastąpi, ale co zrobić, muszę cierpliwie czekać (o pięknie, właśnie cieknę :ico_placzek: , zaworki w kranikach puściły :ico_placzek: )
poza tym naspacerowałam się dziś z maluchami jak nigdy i nawet mieliśmy przyczepkę w postaci męża sąsiadki z koleżanką Wikusi(Julią starszą o 7 miesięcy), więc dziewczynki się nie nudziły
ale muszę wam powiedzieć, że jak na panienkę, która chodzi do przedszkola, to Julia jest w porównaniu do mojej Wiki bardzo nieśmiała (zanim poszła do przedszkola było trochę inaczej), fakt że dawno się nie widziały odkąd Julia poszła do przedszkola, ale przecież się znają i lubią, a wyszło na to, że moja panna trajkotała i wszystko Julii pokazywała, a tamta tylko kiwała głową i zgadzała się na wszystko co Wiki wymyślała, śmieszne to było
uciekam w pielesze, do usłyszonka jutro
aha, wybieramy się z mężem i dzieciakami na 4 dni do Zakopanego, ale postaram się zabrać ze sobą laptopik, mam nadzieję, że troszkę odpoczniemy, a i dla dzieci będzie to miła odmiana, no i może Tademek się przestawi z tym spaniem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości