Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 paź 2007, 19:02

dzien mojego szkraba
pobudka o 8.00 kolo 9.00 mleczko nastepnie kolo 12 deserek i drzemka kolo 14 mleczko nie raz wmuszam bo 5 h nie je to dla mnie za dlugo pozniej zupka potem kolo 18 mleczko 19.30 kapiel i lulu i przez sen kolo 22 podaje mleczko i spi do 4.00 i mleczko.
nie raz jest tak ze je po kapieli i spi i do 4.00 w ciagu doby je 4 razy mleczko czy to nie za malo sama nie wiem zjada po 180 do 220 ml

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 paź 2007, 19:03

dzien mojego szkraba
pobudka o 8.00 kolo 9.00 mleczko nastepnie kolo 12 deserek i drzemka kolo 14 mleczko nie raz wmuszam bo 5 h nie je to dla mnie za dlugo pozniej zupka potem kolo 18 mleczko 19.30 kapiel i lulu i przez sen kolo 22 podaje mleczko i spi do 4.00 i mleczko.
nie raz jest tak ze je po kapieli i spi i do 4.00 w ciagu doby je 4 razy mleczko czy to nie za malo sama nie wiem zjada po 180 do 220 ml

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 paź 2007, 19:16

magda26 pisze: w ciagu doby je 4 razy mleczko czy to nie za malo sama nie wiem zjada po 180 do 220 ml


przepisowo wg mnie :-D


a kaszek mu nie podajesz?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 paź 2007, 19:36

Alineczq pisze:


Och B eatko..ja tez ubolwem (oprócz tego ,ze mała juz nie będize miała mojego mleka) ze znowu cycki zmalały, powraca stary rozmiar - wklęsła trójka :ico_smiechbig:


3 to calkiem fajnt rozmiar hihi
a co ja mam powiedziec na marne A? dopiero teraz stanik jest wypelniony hihi i wiesz ze ja wiecej nie chce ale niech takie zostana :ico_sorki:

acia ja caly czas nosze usztywniane jak zawsze hihi
do karmienia sa wielkie jak namioty dla mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hihihi

avisek chyba ty wspominalas o tym kalendarzu ze zdjeciami maluchow co?
ja mialam zamawiac tutaj ale jednak wole po polsku dla rodzicow hihi
znalazlas cos ciekawego?
ja mam cos takiego http://www.allegro.pl/item261655041_kal ... ciami.html

tanie te kalendarze co? :ico_szoking:
a jaki fajny prezent
realizuja zamowienie w ciagu 7 dni wiec szybko
jeszzce czas
ale fotki w poziomie trzeba porobic hehe

kamila przypomnialam sobie ze pytalas o zalaczanie filmo.. to banalnie proste.. jak fotosik hihi
rejetsrujesz sie na stronie you tube
po czym dostajesz potwierdzenie na maila
logujesz sie zalaczasz filmy.. i wysylasz na linka
i ogladamy tomeczka na zywo i zachwycamy sie i jest super
czekamy hihi

[ Dodano: 2007-10-30, 18:40 ]
dzien mojego leonka
cycek cycek witaminka d3 cycek cycek cycek cycek cycek cycek
czasem herbatka rumiankowa
cycek cycek
cycek cycek cycek cycek
multi witaminka
cycek cycek cycek

boze ale nudy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
biedne dziecko co????????????????// hehehehehehehhe

on by chyba zjadl wszystko co bym mu podala hihi
tak mi sie wydaje ze bedzie mial dobry aptety na nowosci
ale kazdy by mial po 5 miesiacach mleka nie???

widac tylko ja nie urozmaicam diety :ico_wstydzioch:
ale leos jeszzce nie skonczyl nawet 4 miesiecy...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 paź 2007, 19:47

madziorka hihi pisze:
Alineczq pisze:


Och B eatko..ja tez ubolwem (oprócz tego ,ze mała juz nie będize miała mojego mleka) ze znowu cycki zmalały, powraca stary rozmiar - wklęsła trójka :ico_smiechbig:


3 to calkiem fajnt rozmiar hihi
a co ja mam powiedziec na marne A?


madziorka ale źle prtzeczytałaś.. wklęsła trójka hahahahaha czyli -3 :ico_smiechbig:

tak się śmieje mój kolega, którego zona ma chyba D i takie dobre D :-D więc moje w porównaniu z nią rzeczywiście jak wklęsła trójka ;)) ja noszę B i to z gąbkami, bo nie mam co w stamnik włozyć hahahah

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

30 paź 2007, 19:53

U nas dzien wyglada tak: kolo 6 wiercenie sie - czasami juz mleczko, potem 9- sniadanko - mleczko z kaszka 180 -200 ml, pozniej zabawa, drzemka, papu o 12 -sloiczek zupki jarzynowej ze sloiczka, poł słoiczka jabluszka, albo jabłka z marcheweczka.. Pozniej spacer, zabawa,jedzonko kolo 15 -mleczko 180 ml, tak kolo 18 mleczko 100ml+ soczek, 19:30 - 20 kąpanie, potem 180 ml mleczka z kaszka.

Moja lekarka powiedziała, ze niemowle w tym wieku, musi dostawac głownie mleko a urozmaicac diete raz dziennie.. Wiec poki co, boje sie odbiegac od jej norm, bo z Miska takibiedny alergik.. Ze trzese sie z kazdą nowoscia.No ipoprzestalismyna zupce jarzynowej, marchewkowej z ryzem, i deserkach jabluszkowo - marchewkowych. No i ski - jabłuszko z winogronami i mieta, albo rumiankiem i koperkiem.

Biedny ten moj Mały. Szkoda mi go. Tyle tych sloiczkowych pysznosci, a u nas taka nuda. Mam nadzieje, ze jak bede mu trzymala diete, topozniej z radoscia bedzie mogł cieszyc sie wszystkimi smakami :):

Aciu - nas tez uczuliły maliny :/ Chociaz po bananie tez było kiepsko. Probowałabym, jakichs nowosci,ale ta skora jeszcze nie wrocila do normy, wiec pokico smaruje.. i czekam.

Madziorka- oj przypomniałas mi szalone imprezki - i nie tylko te sylwestrowe hihi :): A co do zdjec - ja ostatnio znalazłam z mojego wieczoru panienskiego z dziewuchami -w rewelacyjnej knajpie w Gdansku - tanczylysmy na stołach i było niesamowicie! :):

A co do niekapkow - ja zgłupiałam. Zapytam swoja lekarke. We wszystkich mamuskowych gazetach pisza, zeby jak najszybciej przestawiac dziecko z butli na kubek - nawet super niania wprowadzała je w woim programie :): wiec juz sama nie wiem :ico_noniewiem: aale poki co - za wczesnie jeszcze na to, wiec nie ma co sobie głowy zaprzatac.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 paź 2007, 20:01

juli dawaj foty
alinka ja przed porodem do misek A wkladalam poduszki

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

30 paź 2007, 20:03

A codo cyckow- to ja mam 75C - czyli natura minie zalowała.. Ale ja za to zawsze marzyłam o tym, by nie miec na klatce nic :): hehe.. Wiec i tak zle, i tak niedobrze. I wez panie dogodz kobicie :):

Wkleje kilka foteczek z dzisiejszego spaceru i ostatnich zabaw na brzuszku!

Obrazek
[img]http[URL=http://imageshack.us][img]http://img339.imageshack.us/img339/1535/spacerek029dn6.jpg[/img]
://img222.imageshack.us/img222/1808/spacerek003bs4.jpg[/IMG][/URL]
Obrazek

no i szczesliwa mamusia:
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-30, 19:04 ]
ups...Icos sie popsuło :/ eee..Potem wkleje reszte,bo strasznie mi tt nawala i sie wiesza. Buuu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-30, 19:05 ]
ups...Icos sie popsuło :/ eee..Potem wkleje reszte,bo strasznie mi tt nawala i sie wiesza. Buuu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 paź 2007, 20:05

Aciu, dzięki za menu, ja też się tym będe sugerować jak już zacznę schodzić z cyca. Bo na razie na samym cycu - 4 listpada będzie premiera - jabłuszko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Własnie, mi pielęgniarka powiedziała żebym podawała surowe, oczywiście starte. Dziś Helenka dostała mały kawałeczek do ssania - matko, ale jej się uszy trzęsły hehe.Taka zadowolona, że jak widziała, że ja jem i nie daję jej possać, to się zaczynała awanturować!

Zaczęłam pisać tego posta z pól godziny temu, ale Helenka rozpłakała się, więc ja ją na cyca a ta pojadła i zaczęła zasypiać. No to siłą rzeczy kąpielka, znowu cyc i mała Mysia już śpi :ico_szoking: Z tego wszystkiego zapomniałam o czym jeszcze pisałam. Aha, Alinko, ja napisałam, że kubki niekapki nieplecane; dzieci najlepiej uczyc od razu pić z normalnych.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 paź 2007, 20:09

julie super!!! a u was juz zimno co?? sadzac po czapie i kurtce hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość