Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 paź 2007, 16:38

Bożenka chłopaki wspaniale, śliczne zdjęcie, Antoś dumny widać :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 paź 2007, 17:04

Meggie-powiem jedno-ALE JA ZA TOBĄ TĘSKNIŁAM ,DIABELNIE I JUZ TAK NAS(MNIE)WIECEJ NIE OPUSZCZAJ !!!!!!
Jeżeli chodzi o nocnikowanie ,to niestety u mnie nadal jest stanowcze :NIE ze strony Bartosza :ico_olaboga: :ico_olaboga: I też wie do czego mu słuzy ,ale jak tylko staram się go posadzić ,to napręża sie ,staje dębem i koniec ,nie ma mowy ,żeby go posadzić :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Bartosz już zdrowy ,ale antybiotyk jeszcze pozostał ,wiec dam mu do końca ,u mnie też lepiej :ico_haha_02: :ico_haha_02: A jak u Ciebie Kasiekk.jak Twoj zdrówko???
Bozenka ,śliczni chłopcy ,obydwaj :-) :-) A Antos szybciutko się przyzwyczai i zobaczysz ,że szybko obydwaj dojda do porozumienia :ico_oczko:
A ja dzisiaj z mamą i Bartoszem byłam na grobach.Bartosz zachwycony wszystkim :grobami ,świeczkami ,kwiatami ,liśćmi ,które mama sprzatała ,a on dalej je wysypał na miejsca ,które już były wysprzatane :ico_oczko: :ico_oczko: Ale był zachwycony i szczęśliwy ,a to najważniejsze ,a teraz śpi jak zabity :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 paź 2007, 18:25

Witam!
Z moim gardłem lepiej,ale ogólnie nie za dobrze sie czuje,byłam wczoraj u lekarza jeszcze i mam dalej wolne.
Z Kacprem też byliśmy wczoraj u lekarza bo zaczął troche kaszleć i miał wieczorem w niedzielę stan podgorączkowy,na szczeście narazie obyło sie bez antybiotyku :ico_sorki: gardło nie jest czerwone,tyle że ma katar,pokasłuje i lekką chrypkę,mamy jakieś syropki,kropelki itp i zobaczymy,oby przeszło :ico_sorki:

wczoraj odebraliśmy wyniki badań kupki Pelka i nic nie było w niej :ico_brawa_01: dziś kolejne badanie ,właśnie niedawno poszli po wyniki,oby nic nie było,wtedy zaniesiemy 3 raz i juz będziemy pewni że wykurzylismy tą gliste precz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fajne zdjęcie Bożenko,super chłopaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aha jeszcze nocnik,a wiec problemu nie mamy z sadzaniem,bez problemu siada i chętnie,jak mu sie chce to zrobi,ale wołać nie woła niestety sam :ico_noniewiem:
no i kupy na nocnik jeszcze nie robił :ico_noniewiem:
czasem go posadze i siedzi już dłużej,to mówie choc jak ci się nie chce,ubierzemy,a on kiwa głową że nie i dalej siedzi,wyglądało to na początku jakby mi robił na przekór,ale po jakiejś chwili wstaje i pokazuje na nocnik mówiąc bawo i bijac brawo i oczywiście jest siku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz juz wiem o co chodzi :ico_oczko: bo to czasem trwa dłużej i myśle że nie zrobi a tu masz,jest :-)
żeby jeszcze wołał to by było super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-30 ]
dzisiejsze wyniki kupki Pelka też są dobre,nic nie znaleziono :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jeszcze raz musimy zrobić aby mieć pewnosc że pozbyliśmy się tej glisty :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 paź 2007, 11:02

ja od jakiegos czasu zaczelam sadzac Oskeigo na nocnik, i zazwyczaj cos tam jest... ale jeszcze sam nie wola.. nie przepada za nocnikiem ale jak go sadzam to staram sie go czyms wtedy zajac i jest ok...
mysle ze w koncu przyweyknie i nauczy sie wolac,a le to kwestia czasu i mojej cierpliwosci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

31 paź 2007, 11:39

Dzien dobry ! I my postanowilysmy sie pojawic na tym wateczku bo to juz roczek mija, wiec przylaczymy sie chetnie do was. A ciekawe kiedy zrobimy pierwsze kroczki bo wstawanie juz opanowane wiec mysle ze pewno niedlugo :-)

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 paź 2007, 13:10

szkrab witamy ciebie i Twoją cócie i wszystkeigo najlepszego jej życzymy z okazji pierwszych urodzinek!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:
bozenka chłopaki jak malowani, laski będą za nimi szlaeć, ze ho, ho !
a teraz wam opowiem, ajki numer wywinął dzisiaj mój chłopak: jak odprowadzałam Marznekę do pkola to on juz nie spał tylko sobie grzecznie leżał w łóżku i pił soczek; po ok.40 minutach jak wróciłam, słyszałam że coś sobie tam krzyczy w pokoju, a musiałam się rozebrać i przechodziąłm obnok drzwi do małego pokoju - smród o mało mnie nie zabił! - wchodze do pokoju i zastałam taki widok: 22 lalki mojej córci porozbierane leżą na podłodze, ich ubranka na łóżku, mój Raduś golusieńki jak w dzień narodzin stoi nad lalkami i krzyczy na nie, pizamka pod łóżkiem, a pielucha zdjętależy obok drzwi - na szczęście tylko w pielusdzce była niespodzianka która rozsiewała "cudowne" wonie na całe mieszkanie, a on chyba ją zdjął chwile przed moim wejsciem, bo sprawdzilam wszystko i nie znalazłam plamy mokrej ani nic nie ubrudził dupką
na szczęście pieluchę zdjął jak majtki a nie rozerwał rzepów, boi wszystko by sie z niej wysypało na dywan
jak go ubrałam, to zapytałam czemu krzyczał na lalki, a on się smieje i przynosi mi po jednej zebym je ubrała, wiec pytam krzyczałeś że golasy po domu biegają a on kiwa głową TAK!

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

31 paź 2007, 13:18

szkrab, witaj
najlepsze życzenia urodzinowe dla dzieciątka.

Antoś przeszedł wczoraj samego siebie, zaczyna być opiekuńczym starszym bratem. Najpierw próbował nakarmić braciszka chrupkami, potem bananem i przybiegł ze szczoteczką z zamiarem umycia ząbków Franusiowi :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 paź 2007, 14:50

Matula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie uśmiałam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

dobrze ze złotkiem nie upaćkał wszystkiego :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

31 paź 2007, 15:56

kasiekk pisze:Matula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie uśmiałam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

dobrze ze złotkiem nie upaćkał wszystkiego :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 paź 2007, 17:19

Matula a z kim został w domu Raduś ,ze ten ktoś nie zauważył co dziecko robi??? :ico_puknij: :-D :-D :-D

dzieciaki mają pomysły juz teraz a co dopiero potem :ico_olaboga: strach sie bać :ico_oczko: :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość