mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

31 paź 2007, 10:28

Cześć dziewczynki

Widzę, że końcóweczkę macie obfitującą we wrażenia i niespotykane przeżycia. Oby to już szybciutko Wam minęło. 3MAM za Was kciuki. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Hej Agnieś :ico_haha_02: miło, że już jesteś z nami.

Iwonka ja mam nivea i powiem Ci, że jestem z nich bardzo zadowolona, wybrałam serię sensitiv i kąpię malutką w mydełku w płynie, mam też płyn do kąpieli z oliwka ale na razie go nie stosuję bo nie ma takiej potrzeby gdyż nie muszę jej jeszcze natłuszczać, także położna powiedziała żeby nie przesadzać z kosmetykami. Jak małej zchodzić gdzieś skórka albo się przesuszy to stosuję krem pielęgnacyjny a jak on nie pomaga to dopiero oliwkę.

Miłego dzionka Babeczki :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

31 paź 2007, 11:04

Witam Was Kochane
[glow=violet][size=150]barbara123 urodziła dziś córeczkę OLĘ[/size]

[size=150]o godz. 0.50

waży 3300 i mierzy 55cm

Czuja sie dobrze[/size][/glow]


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 paź 2007, 11:08

Barbara ogromne gratulacje!!!!!

To tylko ja z 2 listopada zostałam! :ico_noniewiem:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

31 paź 2007, 11:09

Barbara wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 paź 2007, 11:12

Agnieś a jak sie odczuwa taklie skórcze przepowiadające?

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

31 paź 2007, 11:17

Barbara OGROMNE GRATULACJE :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

No i kolejna LISTOPADÓWKA rozdwojona w pażdzierniku :-D :ico_haha_01: Ale te wasze dzieciaczki się spieszą.

Ja powolutku ogarniam mieszkanie :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: Nie jest tak źle, ale mój mąż pewnych miejsc w mieszkaniu nie sprząta. Zresztą nie miał czasu. Musiał też wozić Jasia do cioci (o 5 rano), bo się zaoferowała, że się nim zajmie, dopóki nie wrócę ze szpitala.

Mam jednak jakieś złe przeczucia. I myślę, że te wyniki znów polecą w dół. A wtedy na pewno moja gin położy mnie do szpitala i zostawi aż do porodu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-31, 10:26 ]
kaska28, u mnie to są niewielkie bóle w dole brzucha. Trochę przypominają takie jak przed miesiączką. Trwają kilka sekund co kilka, kilkanaście minut. Podobne miałam w poprzedniej ciąży.

W szpitalu miałam robione usg dzidziusia i waży teraz ok 3100g. Ale termin przesunął mi się na 19 listopada (z @ na 13). Ordynator też powiedział, po zbadaniu mnie, że do porodu jeszcze daleko. A ja już bym chciała, żeby było już po. Chyba zacznę stosować metody przyśpieszające poród. W końcu od dziś jestem w donoszonej ciąży :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 paź 2007, 11:29

A ja bym skurcze przepowiadające porównała do bólu żołądka, tylko bardziej rozległego i mocniejszego z jednoczesnym ciążeniem w dole brzucha. Każdy pewnie ma inaczej. Z resztą ja już nic nie wiem, głupia jestem. Mój mąż przez to wszystko nerwy ma zszarpane, siedzi jak na szpilkach, a ja nie potrafię mu nic konkretnego powiedzieć.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 paź 2007, 11:30

No to juz teraz wiem. Dzieki :ico_respekt: Ja takie bóle jak przed @ tez juz mam ale czy to sa te przepowiadające to nie mam pojęcia :ico_noniewiem: U mnie to byłoby troszkę za szybko chyba...

A z metod przyspieszajacych poród proponuje zacząć od tej najprzyjemniejszej :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

31 paź 2007, 11:42

A z metod przyspieszajacych poród proponuje zacząć od tej najprzyjemniejszej

Właśnie o niej myślałam w pierwszej kolejności :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 paź 2007, 11:46

kaska28, u mnie to objawia się napięciem całego brzucha. trzyma przez chwilę i znów sie rozluźnia. I jak na razie nie mam zbyt bolących.

Choć przyznam sie że dziś pierwszy raz w nocy obudził mnie ból brzucha ale udało mi się zasnąć więc nie jest źle. jak na rzie nocki przesypiam tylko mój mąż się rozchorował i idzie dziś do lekarza. Teraz to już wogóle nie mogę się poprzytulać żeby się nie zarazić :ico_placzek:

Basiu ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to fakt kolejna listopadówka się pospieszyła ale i tak wielkie gratulacje. czekamy teraz na opis i zdjęcia małej Oli :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: może zjemy z tej okazji :ico_tort: :ico_tort: puki jeszcze możemy :ico_oczko:

Dziewczyny Ika ma rację zaciskamy nogi do 2 listopada :ico_nienie: żeby któreś nie przyszło do głowy rodzić jutro, mnie to też się liczy bo po wizycie u lekarza to coś sytuacja zaczeła się rozwijać :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość