Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 paź 2007, 23:10

Witajcie
Dziewczyny, sliczne zdjecia

Natashka, no chociaz pare dni sie nacieszysz T. no i dobrze ze studia nie rzucasz,
ja swego czasu , jescze na ukrainie, jak poznalam D. bylam 2 roku, no rzucilam, polecialam za miloscia, hahahah, ale nie zaluje,
rany a teraz tu w pl mnie obrona czeka, bardzo sie boje.

W niedziele chrzciny, ale tego wszystkiego duzo trzeba przygotowac, szok

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

31 paź 2007, 23:36

Lulu wklej nowe fotki swojego królewicza!
dziewczynki a ja dzisiaj przy piwku u can dance oglądam a wczoraj po pracy byłą dos,łowne nierzytomna i padłam o 19 i 12 h spałam wstała z bólem głowy i dalej śpiaca no nie wiem co się dzieje już jakieś wycieńczenie organizmu...
co do grobów to my się tu przespacerujemy i zapalimy świeczuszki na pustych grobach zazwyczaj takie stare groby małych dzieciatek są puste zawsze chodzę i zapalam na nich świeczki...
a dzisiaj przez pierwszą połowę dni byliśmy na rolkach bo ładnie było i wcześniej pare min nad morzem takze totka poniżej jest świerzutka;)

[ Dodano: 2007-10-31, 22:52 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 lis 2007, 18:54

A KUKU Obrazek ZABAWA Z BALONEM Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

04 lis 2007, 08:55

dziewczyna o się z Wami dziele gdzie jesteście?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lis 2007, 12:20

Lemo widocznie ten długi weekend porwał wszuystkich bez reszty :))

fajne zdjątko Lemonii, super ze macie plazę niedaleko..
ja te dni spędziłam bardzo aktywnie. Pokazywałam kolezance Warszawę, przy okazji sama odświezyłam sobie pamięc :)) Słuchajcie, nie wiedziałam, ze zwidzanie miasta jesienią moze byc tak czarujące!! Widzi się wszytsko w innych brwach, tyen zapach, te kolory!! swietnie!
wszystko na piechotę, więc trochę kalorii poszlo na bok ;))

ja ze swoim szczęśiem w parku :))

[ Dodano: 2007-11-04, 11:44 ]
a o zdjęciu zapomniałam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
Agusia78
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 01 lis 2007, 19:34

04 lis 2007, 16:33

Super, tutaj w UK ciągle pada i takie spacerki odpadają :ico_placzek: ale jak pojedziemy do Polski to sobie odbijemy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 lis 2007, 11:42

Alineczq, sliczne zdjatko z parku!! ja do kina z Julenka tez bym sie wybrac nie mogla, jak natashka hihihi Julenka nie wysiedzi,a wglosnym pomieszczeniu marudzi, chociaz jak ogladalismy taniec brzucha i muzyka okropnie glosna byla to nawet klaskala hihih ale tylko przez pare minutek hihihi

lemo jak ty mozesz latac?? ja nienawidze latania!! i mialam dobre przeczucie wsyzstkie te dni przed wyjazdem do turcji, tak mnie glowa bolala, ale najgorzej jak wracalismy tym razem az dostalam migreny, okropny bol , switlo mnie razilo, niedobrze mi bylo, ja juz wole jechac samochodem 14-15 godzin niz 1 godzina w samolocie :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

05 lis 2007, 16:08

Mamcia a czemu? tzn o CI JEST JAK LATASZ TYLKO TA GŁOWA CZY COS JESZCZE? MOZE TO Z NERWÓW CO? STRESOWAŁAŚ SIĘ PRED WYLOTEM? DLA MNIE LAANIE JEST OBOJĘTNE A NAWET LUBIĘ TO uczucie jak w wesołym miasteczku żołądek do gardła podchodzi haha, ale jak się siedzi w blaszanej puszce przez 12 h to też nie za fajnie przez to ciśnienie i niską wilgotność... niestety, no ale samochodem to w życiu bym się nie chciała tłuc nawet sama a co dopiero z dzieciem... oj nie :ico_puknij:
no widzę z erzeczywiście babeczna na święta gdzieś wyjechały chyba my poszliśmy z kORNELKIEM NA SPACEREK KOŁO 20 NA POBLISKI CMENTAŻ JA UWIELBIAM Święto Zmarłych tn klimat te wiece i kwiaty, mże dlatego ze nie straciłam nikogo bliskiego i nie mam powodów do płaczu i taki spacerek daje mi swoistą przyjemnosć, ale zawsze w ten dzień od kąd pamięta kupowałam około 20 świec i rozstawiałam na grobach maleńkich dzieci które zmarły przy urodzeniu lu zaraz potem i tu zawsze łezka w oku się kręci...
dziewczyny czy Wy macie czas dla siebie?kurcze ja się czuję osaczona no0rmalnie uwielbiam mojego synka ale chciałabym żeby był już tak duzy żeby poszedł do przedszkola i miałabym trochę czasu dla siebie... :ico_sorki:
jak to ostatnio w jednym filmie facet się dziwił ze z dziećmi trzeba być jak się budzą i jak zasypiają i w miedzyczasie też i to wykańcza no moze ktoś pomyśli ze dziwna jestem ale mnie też to zaczyna wykańczać tym bardzisj że Kornel nie sypia po nocach cały czas pobudki, marudzenie i płacz a ja o 3 wstaje do pracy albo o 2 przychodzę dopiero...
w styczniu chciałabym kupić autko oczywiście na kredyt tak do 20 tyś i chciałabym zeby było duze coś jak jeepek albo mini wan no ewentualnie duze osobowe jak np toyota avensis moze poradziciw mi jakie s? ostatnio podoba mi się kia ale ponoć jest zawodna i częsci są do niej drogie mimo że samo autko dosy ć tanie aha i ie mowe offcourse tylko takie urzywane od 3 do 8 lat...
kurcze mały mi w klawisze pstryka niestety po mnie ma nieumiejętnosć samodzielnej zabawy...ah....

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 lis 2007, 18:33

Lemo ja te nie mam czasu dla siebie :ico_noniewiem: czasem chciałabym się wybrać gdzieś sama np. na rower czy samotne zakupy, ploty. Ale muszę układac swój czas z "uwzględnieniem" ze tak brzydko powiem Wanesski. Zakupy, gościna, basen , kino :ico_noniewiem: Chociaz w sumienie mogę narzekać, bo na jest przekochana i nie marudzi prawie nigdy. Raz jej się zdarzyło rozbeczeć na basenie, ale głód poczuła, więc dała znać :ico_oczko:
Ale chciałoby się czas od czasu mieć "wolne ręce"

Samochód dobry pomysł!! Tylko co dotyczy modelu to ja Ci nie poradzę.. Powiem Ci jakie ja bym wybrała. Gdzybym miała juz takie dziecko jak Twoje skusiłabym się na sedana, właśnie Avensis to cukiereczek jak dla mnie! Ale z drugiej strony auto tez musi być praktyczne i tu zdecydowałabym się na wana. Prowadziłam kiedyś Volkswagena Tourana, mówię Ci super jazda!!!!! Jest przestrzenny, 7 miejsc (jak trzeba) jak nie, to duuuuuuuuuuuuzy bagaznik kosztem 3 tylnych siedzeń.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 lis 2007, 01:48

No to każdej widać brakuje czasu dla siebie

Niemam co marzyc o basenie , o kinie juz nie mowie, musialabym jechac 30-50km,
rzeczywiscie jest tu kino, ale wiecie takie byle-jakie, jakto w mialych miasteczkach.

Lemoni Co do samochodów. Też jestem za vanem. Kiedys to nie lubilam, ale przy dziecku super rzecz. Niedawno sprzedalam VW Sharan, co prawda stary byl, prawie 8 lat, ale nie zawodny. Mial przejechane prawie 400tys. No i chyba Touran, to zastepca Sharana. No i jak mowila Alineczq, jest chyba dobry.
Chociaz Toyotka te dobra.
No a najlepiej terenówka :-D , no jakas porzadna to chyba drozej kosztuje.



Aha, u nas juz po chrzcinach, bylo super, Fifinek byl grzeczny w kościele, "gadal" razem z ksiedem,hihi a pozniej byla super impressssska :-D ale fotki teraz nie wkleje, bo moj aparat zalalam w torebce malego herbatką, i kicha, ale zdjecia robila kolezanka swoim, no to mi przegra na plytke to wtedy wkleje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości