Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

31 paź 2007, 19:17

cześć kochane :-D ile czytania :ico_brawa_01:

MAMOZUZI cieszę się że wróciłaś :ico_brawa_01: wiem że mnie rozumiesz to tym bardziej, wiesz Julcia mówi nie mówi tato do W., woła po prostu Walduś, a jak ktoś zapyta kim on dla niej jest odpowiada, że jest jej przyjacielem

wybaczcie że nie chwalę waszych maleństw, ale w dalszym ciągu nie widzę zdjęć z fotosika :ico_sorki:

ESKA,EWASIEK ja używałam tych plastrów, ale dla mnie nie pasują, nie tylko z tego względu, że przytyłam, bo tyję po wszystkich hormonach, ale dlatego, że na brzegach plasterków zbierał się brud, tak jak na zwykłym plastrze, a wiadomo, że z nimi się też kąpie, to z brzegów troszkę się odklejały, zresztą podczas prysznica jeden mi sie całkowicie odkleił, a uważałam, ale trzymam kciuki, żeby wam podpasowały :-)

EVE dobrze że jednak poszłaś do lekarza chyba, trzymam kciuki, żeby to było tylko to co MAMAZUZI pisze i żeby szybciutko przeszło :ico_haha_02:

u mnie dziś lepiej, fakt faktem , że W. choć był wczoraj na chwilkę tylko w domu to i tak zauważył że coś ze mną nie tak...no i pocieszył jak umiał :-) dziś Julcia już w domku:ico_brawa_01: ale mi było dziwnie wczoraj...tak pusto, tak to wszystko ok, dzięki dziewczyny z słowa wsparcia :ico_sorki: bardzo mi pomagają :ico_sorki:
byliśmy dziś na szczepieniu Darka, waży 6340g :ico_szoking: :ico_brawa_01: ja mówię do lekarki że miałam wątpliwości czy on się najada :-D , czyli chyba najada się :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-31, 18:19 ]
aha...ja Darkowi już nakładam nawet ubranka 68, bo większość 62 już mała :ico_szoking: albo takie 3-6 m-cy, bo taki rozmiar też mam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-31, 18:20 ]
znów zapomniałam :ico_puknij:
MAMOZUZI a jak ZUZIA woła na twojego mężusia? no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niej za odwagę :-D

[ Dodano: 2007-10-31, 18:22 ]
aha :ico_puknij:

dziś w nocy W. wraca i będzie do poniedziałku :ico_brawa_01: musiałam się pochwalić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 paź 2007, 19:43

wróciliśmy od lekarki
ja cała poryczana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Szymuś ma poważne zapalenie tchawicy i mnóstwo leków, w tym antybiotyk
lekarka najchetniej dalaby mu zastrzyki ale podobno jest jakies rozporzadzenie ze do 3 miesiaca nie wolno :ico_puknij: , dla mnie to chore jesli dziecku by szybciej pomogły/
wogole zakrecona przez to jestem i modle sie zeby Szymus szybko wyzdrowial
odciagam mu katar frida, zakrapiam krople
mamy zakaz wychodzenia z domu i w poniedzialek do kontroli
wogole mam mega doła bo w życiu bym nie pomyslala ze to takie powazne moze byc
powiedziala ze jak mu sie nie polepszy to szpital :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nie wiem jak minie nam noc
uciekam
buźki dla wszystkich

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 paź 2007, 20:30

Eve :ico_pocieszyciel: poryczalam sie jak czytalam Twojego posta... Mam nadzieje ze Szymusiowi szybciutko przejdzie to paskudztwo...

eve81 pisze:lekarka najchetniej dalaby mu zastrzyki ale podobno jest jakies rozporzadzenie ze do 3 miesiaca nie wolno , dla mnie to chore jesli dziecku by szybciej pomogły

Wolno ale taki zastrzyk musialby wykonac lekarz, nie wolno tego robic pielegniarce. Moja tesciowa jest pielegniarka i kiedys mowila ze wykonanie zastrzyku dziecku ponizej 3 miesiaca wiaze sie z duzym ryzykiem, gdyby sie zgodzila to mogla by isc do wiezienia. Chyba ze lekarz napisze na zleceniu ze jego obecnosc nie jest wymagana, ale zaden tego nie zrobi. Zastrzyki maja po prostu silniejsze dzialanie i czasami krotko po podaniu moga wystapic dziwne objawy. Ja sie na tym nie znam, ale mama Krzysia kiedys mi tlumaczyla...

Trzymaj sie Kochana!! Wszystko bedzie dobrze!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

31 paź 2007, 20:31

EVE bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel: nie rozumiem tylko jednego,przecież wczoraj byliście u lekarza i niby tylko kaszel :ico_olaboga: dużo zdrówka dla małego,i trzymam kciuki, żeby szybciutko wyzdrowiał

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 paź 2007, 20:34

Eve kochana kurcze trzymaj sie!!! Niestety moje proroctwa sie nie sprawdzily, jak widac kazde dziecko jest inne i niektore chorobska niestety przebiegaja u maluszkow zupelnie inaczej... Mam nadzieje ze leki pomoga i obejdzie sie bez szpitala. Glowka do gory!

Agnieszka, moja mowila na poczatku Januszku, potem Papa (w Szwecji tak mowia dzieci to tatusiow), a po pobycie w Pl na wakacjach zaczela mowic Tatusiu. I tak zostalo do dzisiaj. Choc wie ze ma 2 tatusiow :-) I podkreslam jej zawsze jak o tym mowilmy ze ma niesamowite szczescie bo wszystkie dzieci maja jednego tatusia a ona ma dwoch :-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

31 paź 2007, 21:02

MAMOZUZI ja myślę ,że dobrze że dzieci same decydują o takich rzeczach, tylko tyle możemy dla nich zrobić i teraz i p óniej jak zrozumieją więcej :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 paź 2007, 21:24

wskoczylam na chwilunie do was
M nosi malego na rekach bo jak lezy to sie krztusi
juz nawet poduszke mu do lozeczka wlozylam i klade go na boku

dzieki dziewczynki za slowa wsparcia
trzymajcie caly czas kciuki za mojego Szymulka

napisze jutro

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 paź 2007, 21:25

No to ja zaleje Was fala zdjec :-) Z gory sorki ze tak duzo, ale nadrabiam zaleglosci:

Moj Misio:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tu mala ma podporke w formie smoczka:
Obrazek

a tak nosze tego Wyjca jak sie drze, polecam!!
Obrazek

moj golasek:
Obrazek

moje dwa serduszka:
Obrazek

A TO MOJ ABSOLUTNY FAWORYT, ISTNY TATUSIEK:
Obrazek

Moj Czupur kochany:
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-31, 20:30 ]
Kurcze dwa razy poszlo to samo a mialo byc to z podporka:

Obrazek

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 paź 2007, 22:47

Eve o jejku, biedny Szymuś pewnie sie strasznie męczy z tym choróbskiem :ico_placzek: Trzymam kciuki żeby te wszystkie specyfiki szybko zadziałały, bo szpital... to nawet strach myśleć :ico_nienie:

Mamo zuzi krótko mówiąc masz w domu dwie śliczne księżniczki :ico_brawa_01: Zuzia po prostu powala mnie kolorem włosów (śliczny) a Nell taki mały czupurek, bardzo przypomina mi córeczke mojej kuzynki :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 paź 2007, 23:56

No tak jak ja mam neta to Wy malo co piszecie :ico_nienie: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-31, 22:57 ]
Eska, dzieki :ico_haha_01: Ja tez zazdroszcze mojej corce jej wlosow :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość