Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 paź 2007, 23:03

MADZIORKA DLA LEOSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wspanialego nurka i plywaka :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-31, 22:13 ]
Zapomnialam napisac ze dostalismy wspanialy prezencik od Kasi 3 pary body,zupke,soczek,deserek,i kartke z zyczeniami :-D (ona jest niesamowita) :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 lis 2007, 00:31

K@TK@piekne fotki....gratuluje spotkania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asiulka gratulacje :ico_brawa_01: bedzie ok,tylko poczatki sa trudne :ico_oczko:
Juli piekne te Wasze dziela :ico_szoking: pajacyk tez fajowy :ico_brawa_01:
Jasnie Pani Luska naprawde dobrze odzywiona :ico_oczko: sliczna dziewczynka :ico_brawa_01:
Madziorka dla plywaka... :ico_brawa_01: chyba po mamie taki smieszek :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 lis 2007, 04:24

jestem jeszcze hehe
zasnelan na filmie hihi a teraz wstalam na karmienie hihi
adas po mnie przyszedl do salonu ihi a ja nieprzytomna i niekumata hihi
no i chcialam kompa wylaczyc ale sila rzeczy zajrzala, do was hihi
na chwilke

leos dynia hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

01 lis 2007, 11:22

Madziorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dlas Leosia za to że był taki dzielny, grzeczny i niesamowity na basenie, a zdjecia są poprostu bomba

Kochane dziękuję wam za wsparcie, boję sie strasznie, w sumie to praca kompletnie nie wmojej dziedzinie ale na pewno dam radę. Tylko za Emisia bede strasznei tesknić, muszę sobie jej zdjecie zabrać

no i właśnie
[size=150]Emilka dziś kończy 4 miesiące i zaczyna 5] [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: zapraszam na imprezke

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

01 lis 2007, 11:54

POZDRO

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 lis 2007, 12:41

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Emilki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka Leos cudny
Karla Pan Buleczka przekochany...wszystko ok u Was

dziewczyny cos Wam napisze...strasznie mnie moj T zawiodl.obiecal ,ze rzucil palenie,ale ja kilka razy wyczulam od niego...on sie wypieral...nie chodzi mi o sam fakt palenia ,tylko o klamstwo...no i przylapalam go,,,moze Wam sie to smieszne wyda ,ale zrobilam mu awanture,za to ,ze tak klamal ,a ja mu glupia wierzylam...ja jestem taka,ze jak mnie ktos sklamie,to juz nie bede wierzyc i no problem,ze ja mu juz w nic nie wierze :ico_placzek: najgorsze,ze w zywe oczy sie wypieral :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 lis 2007, 13:09

asiula dla emilki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

karla
bulka rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy nie dziwie ci sie.. sama bym sie wkurzyla na maxa ... u nas raz byla taka sytuacja.. my normalnie nie palilismy ale czasem w polsce czy na wakacjach lubilismy.
i kiedy juz dawno temu moze 2 lata albo i wiecej. jest w londynie impreza i adama kuzyn pyta adama czy chce fajke. a ja oczy zrobilam. a adas wzial...
i awantura byla, bo sie okazalo zze w pracy sie wkurzyl i zapalil.... a ja sie wkurzylam wlasnie nie na te slabosc bo kazdemu sie zdarza.. tylko ze za moimi plecami.
i ze te fajke tak na imprezoie przy wszystkim mi pokazal ze zapali.. i patrzyl na ,moja reakcje
no to zobaczyl hehehehe wrrrrr

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 lis 2007, 14:24

Madziorka Tomek tez wczoraj moja zobaczyl he he :ico_wstydzioch: tak sie na niego darlam przez telefon :ico_wstydzioch: teraz sie smiejemy z tego,ale mowi,ze taki wstyd ,bo akurat auto dawal do przegladu ,a ja krzyczalam :ico_wstydzioch: przyznal sie kiedy popalal,ale mowi,ze zaluje,bo nie wiedziala,ze az tak o ta fajke sie wkurze....ale to nie o fajke chodzi,tylko o klamstwo :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 lis 2007, 20:29

Witam kochane widze ze pustki na maksa pewnie wszyscy na grobach u bliskich my juz objezdzilismy wszystkich a niunia wszystko przespala :-D MADZIORKA Leos dynia rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: LUCY tez bym sie wkurzyla :ico_olaboga: ale napewno bedzie oki :ico_oczko: KARLA pan Bula super ekstra :-D I DLA EMILKI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 lis 2007, 22:45

A kuku :512: :-D

Jestem! A miało mnie nie być hihi. Mama jednak póki co jest podłączona do sieci. Hurra. :595:

Frydza superancko, że z K@tką się spotkałyście i widzę, że warto było. Zdjęcia rewelacja. NO i cieszę się, że z bartem sobie pogadaliście. Na pewno będzie dobrze. Musi być.

Madziorka brawa dla naszego kolejnego nurka :ico_brawa_01:
Jak tak dalej pójdzie to się zdzwonimy i z chłopakami do Egiptu na rafę koralową polecimy hihi :-D .
No i wspaniale, że nie płakał i mam nadzieję, że następne razy będą równie radosne.

Lucy współczuję zawodu. Wiem co to znaczy bo też to kiedyś przezyłam. Jarek czasem mnie okłamywał w takich niby bzdurach bo wiedział, że się będę wkurzała. A jak się dowiadywałam to jeszcze bardziej byłam zła, że to zataił. No ale to było dawno. Taerz nie ma przede mną juz tajemnic bo się przekonał, że cokolwiek by zrobił a mi o tym powie to lepiej to zniosę niż kłamstwo. Tomek tez wreszcie to zrozumie. Tylko szkoda, że musiałaś przezyć takie rozczarowanie.

:ico_tort: spóźniony dla Juleczki!!!!!!
:ico_tort: dla Emilki!!!!!!!!

Asiulka powodzenia w pracy. Na pewno dasz sobie radę. A jak już się wdrożysz to daj znać bo siostra potrzebuje kredytu to będziesz doradczynią hehe.

Karla Buła rewelacja!! A ty gdzie sie podziewasz?? Jak tam sprawy u ciebie się rozwijają??

A my dziś oczywiście na cmentarzu. Pół rodzinki spotkaliśmy i całe grono znajomych. Ale super, bo dawno na te święta nie przyjeżdżałam i wreszcie mogłam zobaczyć dawno niewidzinych ludzików moich kochanych. Oczywiście jak się dowiedzieli, że zostaję cały tydzień to już mam grafik wizyt ustalony na cały pobyt hihi. Jakbym jeszcze ze dwie rundki po cmentarzu zrobiła to bym musiała przedłużyć pobyt hihi.

Teraz musze pochwalić Tomcia. Wczoraj nastąpił długo oczekiwany moment kiedy to mój Misio posmakował po raz pierwszy dużego paluszka u stópki hihi... :ico_brawa_01: Mój mały Aniołeczek. Jest cudny, na nowo poznaje całą rodzinę tym razem już tak bardziej świadomie. Oczywiście mamcia juz mnie przegoniła na spacery bo w Szczecinie to w taka pogodę nie chce mi się nosa wystawiać z domu.
A od jutra zaczyna dokarmianie Tomka zupkami regularnie. Bo ja to tak od święta mu daję. Ech te mamusie... a raczej babcie.

Poza tym wysłałam dużego lotka i mam dziś chrapke na duuużą wygraną. Ale już jest chyba po losowaniu a ja zapomniałam. Muszę w internecie sprawdzić.
Byc może pisze do was bardzo bogata kobitka hihihi... przydałoby się :-D

[ Dodano: 2007-11-01, 21:52 ]
Ach losowanie dopiero za 5 minut!!!! Czuję że będzie dobrze... zwłasza, że wysłałam za całe 2 zety hihihi...
Ale już są plany co do wydania kasy. Spadam na losowanko. Jak wygram to wam sponsoruje przyjazd i spotkanie czerwcówek w jakimś fajnym miejscu hehe.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości