ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

02 lis 2007, 09:16

Witam !!! Dobrze że już 2 listopad :ico_oczko:
Dziewczyny, już tak blisko , ika Ty to może nawet dzisiaj, trzymam kciuki, kilolek na tym KTG powiedzą Ci czy cos sie zaczyna dziać, jeśli by KUBUŚ się zdecydował urodzić w terminie. Ciekawe że dopiero pojawiły się same dzieczynki, a chłopaki twardo siedzą.

Myprzespałysmy całą noc ze Zuzią od 2 tygodni, wczoraj tak mnie wzięło na porzadki że posprzątałam skrytkę, bo jakby mój mąż czegoś szukał gdybym była w szpitalu, to w życiu by nie znalazł :-D

Pozdrawiam i trzymam kciuki za IKE i KILOLKA a potem chyba EVIK no nie.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

02 lis 2007, 09:17

kilolek pisze:Wczoraj jednak stwierdziłam, że męża zmolstuję, ale coś mu się ważnego w grze wydarzyło i nie mógł odejść od komputera . Jak wreszcie przyszedł do łóżka to ja już spałam. Wcześniej oczywiście się popłakałam i efekt jest taki, że rozbolała mnie od tego głowa i boli do tej pory.

kilolek, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
A ci faceci to..... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ja ostatnio mojemu nie dałam spać :ico_wstydzioch: I było super, bo myślałam, że coś będzie mnie bolało, czy niewygodnie będzie (a trochę poszaleliśmy :ico_wstydzioch: ) :-D A mam jeszcze tydzień do przyjazdu teściowej. Muszę ten czas jeszcze dobrze wykorzystać :ico_wstydzioch: :-D
kilolek może cię nie zostawią. Jeśli nic się nie będzie działo.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 lis 2007, 09:25

Agnieś81 pisze:kilolek może cię nie zostawią. Jeśli nic się nie będzie działo.
no jak nic to pewnie nie. Gorzej jak jakaś niepewna sytuacja będzie. Bo ja mam daleko do szpitala i nie mamy swojego samochodu więc nie będę za bardzo mogła tak jak mambii jeździć w tą i z powrotem. Ale mogło by się już coś zacząć. Może ktg wykaże jakieś ukryte skurcze, których nie czuję :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 lis 2007, 09:31

Kilolek trzymam kciuki zeby sie jednak zaczelo

ja juz bym tez chciala byc tak blisko jak wy bo juz mi strasznie dluzy sie ten czas w nastepnym tygodniu moze odbiore lozeczko w sumie mialo byc na wczoraj no ale wczoraj bylo swieto wiec hiszpanie nawet dzisiaj pewnie nie pracuja miajmy nadzieje ze w nastepnym tygodniu bedzie napewno bo ja juz chce kolderki zakladac a ostatnio to anwet zabawke do fotelika zawiesilam

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 lis 2007, 09:34

ja mam dzisiaj odebrać ostatni zakup - roletę do pokoju Kubusia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 lis 2007, 11:18

A mi się zdaje że mi wody odchodzą ale nie jestem pewna bo jak się sączyły to byłam pewna a teraz najpierw jak wstałam z kanapy to mi po nogach coś poleciało a potem jak byłam zrobić siusiu i wstałam z wc i też mi po nogach poleciało ja już sama nie wiem a dziś mój wróci z pracy o 3:00 od rana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo ma jeszcze nocny kurs do Poznania :ico_olaboga: :ico_placzek:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

02 lis 2007, 11:34

Cześć u nas jak idzie się w terminie to już do porodu nie wypuszczają, jak masz tam znajomości to rodzisz od ręki dają na wywołanie i po sprawie ale jak nie masz nikogo to niestety leżysz jak ta kłoda i czekasz na skurcze.

[ Dodano: 2007-11-02, 10:35 ]
Dziewczyny jak wygląda ten czop ma jakiś kolor, bo nie wiem cały czas coś mi się sączy takie upławy chyba ale nie wiem do końca.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 lis 2007, 11:47

marzenus, czop wygląda jak gęsty śluz, często różowy albo brązowawy

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 lis 2007, 13:46

Jestem chwilowo z powrotem :-) Niestety szpital przeżywa dziś oblężenie, wszyscy postanowili dziś rodzić i nie było wolnego ktg. Mam wrócić o 16,00. Wreszcie mam rozwarcie!!! 1,5cm! Ale skurczy prawie wcale, więc zobaczymy jak będzie. Chciałabym jeszcze dziś wrócić, bo mam ochotę na pizzę na obiad :-D

No Ika, moim zdanie to ci wody odchodzą. Najlepiej się połóż to wtedy się upewnisz, bo na leżąco lecą szybciej.

[ Dodano: 2007-11-02, 14:02 ]
Czemu tu nikt dzisiaj nie zagląda? Co wy zbiorowo na porodówkę się wybrałyście?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 lis 2007, 15:13

jestem i dziękuję za troskę :ico_wstydzioch: wiec tak jak ci napisałam i zaraz idę pod prysznic bo chyba sie wykończę :ico_placzek: :ico_placzek: a najgorsze jest to że Dawid będzie dopiero o 3:00 w nocy i boję sie strasznie :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], DenAdhele i 1 gość