aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

04 lis 2007, 12:37

Hejka

Teraz mam kilka minutek wolnego więc czytam Was szybciutko

dagmara1709 witamy, witamy

madziorka hihi faktycznie u was cieplutko być musi. Tu można jedynie pomarzyć o ciepełku. Leoś słodziutki :-) Super że tyle masz znajomych z dzieciaczkami, u nas też parę się znajdzie ale teraz jakiś sezon chorobowy i nikt nawet dzióbka z domu nie wystawia

lidziasc mój mąż ma to samo jak słyszę że będzie za 10 minut to do godziny mu zejdzie :ico_zly: Strrrasznie też mnie to wkurza :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 lis 2007, 15:45

Dzień dobry! Jak Wam mija dzień? U mnie wczoraj było milutko i rodzinnie, a dziś sprzątam z nudów....

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 lis 2007, 21:19

aga0406, a gdzie mieszkasz??
Kocura Bura, u nas do polodnia ladnie a ok 14 tak lalo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 lis 2007, 10:26

No witajcie babeczki. Przepraszam, ze tak rzadko się ostatnio odzywam, ale co drugi dzień jestem w szpitalu, bo to już po terminie, a tam kolejki straszne, więc schodzi się pół dnia, a przez resztę czasu biegam po schodach, myję po raz kolejny okna, biegam po skleach itp w celu oczywiście przywołania do porządku mojego kapryśnego synka, któremu się nie śpieszy.
Przez cały weekend mąż okupował komputer i nie mogłam się dopchać, więc dopiero dziś odrabiam zaległości w czytaniu.
Gozdzik dziękuję za telefon, oczywiście dam znać.
Hekkatte, gin nic ciekawego mi nie powiedziała, poza tym, że nic się nie dzieje. W środę jeszcze wszystko było twarde i zwarte. W piątek rano w szpitalu już był niejaki postęp, bo miękko i 1cm. Byłam później jeszcze raz po południu, bo rano ktg było zajęte i już miałam 2 cm więc się ucieszyłam, że tak szybko idzie, ale wczoraj już miałam 1,5 cm :-D fajnie nie? chyba tylko ja tak potrafię. A na poważnie to była inna lekarka (pewnie grubsze miała palce). Skurczy przez cały czas 0. Kubusiowi się nie śpieszy.
Wczoraj miałam z tego powodu lekkie załamanie nerwowe. Leżałam i płakałam, że Kubuś nie chce się urodzić i że coś ze mną na pewno nie tak :ico_wstydzioch: Mąż tylko patrzył na mnie jak na wariatkę i kręcił głową.
A przy okazji, ja też jestem upierdliwą żoną i strasznie się wściekam jak mąż nie wraca na czas. Dzwonie co chwila. Najgorzej to mnie wkurza jak wysyła smsy że będzie później. np ze o 20, a o tej 20, że o 21 itd.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

05 lis 2007, 11:27

hejka kilolek, nie martw sie synus w odpowiedniej porze wyjdzie na swiat ,ja matiego 10 dni po terminie urodzilam.
madziorka hihi, ale super fotki i takie cieplo u was :ico_brawa_01: dagmara1709, witaj
ja zakatarzona jestem strasznie mam nadzieje ze szybko mi przejdzie bo nosa nie czuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2007, 14:02

witajcie
kilolek spokojnie... nic na sile hihi ja tez czekalam do 12 dni po terminie a potem co? musieli wywolywac bo leosiowi sie nie chcialo wylazic hihi
zobaczysz ze lada chwila bedziesz mamusia hihi
a tymczasem kontynuuj sprzatania, bieganie hihi i moze cos wskurasz.. u mnie nic nie zadzialalo hihi

edit a jak ty sie ciezarowko czujesz??? poza przeziebieiem ktore mam nadzieje szybko ci minie..

lidzia wiesz moj adam nie wychodzi nigdzie beze mnie... dopiero drugi raz.. ale nie na dlugo... jakos tak zawsze razem sie clubbingowalismy hihi i wolimy do domu ludzi zwolac.. albo razem posiedziec.. hihi wiec nie ma powodu bym sie denerwowlala i wydzwaniala za nim hihi

ja dzis nawet wyspana.. choc biorac pod uwage godzine o ktorej sie polozylam (3.30 :ico_puknij: ) to i tak jest niezle hihil
leos jeszcze lezakuje. a ja wpadlam na chwile. zjadlam platki z mlekiem i zwijam sie pod prysznic...
bo maja przyjsc dziewczyny.. i gdzies polazimy hihi
pogoda dzis juz nie taka ladna jak ostatnio... rano bylo 0st :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
no i jak na razie slonce sie nie pojawilo :ico_placzek:
ale co tam.. ubieramy sie i zmykamy

buziaczki

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 lis 2007, 14:33

kilolek, a ile dni jestes po terminie??
ja tez 10 dni przenosilam pysie.a taka pani w szpitalu poradzila mi bym robila przysiady i po schodach duzo chodzila i moze to mi troszke pomoglo??bo niby nic sie nie mialo dziac do nast dnia i mowili ze napeeeeeno nie urodze najwyzej w polodnie :ico_puknij: a ja o 1 w nocy pysiulke juz urodzilam :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2007, 15:20

lidzia wlasnie ogladnelam filmik z pysia hihi jest slodka na maxa... spiewa rewelacja hihi
ale sie usmialam hihi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 lis 2007, 22:28

madziorka hihi pisze:lidzia wlasnie ogladnelam filmik z pysia hihi jest slodka na maxa... spiewa rewelacja hihi
ale sie usmialam hihi

dzieki mam jeszcze kilka takich smiesznych.wlasnie wrzucam na youtube to jak bedziecie chcialy to zobaczycie jaka z niej łobuzica :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 lis 2007, 22:39

Witajcie Dziewczynki! Kurde, u nas już minus 3 :ico_olaboga: Byliśmy dziś z całą wyprawą w Krakowie. Skończyli mi łatać oczko, kontrola za tydzień. Idę :ico_spanko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość