Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lis 2007, 15:44

Kamilko brawa dla Tomusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech juz tak śpi głodomorek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kamilko dzięki za komplementa :-D normalnie jak woda zycia takie słowa hehe ale prózniara ze mnie :ico_oczko:

Juli mam nadzieję, ze Misiowi nic nie będzie po brzoskwinkach :ico_oczko:

Juli Ty dopiero teraz dostałaś okresu?? Ja 3 dni po przestaniu karmienia piersią :ico_szoking: :ico_szoking: a leje się tak, ze juz mnie to martwi :ico_noniewiem: juz 8 podpaska poszła w ruch :ico_olaboga: :ico_olaboga: przepraszam za szczegóły.. ale jakoś mi to nie daje spokoju... to chyba nie jest normalne? A moze po porodzie właśnie taka powódź bywa????????????

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 lis 2007, 16:05

Juli pisze:Dziewczyny - kupujecie cos maluszkom na swieta? Co kupic na pol roczku? Jakie są zabawki od 6 miesiecy? Duzymowi ze bez sensucos kupowac,bo Misiek i tak nic nie zrozumie. Ze kupimy mu fajne wdzianko i wystarczy.. No ale ja bym wolała kupic.. Tylko co!?
u mnie byla ta sama sutyacja ale i tak kupujemy prezent maluszkowi mojemu :ico_oczko:
co do okresu ja tez tak mialam lalo sie strasznie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lis 2007, 17:29

ja się zastanawiałam czy coś kupić.. chyba kupię, bo tyle mnie zabawek kręci :-D

Czy Wasze ,aluchy zjadają cały słoiczek marchewki czy jabłuszka? Wańka kręci nosem coą, ledwo jej pół słoiczka skjarmołam 120 gramowego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 lis 2007, 17:53

moj juz tak :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lis 2007, 18:33

Alinko my dopiero marchewke z innym warzywami i Oliver nie lubi tego,ze ho ho tylko 3 lyzki zjadla ...za to jabluszko troszke bardziej...ale calego sloiczka nie zje....dziewczyny sliczne fotki :ico_brawa_01: cudowne po prostu :ico_brawa_01: Madziorkafajne masz spodnie na tych fotkach z fajerwerkow :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: dla Tomusia,ze dal sie mamusi wyspac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lis 2007, 19:53

no właśnie Wanesska tez nie za bardzo te słoiczki je.. moze później polubi?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lis 2007, 20:37

Alinko widze ,ze Wanesska bardzo urosla,no bez porownania...normalnie w oczach hi hi dzieciaczki tak szybko rosna ...takie fajne bobaski sie robia :ico_brawa_01: fajnie tak obserwowac jak sie zmieniaja :-D

ja dzis mialam fajny dzien.ostatnio gorzej sie czulam,mialam jakies doly itp i postanowilam cos zmienic ,choc troche...bo tak sobie mowilam,a jak weekend przychodzil to nic nie robilam,tylko z T i zmalym na spacer,a przeciez z oliverkiem jestem 24h na dobe ....wiem,ze to glupio zabrzmi,ale pojechalam na rowerze do miasta i tak super sie czulam,ze sama jestem :ico_wstydzioch: ze moge biegac po sklepach bez wozka :ico_wstydzioch: dzwonilam do T ,ale super sobie rade dawal,choc marudzil,bo mu balagan zostawilam,ale od czego ma rece he he dal malemu kaszke ...bardzo ja polubil ostatnio,wiec mu jednak daje :-D a i T kupil sobie taka sama tylko dla starszych dzieci :ico_haha_01: po tym rowerze i miescie od razu sie super poczulam i poszlismy na spacerek ....i cala deprecha ostatnich dni odeszla :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 lis 2007, 21:02

hejka
Zakupy się udały kupiłam prawie wszystko co chciałam
Ale atmosfera w domu beznadziejna, przez co mam strasznego doła. Emi śpi, ja też sie chyba położe, co prawda miałam oglądać taniec z gwiazdami ale wszystko mnie dobija więc najlepszym rozwiązaneim będzie sen.
także papa
do zaś

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 lis 2007, 21:23

Uff. JA siedze i przerabiam zdjecia. Zaraz wystawiam aukcje a mam tyyyle do zrobienia :/ Duzy pojechal na wieczor do kumpla pograc sobie hihi. Bo jak wiadomo - nasichłopcy to duze dzieci. A ja - pracuje.
A dzisiaj BOMBA! Misiek miał taka głupawke, ze cały dzien piszczał i chrumkał z radosci. Plakalismy ze smiechu! Zaczepiał nas tym hihotem i chciał dalej sie bawic :): Zadne zabaweczki nie dorownaja rodzicom :-D

Alinko - Lucy ma racje. Waneska urosła niesamowicie. Ja jej na tych zdjeciach kompletnie nie poznałam - myslalam ze to dzidzia przyjaciolki :ico_noniewiem: :ico_puknij: hihi. Super. Niesamowite!

Lucy - ja tez jakis czas temu miałam dosc tego siedzenia w domu. Ale siedziałam, marudziłam i nic.. Dalej nic nie robiłam ze soba. I teraz z Duzym stwierdzilismy, ze trzeba nam wicej luzu - 2, 3 razy w tygodmiu zmieniamy sie iwychodzimy na miasto, do znajomych, pograc, posmiac sie, poplotkowac.. No i juz drugi tydzien z rzedu wychodze do Sopotu do knajpki.. I jest super.
I nie chodzi tu o knajpowanie.. tylko wyjscie do ludzi. Jak bede po zabiegui juz bedzie dobrze z moim zdrowiem, to tez odswiezam rower i bede smigac :):
A! No i brawo dla T! Super, ze radzi sobie doskonale

Asiu - a rozmawiasz z mezem? Moze porozmawiajcie na spokojnie, powiedz mu wszystko,wywl kawe na ławe. Ja zawsze szystko z siebie wyrzucam i Duzy rozumie. Czasami sie zloszcze, ale wiem, ze faceci naprawde wielu rzeczy nie dostrzegają sami.. Trzeba ich ukierunkowac!

Jesli chodzi o sloiczki, to moj wcina az mu sie uszy trzesa. Dzikus normalnie. I piiiiiszczyyyy - przeokropnie -zeby szybciej. Daje mu cały sloik obiadku,albo zupkii pol deserku.

No. Uciekam pracowac.
Ale sie cholernie ciesze bo wlasnie koncza sie aukcje z zeszłego tygodnia i bede miala rekordowa sorzedaz hihi :ico_brawa_01:
Alinko - Tyuwazaj na skład zupek, jesli Malutka jest na nutramigenie. Bo w jarzynowej albo w deserkach czasami dodaja mleko i strasznie uczula bobasy! Ja juz raz taka maralinska bylam - i Misio do dzisjeszcze ma troszke szorstkie girki..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 lis 2007, 21:30

JESTEM bylismy na zakupkach narobilismy zapasow niuni zupek i deserkow ile tego :ico_olaboga: moja tez zajada caly sloiczek i tak sie cieszy i piszczy ze normalnie odlot :-D ja tez ma bardzo obfite @ :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość