Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 lis 2007, 20:15

o tym samym myslałam. matka własnorecznie jej go zabiera...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lis 2007, 20:35

dla Helenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wlasnie wrzucam fotki na fotosika :-D

[ Dodano: 2007-11-05, 19:39 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-05, 19:40 ]
Juli Junior przesliczny .... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 lis 2007, 21:06

Lucy alez on jest uroczy!! No trafił mi się przystojny zięć nie ma co :-D :-D :-D
Rozkoszny jest z tym usmiechem na całe dziąsła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Ty jaka laseczka :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lis 2007, 21:18

dziekujemy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: a przyjzyjcie sie,bo i zabki na dole widac :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-05, 20:20 ]
dziewczyny karmiace piersia,jak dlugo planujecie karmic? i ile sie powinno ?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 lis 2007, 21:20

ano widać :-D brawa dla Oliego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2007, 21:34

lucy oli jest kochany i slodziutki hihi zabki widac ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aniu dla helenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

niezla dzis imprezka.. tyle swietujacych maluchow hihi :ico_szoking:
a jasnie pani gdzie sie podziewa? :ico_oczko:

madzia no sytuacja nieciekawa. mam nadzieje ze wyjasni sie na wasza korzysc.. NO MUSI bo przeciez to nie wasza wina!!!

alinko no co za matka :ico_puknij: jak przeczytalam pierwszt raz to zrozumialam ze to ta mala tak sie wyrazala... hihi :ico_puknij:

lucy ja na poczatku zamierzalam karmic do 6 miesiecy a potem odstawiac na dobre. a powiem ci ze teraz juz tak mi sie nie spieszy. jednak ten cycek to dla dziecko dobry i dla mnie rowniez... poki co bedziemy korzystac z dobrodziejstwa natury hihi



ja wlasnie wrocilam hehe
adas przygotowuje drugie danie, skorzystal z okazji ze ja nic nie wymyslilam i zabral sie za smazenie piersi z kurczaka hihi ja mu takich tradycyjnych obiadkow nie robie zbyt czesto hihi
pogoda dzis sie ochlodzila. ale i tak nie ma co narzekac
zalozylam dzis leosiowi pierwszy raz taki gruby polarek hhihi nie moglam sie nadziwic.. jakie dziecko w tym pulchne hihi
nie moj leos normalnie hihi

polazilam po kilku sklepach hihi w drugim przy kasie zorientowalam sie ze w poprzednim karte zostawilam.. ale bez stresu do niego wracalam.. bo wiedzialam ze nikt mi jej nie zwinie.. bo po co?
wracam a babka mowi ze to nie moja.. ale oddala hihi bo na adama nazwisko hihi
kupilam sobie zlota bluzeczka andrzejkowo-sywlestrowa.. taka wydekoltowana ale podoba mi sie. adasiowi nawet bardzo
teraz ,musze cos na dol wykombinowac... hmmm
leos byl kochany.. kiedys nadchodzila pora drezmki i z wozka dochodzily pierwsze probe zasniecia.. ktoremu towarzyszylo oczywiscie marudzenie to zorientowalam sie ze zapomniala smoka...
obawialam sie jak leos to zniesie, bo w ciagu dnia bez smoka ciezko.. ale ufff udalo sie.. ze zasnal bez problemu...
kochany dzieciak
potem wstapilam jeszcze do kumpeli na drozdzowe rogaliki.. pycha.. niektore maja ten talent do pieczenia, a ja korzystam hihi

no i jestem...
leos czeka na kapanie..a mamusia na obiad
dodam ze dzis 5 dzien bez kupy leosia
ale slysze czesto popierdywanie i to smierdzaca.. takze kilka razy podejrzewalam kupke. ale pieluszka czysciutka...jak nigdy hehe

najwazniejsze ze leos pogodny i brzuszek nie boli..
pozostaje wyczekiwac kupy wszechczasow... :ico_olaboga:
poki co wcinam suszone sliwki co by pomoc leosiowi sie wyproznic hihi..

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lis 2007, 21:35

jeszcze male,ale jak mnie na poczatku nimi gryzl. :ico_olaboga: ...balam sie go karmic,ale teraz juz jest ok :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-05, 20:38 ]
Madziorka u nas kiwi i jablka dzialaja,oraz sok z jablek.....oczywiscie ja to pochlaniam,a Oliver robi kupke he he

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 lis 2007, 22:50

LUCY Przeuroczy syeek normalnie czad i ma fajowe zabki :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

05 lis 2007, 22:51

Alinko możesz mi uwierzyć na słowo pięciolatki nie znają takich słów - przynajmniej mój :-D .Ja nie robię dziecku wody z móżgu a ta mamusia to cierpiała chyba na przeros ambicji :ico_olaboga:

Madziu szczerze współczuję , twój mąż miał rację niech to oni wszystko odkręcają w końcu to nie wasza wina.Widzę ,że miałaś dzień równie udany co ja.
Poszłam do mamci na kawę i czego się dowiedziałam ,że na czas budowy naszego domu nie możemy u niej mieszkać bo ona nie złoży łóżka z sypialni i mamy sobie iść do teściowej albo coś wynająć.Ryczeć mi się chciało.Dodam tylko ,że ma trzy pokoje i mieszka tylko z moim bratem.Nie dociera do niej ,że wolę mieszkać u własnej matki niż teściowej, poza tym sama opiekunka to 600 zł a wynajem czegoś to drugie tyle plus opłaty.

Aniu fajnie ,że już jesteś

Lucy śliczne te zębiska Oliego :ico_brawa_01:

Byłam z maluchami u pediatry.Powiedział że to infekcjia i przepisał inne leki, hmmm 50 zł zostało w aptece....................
Jstem tak zmęczona tym dniem , że marzę tylko żeby się położyć a tu jak na złośćpiec mi zastrajkował i za nic nonono jeden nie chce się rozpalić.

Do jutra

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 lis 2007, 22:57

acia pisze:ona nie złoży łóżka z sypialni i mamy sobie iść do teściowej albo coś wynająć
nie rozumiem :ico_noniewiem: dla mnie to nie jest dosc jasny powod :ico_puknij:
acia pisze:Dodam tylko ,że ma trzy pokoje i mieszka tylko z moim bratem.
tym bardziej nie rozumiem :ico_noniewiem: jak tylko sa w dwojke zrozumialabym jakby nie bylo miejsca ale w tej sytuacji ....

acia pisze:Nie dociera do niej ,że wolę mieszkać u własnej matki niż teściowej
Moze na spokojnie jej wytłumacz bo naprawde nie rozumiem twojej mamy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-05, 21:57 ]
Lucy twoj oliwierek superasny i moim zdaniem podobny do mojego Marcinka :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość