Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 lis 2007, 12:28

Kolka, ma racje Delicjo :ico_pocieszyciel: potrzebujecie czasu... i mysle ze to dobry pomysl isc do specjalisty...wiem ze latwo sie mowi ... ale nie mozna sie tak calkiem zalamywac ...

[ Dodano: 2007-11-06, 11:31 ]
Kolka, zebys sie nie zdziwila jak kiedys naprawde z Kacpim zawitam u Ciebie :-P
ja tez sobie popisze ... sprzatanie nie zajac nie ucieknie ... zreszta dzieciaki wczoraj sprzataly wiec ja nie mam co robic a kacpi siedzi w foteliku i krzyczy ...nie placze tylko krzyczy glosno i co ktores''slowo'' wychodzi mu ''achuj''... ciekawe czy ma na mysli ''achuj z taka matka co zamiast mnie zabawiac siedzi przed kompem" :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 lis 2007, 12:59

M0rD3CzKa pisze:krzyczy glosno i co ktores''slowo'' wychodzi mu ''achuj''... ciekawe czy ma na mysli ''achuj z taka matka co zamiast mnie zabawiac siedzi przed kompem" :-D :-D
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
pewnie chciał powiedzieć "achuj matka, pakuj manatki i jedziem do Julki" :-D :ico_brawa_01:

Julcia ostatnio siedziała na podwórku i krzyczała na cały głos :Kulwa Kulwa!! :ico_wstydzioch:
Jak dla mnie może być ten weekend :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To jak?? jesteśmy umówione? :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 lis 2007, 13:04

M0rD3CzKa pisze:'achuj''... ciekawe czy ma na mysli ''achuj z taka matka co zamiast mnie zabawiac siedzi przed kompem

Mordeczko ale mnie rozbawiłaś :ico_smiechbig:
dzięki dziewczyny za pocieszenie. Siostra rozmawiała już z psychologami, leczyła się u psychiatry :ico_placzek: ale co to daje....
kurcze a ja mam bardzo dużo roboty, ale nic mi się nie chce :ico_noniewiem: Ola spi, podrapała się po buzi, jutro jedziemy na szczepienie, pewnie lekarka mnie opieprzy czego ona taka podrapana :ico_noniewiem: teść chory, no wiec pełna izolacja :-D
kolka a co z naszym spotkankiem????nadal aktualne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 lis 2007, 13:12

delicja, nasze spotkanie też dojdzie do skutku- obiecuję :ico_haha_02:

sjjjjjjjjjjjj nm kji7/, hlkkkz M/..BBBBBBBBBBBBBBBBBBHHH
pOZDROWIENIA OD jULCI :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

06 lis 2007, 13:28

Dzień doberek :-D
Ja znów mam leniwy dzień zero ochoty do jakiejkolwiek roboty :ico_olaboga: , mały śpi katar i kaszel go męczą więc pewnie ta drzemka nie potrwa długo, ale puki co to sobie z wami poklikam :ico_haha_01:
MORDKA - zgadzam się w 100 proc. z dziewczynami, Kochana ja wierzę i ufam, że spotkasz kogoś kto będzie z Tobą jak to mówią na dobre i na złe. Jesteś wspaniałą Kobitką i pamiętaj, że my wszystkie jesteśmy z Tobą.
M0rD3CzKa napisał/a:
'achuj''... ciekawe czy ma na mysli ''achuj z taka matka co zamiast mnie zabawiac siedzi przed kompem

A ten tekst mnie rozbroił :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
DELICJA - bardzo wam współczuję :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ja zawsze jak odchodzi ktoś bliski mojemu sercu staram się wytłumaczyć sobie, że ta osoba potrzebna była w niebie Panu Bogu, może jakieś ulgi wielkiej to nie przynosi, ale tak jak dziewczyny pisały już to wszystko kwestia upływu czasu.
Idę sobie :ico_kawa: zrobić

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

06 lis 2007, 13:38

:ico_olaboga: :ico_olaboga: ale napisałyscie szok
ja wczoraj wrociłam od mamy po 4 dniach i masakra tyle nadrabiania :ico_noniewiem:

oczywiscie wiercie co jest najgorsze dziura w mojej glowie i to ze niewiele pamietam
ale porzede wszystkim wszystkiego naj slodszego dla Antonia niech mu zabki ida bezbolesnie i smakuja wszystkie rarytasy ktore poda mama :ico_buziaczki_big:

no i witaj mordeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas oczywiscie bez z mian z zebami i piciem butelka no kich ajakas , młoda pieknie bawi sie sama i nadaje przy tym jak zepsute radio a ja mam z tego tyle uciechy nauczyla sie tak fajnie przytulac i jakby calowac nas po policzkach otwarta buzia i przytym gadac po swojemu :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
kurde chyba tyle

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 lis 2007, 13:39

Kolka pisze:pewnie chciał powiedzieć "achuj matka, pakuj manatki i jedziem do Julki"
zapytalam go czy o to mu chodzilo... kiwnął glową ze tak :-D ale w ten wekend nie da rady, jeszcze chory wiec przymusowe siedzenie w domu :ico_zly: no ale kiedys ...na 100% sie spotkamy :-D

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 lis 2007, 13:52

ale się uśmiałam, no ciekawe ci Kacper miał na myśli tak krzycząc :-D :-D . No już niedługo i będziemy słuchać tekstów naszych dzieci.
My po spacerku. Brrr zimno jak cholera, ale trzeba było wyjść troszkę z Talibkeim. I chyba było warto bo dziś śpi mi już 2 raz :ico_szoking: , no ale cicho, żeby nie zapeszyć. Lecę obiadek gotować bo już niedługo znowu muszę iść do pracy :ico_olaboga: tak mi się nie chce. Wczoraj jak wracałam po 22-giej to normalnie myślałam, że zamarznę. Szyby w samochodzie musiałam skrzybać, a nie wzięłam rękawiczek, no i dziś już gardło mnie boli. Ech....

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 lis 2007, 13:55

Ide za obiadek tez sie zabrac ..ale nie mam pomyslu co zrobic... moze AMINO? :-D :ico_oczko:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

06 lis 2007, 13:57

hihih niezle z Kacperkiem i jego tekstami :-D :ico_brawa_01: nasza Lenka robi taki gest raczka wiecie jak sie robi ,,kasa'' many many tak przebiera paluszkami i siedziala i sie patrzyła na tescia i tak robiła a tesciowa mówi ,, Lenusia chcesz kase od dziadziusia ?'' a ta tak smiesznie skineła głowka jak by potwierdziła hihih smiechu było co nie miara :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość