Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

06 lis 2007, 12:21

To i ja się pochwalę :-D
Tak sam trzymam butelkę
Obrazek
ćwiczenia na brzuszku
Obrazek
Obrazek
Ale o co chodzi?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

06 lis 2007, 17:54

Ale sliczniutkie te wasze pociechy, baby boom a twój maluszek w brzuszku jaki cudowny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wklejam Joasię :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zimowa Joasia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z moją mamą
Obrazek

a to jest ostatnio ulubiona mina Aśki - non stop robi taki dziubek
Obrazek

a tu w wannie ma radochę z konewki i teraz codziennie się z nią kąpie i uwielbia jak polewam jej rączki i nawet głowę
Obrazek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 lis 2007, 02:03

Magdzinka, Joasia swietna szczesliwa sliczna dziewczynka super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 lis 2007, 10:33

magdzinka, jejku tak nie moge sie przestac zachwycac Joaska, sliczne zdjatka!! a jaka ma czadowska czapeczke!!! zdjatka tak przesliczne kolorowe, uwielbiam jak wklejasz zdjatka, zawsze sa pelne barw i optymizmu!!! a Joaska jaka smieszna minke robi hahahahaha :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no nie moge, niezly buziolek, i jak ladnie wcina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa brawa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-07, 09:53 ]
no to wklejam obiecane zdjatka, te narazie co jeszcze na kamerce byly, czyli koncowka naszych ferii, reszta siedzi wciaz na laptopie, ale musze sie wziasc za i te zdjatka.

to Julenki chlopak hihihihi prawda ze podobny do Filipka LULU?? :-D :ico_brawa_01:


Obrazek
Obrazek

na baseniku ( tym na dworzu czystym )
Obrazek

mauzoleum

Obrazek
Obrazek

widoki, z hotelu, z naszego balkonu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

moje zakupy w kopie hihihi

Obrazek

julenka w kapieli

Obrazek

a to na lozku sprzataczki pokojowe ladnie ukladaly reczniki,

Obrazek

Obrazek

zamek zbudowany przez rzymian

Obrazek

ostatni dzien tuz przed wyjazdem A. sie piecze w cieplym ubranku hihihi

Obrazek

Obrazek

Juz w samolocie nad Budapesztem

Obrazek

Obrazek

zachod slonca ponad chmurami

Obrazek

Julenka turczynka

Obrazek

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 lis 2007, 11:55

MamciaKochana, zdjęcia przecudne, aż się oderwać nie mogłam :- :ico_brawa_01: ) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

07 lis 2007, 12:17

MamciaKochana, cudne zdjęcia! a to Juleńka turczynka pobija wszytskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdzinka, a Twoja Joasia taka słodka że ja się w nią zapatrze i będę miała Joasie2 hihi

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 lis 2007, 12:35

Magdzinka, sliczna Joasia, na każdym zdjeciu taka radosna. Az mi sie wycalowac ja sie chce w te policzki slodkie, hihihi

MamciaKochana cudowne fotki. A Julenka-turczynka, swietna :ico_haha_02:
Rzeczywiście podobny chlopczyk do Fifinka. Nie dziwie sie ze Julence sie spodobal, bo przypominal narzeczonego, hahaha

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

07 lis 2007, 14:57

Sandrusia, Zborra bede teraz pamietac o Waszych urodzinkach :-D

MamciaKochana sliczne fotki. Jak wygladal wyjazd z takim Maluszkiem?? Julenka dala wam odpoczac??

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 lis 2007, 16:07

Dominisia, Julence sie goidzny pomieszaly bo najpierw jak lecielismy w niedziele to byla swiatowa zmiana czasu, to sie cofnelo o godzinke a jak na miejsce dojechalismy to jeszcze raz trzeba bylo zmieniac zegarek i z tego wszystkiego zamiast o 7 to sie o 5 budzila :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_haha_01: hihihi no ale ogolnie bardzo byla grzeczna, poranki mielismy na zmiane z mezem jeden dzien on a drugi ja hihihi w restauracji tez nie bylo problemow, dostala swoj ryz, kartofelka, jogurcik i wcinala a my swoje jedlismy, a jak gdzies jechalismy to oczywiscie Julenka z nami, mysle ze jedyne miejsce gdzie marudzila to samolot i autobus byl. naszczescie duzo nie jezdzilismy. takze ogolnie Julenka dala nam odpoczac, ladnie w ciagu dnia spala, a zachwycona byla tym ze wszyscy do niej podchodzili i ja nawet calowali, kelnerzy zabierali i oprowadzali po hotelu, tak sie otworzyla po tym wyjezdzie do ludzi, bardzo sie ciesze, bo wczesniej czesto plakala jak widziala obcych.

lulu81, hihih no ja pierwsze co pomyslalam to to ze Fifinek to byl hihiih, od razu mi sie taki synowy spodobal hihi,ale Julenka jest lojalna, takze jej serca chlopak niestety nie zdobyl hihihiih

Patrycja.le, babe_boom, dziekuje dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 lis 2007, 19:48

MAMCIA KOCHANA ZDJECIA REWELACYJNE :-D JULECZKA PRZEUROCZA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A TE WIDOKI ECH MARZENIE :-D

[ Dodano: 2007-11-07, 19:37 ]
Pare nowych fotek TAK SIEDZE Obrazek Obrazek Obrazek Najsmaczniejsze sa paluszki Tatusia Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości