Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lis 2007, 23:45

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jebana pralka znów mi nie odwirowała!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a już pełna jest, bo ubrania Hani zbierałam chyba 1,5tygodnia...i nonono...ja się zabiję...czytam uważnie instrukcję i jak nie znajdę nic na ten temat to składam zażalenie na piśmie i dodatkowo skargę na serwisanta, który wpisał, że coś wymieniał, żebym niby płacić nie musiała...a pralka jak nie wiruje tak nie wiruje, gość se ma darmową część..a ja wkurw i problem, bo teraz stertę prania będę w osobnej wirówce telepać po nocy!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

07 lis 2007, 08:44

Hej czołem.

Hania i Maya - śliczności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moje dziecię usnęło wczoraj same wtulone w kocyk o 21.30 - obudził się na am am o 1 i 4 i lulaliśmy do 7 :ico_oczko:

Dziś nasza kochana Hania kończy już pół roczku - wszystkiego najlepszego słoneczko - oby na twojej buźce zawsze gościł uśmiech.

Obrazek

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

07 lis 2007, 09:37

witam....
glizdunia zebys wiedziala ze to maly tak daje popalic teraz jest ciezko cokolwiek zrobic bo zaczal siadac i trzeba go caly czas pilnowac do teg caly czas go sadzac bo jak nie siedzi to jest awanti :-D

wszystkigo naj naj dla wszystkich dzisiejszych solenizantow :ico_prezent:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 lis 2007, 10:43

ANes...no to masz teraz urwiska w domku...hihihi a sadzasz go w jakims kojcu czy musisz na kolankach go miec?bo tak to chyba ciezko cos zrobic w domu,nie?


Dla naszej WSPANIALEJ panny Hanny....moc najszczerszych zyczonek...rosnij zdrowo!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

Nocka spoko...ale mala ostatnio tak sie wierci ze musze ja odwracac bo spi nogami tam gdzie glowa :ico_puknij: albo na szerokosc lozka!
pododa niezbyt ladna sie zapowiada....hmmm.....ale wiem ze u was snieg ...wiec chyba i tak mam lepiej bo tak zimno jeszcze nie jest...

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

07 lis 2007, 10:49

glizdunia wiesz co maly lezy w wozku w ciagu dnia,i jak tylko od niego odejde na moment on lapie sie z bokow i probuje sie podniesc niestety to jest spacerowka i musze go pilnowac bo by wylecial,probuje go czasem przypiac pasami ale niestety jak poczuje ze nie moze sie ruszy to jest ciezko i jeszcze gorsza awantura :ico_placzek:
wiec jak chce cos zrobic to tylko ja spi,ewentualnie daje mu butelke z picie i jak pije to lezy...ale ile mozna dawac mu pic w ciagu dnia :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wiec jest coraz ciezej niestety....do tego dochodzi zabkowanie wiec jest poprostu koszmar....
oczywiscie zdarza sie ze ma dobre dni i jest grzeczny,ale ja wtedy musze zrobic obiad posprzatc itd....wiec chwile wolnego mam jak maz wraca z pracy i sie nim zajmie :ico_noniewiem:
a najgorsze jest to ze jak go wezme na kolana zeby sobie posedzial to ten ciagnie sie na nogi takze i tak zle i tak nie dobrze :-/

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 lis 2007, 10:51

nocka dzisiaj nieciekawa bo pobudka o 2 i jedzonko a tak wogule to mała znowu sie rzucała jak w ukropie
chyba musze jej zapodac cosik homeopatycznego bo przeciez ciaglke jej nurofenu dawac nie moge
teraz miala 2 dni przerwy moze dzisiaj na noc otrzyma

dla naszej najstarszej majóweczki buziaczki i całuski :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lis 2007, 10:54

Hanusiu..z okazji ukonczenia pół roczku wszystkiego najlepszego zyczy Kacper z mamą :ico_tort:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 lis 2007, 10:56

ANES, i on ci wytrzymuje w wózku?
moja to w wozku tylko na spacerze i do tego musi spac bo jak sie obudzi to juz jest nerw

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 lis 2007, 10:58

Obrazek
Dla Hani z okazji skończenia pół roku, dużo zdrówka uśmiechu i pociechy z rodziców

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

07 lis 2007, 11:02

jagodka to gdzi twoja caly dzin lezy??
moj wytrzymuje raczej lubi ten wozek,oprocz tego ze tak jak wspomnialam zaczyna siadac i dlugo w nim nie wylezy :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość