Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

06 lis 2007, 22:03

maggie..tak bardzo chcemy znac płeć....ja juz sie nie moge doczekac..juz wymyslam imiona..marzę o córeczce.....zawsze chciałam miec dziewczynkę.....jak bylam w ciaży z Matim to na początku nie przyjmowalam do wiadomosci ze moze byc chlopiec...dopiero w polowie ciaży zaczelam oswajac sie z faktem ze to moze byc jednak chlopiec..a jak sie dowiedzialam ze jest to bylam oczywiscie przeszczesliwa

teraz bardzo pragne córci...ale nawazniejsze zeby bylo zdrowe..płec nie ma znaczenia!!!!

zaraz wkleje fotki matusia

[ Dodano: 2007-11-06, 21:12 ]
kilka dni::
Obrazek
Obrazek
pół roczku:
Obrazek

roczek
Obrazek

teraz:
Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 lis 2007, 22:21

iza, no synuś rewelacja .... :ico_brawa_01: ale ten zadzioryny usmiechi błysk w oczach nadal pozostały - jednym sowem nadal KRÓL PODWÓRKA :-)

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

06 lis 2007, 22:27

Aginka, to fakt...podwórkiem rządzi nadal
ale największa róznica jest w ciągu pierwszego pół roczku..pozniej buzia sie juz tak nie zmienia


dobranoc baboski!!!

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

06 lis 2007, 22:34

No to teraz czas na mnie :ico_oczko: :
1. 9 dni
. mam pol roczku
3. roczek
4. teraz

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


ale to zjecialo....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lis 2007, 00:08

Cudne fotki dziewczynki, Matuś jak zwykle boski, Aginka masz rację, On ma taką iskierkę w oczku, oj Iza dziewczyny będą się w kolejce ustawiać do syncia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basia a Twoja Asiula to od urodzenia miała cudne włoski śliczny aniołeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 lis 2007, 10:55

Dzien dobry dziewczynki!
Nam nocka minela tak sobie, ale nie bylo najgorzej. Asia wstala troche po 6:00 terz ja polozylam, moze zasnie :ico_noniewiem:

Pogode mamy fatalna, jest zimno i pada snieg...

Jutro jedziemy do Kraowa to mojej tesciowej i wracamy 19go, wiec bede miala co czyac po powrocie, o ile wogole bede wstanie nadrobi i przeczytac wszystko :-)

[ Dodano: 2007-11-07, 09:57 ]
iza, Matus jest przestojniacha :ico_brawa_01: , oj beda sie dziewczyny bily o niego! :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 lis 2007, 13:50

Dzien dobry
Ale naskrobalyscie.. ale juz wszystko mam nadrobione :ico_oczko:
U nas ok,czasami niemam czasu wejsc i pogadac bo mala jest naprawde zywa istotka i wiecie same jak to jest ale teraz mam chwilke czasu bo moj szkrab zasnal i moze troche pospi :ico_oczko:
I nie popisze za duzo bo wlasnie moj maz na przerwe przyszedl i pobede z nim chwilke :ico_oczko: Ale jak pojdzie to sie znowu zamelduje :ico_oczko: I wkleje malej foteczki bo to super pomysl i mozna porownac brawa za pomysl Aginka :ico_brawa_01: U nas zimno jest i pada deszcz ze sniegiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

07 lis 2007, 14:02

witajcie

u nas leje cały dzien..perspektywa siedzenia w nonono mnie..Marek dopiero wieczorem wroci..a ja caly czas sama
dziekujemy bardzo za komplementy!!!

ASi zdjecia sliczne..tez sie zmieniła.....

czekamy na reszte fotek..zawac baboski

Mati ma takie problemy ze spaniem....w dzien jak zasnie to jest sukces....i do tego nic prawie nie je....mleka nie pije..obiadu nie je...masakra....i do tego tak charczy dziwnie...musze sie wybrac z nim do lekarza

[ Dodano: 2007-11-07, 13:03 ]
Barbara, baw sie dobrze u tesciowej...i wracaj szybko do nas!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 lis 2007, 14:47

I juz jestem z wami :ico_oczko:
Moj maz juz poszedl dalej do pracki,mala sobie jeszcze spijusia,a ja zaraz sie zabieram za wklejanie foteczek :ico_brawa_01:
U nas tez pada i jest taki zimny i straszny wiater..
Ale ja powiem wam ze ja juz sie przyzwyczailam ze jestem w domku sama z Nicole i nawet mi sie to podoba.. mala sobie spi pieknie w dzien dwa razy.. raz napewno spi tak glebiej okolo 2 godzin a drugi raz to tylko tak odpoczywa kolo 1 godzinki :ico_oczko:
I tak to leci nic nowego :ico_oczko: Czasami sama sobie robie wyrzuty ze za malo sie z moja Nicolinka bawie.. ale czasami to ja po prostu musze albo ugotowac albo cos innego porobic w domu i mala bawi sie wtedy sama jakies glupie mysli mnie nachodza ostatnio.. no ale staram sie tez z mala bawic wiec nie jest az tak zle.
Sliczne te wasze bobaski a jak sie pozmienialy.. jednak czas leci nieublagalnie szybko :ico_oczko: ale te rysy twarzy sie ladnie zarysowuja i tak juz zostaja u naszych dzieciaczkow :ico_brawa_01: Ok to ja juz nie zanudzam tylko wklejam te foteczki zanim sie mala obudzi :ico_oczko:

Mama_Kingi dzieki za komplement to fakt mala Nicole jest pogodnym dzieckiem i czesto sie smieje i lubi sie smiac.. chyba ma to po mnie odziedziczyla to po mamie :ico_oczko: Ja tez zawsze sie staram byc pogodna.. chociaz nie zawsze wyspana ale nie narzekam ciesze sie ze mam moja mala dziewczynke :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o porod i bol.. to na poczatku tez nie chcialam miec dzieci.. ale ja od zawsze marzylam o dwojce dzieci wiec tamto moje gadanie po porodzie bylo w miare normalne bo to przez ten bol.. ale to jest normalne ze to musi bolec.. i nic na to nie poradzimy tak juz jest.. :ico_noniewiem: Wiec mysle teraz ze drugi raz tez przezyje i tez moze urodze normalnie . czasami bym chciala cc a czasami normalnie.. wiadomo bedzie bol ale on mija jak sie zobaczy takie slodkie i kochane dzieciatko to jest prawda ktora tez sama odkrylam :ico_brawa_01:

A to te foteczki zaraz wkleje :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-07, 14:44 ]
A wiec zaczynam :ico_oczko:
Nicole ma 6 dni :ico_oczko:
Obrazek
Nicolinka ma pol roczku :ico_oczko:
Obrazek
I Nicosinka ma roczek
Obrazek
I mala teraz tak wyglada :ico_oczko:
Obrazek

Ok moj dziewczynek sie juz obudzil wiec zmykam buziaki paa
Mala juz jest po obiadku a teraz mozemy sie pobawic wiec do pozniej paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lis 2007, 16:41

Mati ma takie problemy ze spaniem....w dzien jak zasnie to jest sukces....i do tego nic prawie nie je....mleka nie pije..obiadu nie je...masakra....i do tego tak charczy dziwnie...musze sie wybrac z nim do lekarza

Mój też znowu nie chce jeść do tego taki z Niego się zrobił awanturnik ostatnio że głowa mała
Ostatnio nauczył się wdrapywać na biórko...a ja tylko się trzęse....a jak odstawie krzesło bo to najpierw na krzesło się wdrapuje to sobie je przysuwa.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

My dzisiaj byliśmy na zajęciach i troszkę na dworze, teraz Tosiek śpi, wiec mogę się wziąść za sprzątanie.
Buziaki

[ Dodano: 2007-11-07, 15:43 ]
Iza może rzeczywiście idz z małym do lekarza.
Basia no to miłego wypoczynku i czekamy na Ciebie
Kristi...wydaje mi się że Nicosi też włoski zjaśniały albo tylko tak na fotce wyszło...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości