marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

07 lis 2007, 14:03

U mnie jak masz ostatni dzień terminu to idzie się do szpitala i już do porodu nie wypuszczają, nie wiem dlaczego u was tak jest, mój brzuch też jest cały jakby miał za chwilę pęknąć.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

07 lis 2007, 14:27

Jutro idę do szpitala :ico_noniewiem: Ale nawet nie dojechałam do swojej gin, tylko przez telefon mnie poinformowała. Nie wiem co to miało znaczyć, ale jak zapytałam się na jak długo, to powiedziała "to już trzeba urodzić". Na pewno wrócę do domku już z Adasiem, tylko kiedy...???

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 lis 2007, 14:33

Ewita nie martw się, jakby u mnie liczyć wg tego co pokazywało usg to dziś byłby 14 dzień po terminie!!! Według ostatniej @ dopiero 5.
Staram się przed tą sobotą jednak się wyrobić, żeby nie trzeba było wywoływać. Byłam już na targu, trochę podźwigałam, potem wypiłam mocną kawę, a teraz idę myć podłogę. Jak nie padnę to następne są w kolejności kafelki w łazience, a że łazienkę mam sporą, a kafelki do samego sufitu to naprawdę jeśli to nie pomoże to już nic nie pomoże.
Aaa, dziś się uśmiałam, bo koleżanka powiedziała mi, że najlepsza na przyśpieszenie porodu jest metoda 3SX czyli: schody, schody, sex. Tyle, ze u mnie to nie działa, więc może źle ją stosuję, może trzeba to połączyć - może sex na schodach by pomógł?!?!?

[ Dodano: 2007-11-07, 13:37 ]
marzenus, u nas po prostu nie ma miejsc! Nie starcza nawet dla tych które są w trakcie porodu, a co dopiero dla takich oczekujących po tygodnie. I taka sytuacja jest w całej warszawie i okolicach. Ale ja osobiście wolę jeździć co drugi dzień niż leżeć bez sensu ponad tydzień.

Agnieś, a może będą wywoływać skoro tak powiedziała? Dziwna kobieta powinna Cię jakoś poinformować, cokolwiek powiedzieć. Ale nie martw się, jutro wszystko się wyjaśni. Daj znać.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

07 lis 2007, 14:41

kilolek pisze:może sex na schodach by pomógł?!?!?

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Kto wie :-D

Ja też mam zamiar dziś się nie oszczędzać. Nie chcę, żeby mi wywoływali. A na wieczór planuję ostatni raz przed porodem zmolestować męża :-D :ico_wstydzioch: Spróbowałabym z tymi schodami, ale mieszkam w bloku..... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-11-07, 13:44 ]
kilolek pisze:Agnieś, a może będą wywoływać skoro tak powiedziała? Dziwna kobieta powinna Cię jakoś poinformować, cokolwiek powiedzieć. Ale nie martw się, jutro wszystko się wyjaśni. Daj znać.

Ja z nią rozmawiałam, jak jechałam samochodem. Byłam bardziej skupiona na jeździe niż rozmowie. Jutro się z nią spotkam w szpitalu, to wszystkiego się dowiem :ico_noniewiem:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

07 lis 2007, 14:53

Dziewczyny czy bez czopu też się urodzi czy ten czop musi wylecieć, bo mnie jeszcze nic nie poleciało.

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

07 lis 2007, 16:34

mi nie odszedl czop przy Marku i chyba teraz tez sie nie zanosi.Metoda sss u mnie nie skutkuje :ico_placzek: a maz dzis na noc do pracy i jutro tez wiec z sexu nici.
a mial ktos bialko w moczu????????????bo tak bardzo sie martwie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-07, 15:35 ]
a brzuch to mi tez eksploduje wczoraj po sss przybral takiego ksztaltu ze az sie przerazilam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 lis 2007, 16:36

Oj dziewczyny jak sie wysypiecie to wszystkie na raz. Tak seriami idzie zauwazylam :-D u nas na oddziale juz robilo sie pusto az 4 na raz rodzily :-D Lenka spi, a ja sie ucze :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 lis 2007, 16:45

marzenus, ponoć czasem już na sali porodowej odchodzi.
Mi jakaś godzinę temu taki porządny glut wyszedł. Przypuszczam że to nie wszystko, bo dziewczyny mówiły, że tego dużo ma być. Tylko co to znaczy dużo?
Umyłam już podłogi i całą łazienkę po sam sufit. Jakiegoś powera dostałam po tej kawie. A zrobiłam sobie straszną siekierę i to sypaną. Kubuś tez pobudzony, mam nadzieję, ze to pomoże. Do tego wkurzyła mnie baba z banku straszliwie, aż się poryczałam do słuchawki. Zadzwoniła, że nie spłaciłam w zeszłym miesiącu karty kredytowej. Wymagali spłaty do 27.10 a ja zapłaciłam 2,10 i to 3razy więcej niż powinnam, a im system zaliczył to jako poprzedni miesiąc i teraz mam karne odsetki do zapłacenia :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

07 lis 2007, 18:30

Właśnie się dowiedziałam, że będą próbować u mnie wywoływać poród. Tylko nie wiem czy już jutro, czy trochę poczekają. Ale już niedługo i Adaś będzie z nami :-D Bałam się tylko, że będą czekać, aż sama zacznę rodzić.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

07 lis 2007, 19:29

Dziewczyny, właśnie wrociłam od mojego doktorka, i mam wysokie ciśnienie, rozwarcie na 3 cm szyjkę lekko skrzywioną już jak do porodu. Mam badać cisnienie 3 razy dziennie, brać DOPEGYT i w sobote idę do szpitala na oddział, będzie wywoływał z powodu tego ciśnienia, a jeśli będzie wysokie to będę miała CC. Bardzo się ciesze, bo już do soboty tylko 3 dni.
Kilolek może bedziemy rodziły razem :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość