Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

07 lis 2007, 14:03

No i po badaniu - jest poprawa ale jeszcze trzeba pieluchowac i ćwiczyc. Na szczęście pani doktor stwierdziła że nie bedzie małej uszczęśliwiać aparatem :-) No i w grudniu znowu do kontroli.

aga z tym basenem to ja też nie wiem czy pójde bo mnie cos gardło boli i nie chce się doprawić. ale w piatek idziemy na pewno :-D

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

07 lis 2007, 14:32

olcia ciesze sie ze z bioderkami lepiej. my mamy wizyte 05.12 i tez sie martwie co lekarz nam powie.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 lis 2007, 15:50

Olciiaa, cieszę się że wszystko wporządku z bioderkami Emi :-)

zania, u Was napewno też będzie wporządku. Trzymam kciuki :ico_oczko:

Ale pogoda się zrobiła brrrr. Wieje, leje, masakra. I jak tu na spacer wyjść :ico_noniewiem:
zania, u Was pewnie to już bialusieńko jest

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

07 lis 2007, 17:43

masz racje aga biało jak w środku zimy i niezłych pare cm juz napadało

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

07 lis 2007, 18:36

nawet mi nie mówcie o śniegu :ico_zly: nienawidze zimy :ico_zly: ja chce już wiosne :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agulaga
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 163
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:07

08 lis 2007, 02:13

Hejo kobietki... mam prośbę...może któraś z Was mi pomoże???

chciałam sie zapytać czy któraś z Was miała moze do czynienia z dr Gmyrką Józefem, normalnie to on przyjmuje w Chorzowie na ul. Batorego. Moje pytanie brzmi czy któraś z Was ma z nim kontakt, bo bylam tam pod jego gab dzisiaj i pisze ze jest zamknięty, czy któraś wie czy to tak na amen czy tylko może na jakiś tydzień?? Bo chciałabym sie do niego wybrać tylko go juz tam nie ma?? Czy może przyjmuje gdzie indziej?? Bardzo dziekuję za wszelkie info... Bedę bardzo wdzięczna...:)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

08 lis 2007, 10:39

witajcie kobietki :-D
w koncu mezus zostawil mi laptopa i moglam nadrobic czytanko he he :-D

Grazynko ciesze sie ze jestes zadowolona z dr Biernackiego :-D Ja tez bylam i to jest naprawde konkretny gosc :-D a co do cesarki to gdybys miala ja miec to on ja bardzo dobrze robi przynajmniej po tym co widzialam u dziewczyny ktora ze mna rodzila i Biernacki jej robil cc. a w ogole to ciotko wpadlabys do mnie :-D

Olcia ja z bioderkami ide pierwszy raz w najblizszy poniedzialek i jestem bardzo ciekawa co mi powiedza. mam nadzieje ze wszystko bedzie w miare ok. a we wtorek do szczepienia z mala :ico_olaboga:

a w ogole to wam powiem ze cudnie patrzyc na to malenstwo jak sie rozwija i jakie wielkie postepy robi. byla taka malutka a teraz taki wielki i tlusciutki z niej klocuszek. juz sie zaczyna do nas usmiechac. co prawda nie za kazdym razem ale mysle ze juz niedlugo bedzie sie smiala od ucha do ucha :-D no i kolejny postep zrobila ze oprocz spania w lozeczku polubila rowniez wozek i teraz nie ma problemu zeby z nia na spacerki wychodzic he he tylko ta pogoda taka kiepska i jeszcze snieg zapowiadaja :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

08 lis 2007, 11:03

Agulaga nie stety nie pomoge nie znam tego lekarza

Paulina no fajne są takie postepy - za niedługo będzie się cieszyc że ci serce będzie topnieć od tego :-D :-D Wklej jakieś nowe zdjęcia twojego klocuszka :-D

A mi się dzisiaj nic nie chceeeeeeeeeeeee. Mam lenia i mi się nudzi........ Kto mnie odwiedzi??????

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

08 lis 2007, 11:55

dziewczynki, powiedzcie mi apropos pogody, jestescie bardziej doswiadczone. co myslicie o specerkach w zimie? rozumiem potrzebe swiezego powietrza ale jestem jeszcze niedoswiadczona i nie wiem czy wychodzic z małym czy nie, codziennie czy niecodziennie jesli na dworze bedzie temp powiedzmy ok. 0 lub np -5...... a na dodatek ta pogoda taka, ze niewidomo czy zaraz nie zacznie padac.

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

08 lis 2007, 12:01

Witajcie dziewczynki :-)

Dajcie spokój ja też nie nawidzę takiej pogody, ale z drugiej strony listopad przeleci, grudzień i potem już dzień dłuższy i wiosna bliżej, uwielbiam wiosnę, bo też baran jestem znak wiosenny :ico_haha_01:

Wczoraj sobie przejrzałam co już mam dla małego i kurcze chyba na razie z ubranek mi to starczy, bo za dużo na takiego malucha nie ma co kupować, teraz tylko muszę kupić proszek pooprać :ico_pranko: wszystko i poprasować ,
Robimy remont pokoju przed pojawieniem się młodego, powoli już czuję syndrom wicia gniazda, małż chyba też , bo remontuje jak szalony :-D

Patrzę na te wasze maluszki i gębulka uśmiecha mi się od ucha do ucha, takie one śliczne :ico_buziaczki_big:

Poza tym czuję ogromne chucie :ico_wstydzioch: i chciałabym i boję się,,,
Na początku, żeśmy uważali z tymi sprawami bo miałam lekkie plamienia,ale jak na teraz jest okey, tylko boję się żeby z nadmiaru wrażeń moje ciało jakiś niespodzianek mi nie robiło,,,

Na razie znikam dso sklepu, potem się pojawię jeszcze :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość