Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 lis 2007, 20:52

Frydza brawa dla wikusi samodzielna dziewczynka :ico_brawa_01: zA moj Marcinek polozylam go dzisiaj na brzusiu i on tak pelzal az sie do przodu przesuwal i tak smiesznie pupe podnosil opierajac sie na kolanach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 lis 2007, 01:54

frydza wikusia slodka i jak pieknie siedzi :ico_brawa_01:

madzia marcinek rownie silny.. hihi super :ico_brawa_01:

juz mialam sie polozyc bo tt nie dzialalo.. a tu niespodzianka hiih
ogladnelismy z A dwa odcinki prison break (skazany na smierc) ale oni motaja.. normalnie tez serial nigdy sie nie zakonczy hihi ale jeszcze troche nas intersuje hihi
dzisiejsze basenowanie nie bylo tak widowiskowe jak pierwsze hihi ale leos byl dzielny
chyba za sprawa chlodniejszej wody niz ostatnio wszystkie maluchy marudzily, plakaly
przez pierwsza polowe leos byl zadowolony i rozgladal sie tymi swoim wielkimi ciekawskimi oczetami dookola hihi
nurkowanie zaliczyl bez placzu ale mina byla kwasna hihi
potem zaczelo sie marudzenie
po porbach uspokojania go instruktorka wydala opinie ze albo zmarzl, albo zglodnial w wodzie... itd
okazalo sie jednak ze byl zmeczony... na nic sie zdala moja zmiana drzemki
leos zna swoja pore i juz. a mowia ze takie maluchy jeszcze nie orientuja sie na zegarku.. a ich zegareczek dziala bez zarzutu hihi
no wiec wyszlismy troche szybciej z wody hihi
inny maluch plakal tak strasznie ze leos momentalnie sie uciszal i patrzyl na niego z zainteresowaniem hehe
w samochodzie padl od razu hihi
nasz kochany gugus hihi

wiecie od wzorajszej nocy leos zaczyna sie budzic i marudzic przez sen.. tak zaraz po zansieciu z kilka razy...
dzis podalam mu herbatke rumiankowa.. i zaraz zasnal..
nie wiem czy to jest zwiazane z wczorajsza szczepionka czy z brakiem kupki.. dodam ze dzis 7 dni bez.. :ico_olaboga:
no ale nie wydaje sie zeby to chodzilo o brzuszek, bo nie prezy sie, w ogole jakby ta kupka mogla dla niego nie istniec
czytalam na necie ze taka dluga przerwa moze sie zdarzyc, i dopoki leos nie placze z tego powodu to trzeba czekac i juz... do tego codziennie puszcza smierdzace baki i to tez normalne hihi
pije sok jakblkowy, jem kiwi, jablka, dzis zrobilam kasze ze sliwkami i co?
chodze do toalety po kilka razy, a leos wydaje tylko smierdzace pierdki
no ale nic.. czekamy na kupala
az sie boje jakich bedzie rozmiarow..
niech sie pojawi wieczorem jak adas wroci.. bo ja sie boje hehe

uffff dobrze ze skopiowalam bo tt nawala...

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

08 lis 2007, 10:23

hejka,
dziewczyny podczytuje Was, ale nei pisze.
jestem w bardzo słabwj kondycji psychicznej. Po prostu niewyspanie, zmęczenie, sytuacja doma itd. nawarstwiają sie i coraz gorzej sie czuję;-(

Młody OK = kwitnie, prawie siada, szaleje, przekłada sie z pleców na brzuch i odwrotnie.
Też chodze z nim na basen. Jest bardzo dzielny, zwłaszcza ze dzieci chodzą już od września a ja byłam dopiero 2 razy ;-)

Pogoda masakra, nie cierpię tej pory roku =- oby do wiosny
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 lis 2007, 11:13 przez Karla, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 lis 2007, 10:33

WITAM :-D DZIEKUJEMY ZA KAPLEMENTA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: KARLA mysle ze ci sie wszystko ulozy trzymam kciuki :ico_oczko: MADZIORKA pewnie kupal meczy twojego babelka ale ci walnie kupala to bedzie meksyk :ico_oczko: zmykam do sklepu i do braciszka do biura na klachy bede pozniej :-D

[ Dodano: 2007-11-08, 09:39 ]
Moja niunia sie przymieza raczkowac :ico_szoking: :ico_szoking: przesowa sie pupa i nozkami tylko jeszcze nie kuma ze raczki tez jej sa potrzebne :-D MARCINEK TEZ ZDOLNIACHA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

08 lis 2007, 12:35

wiki super - a ja myslalam ze tylko moja ma takie polisia jak rysiu kalisz, ale wiki ma wieksze :-) jest slodka

karla - glowa do gory, jestem z toba...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 lis 2007, 12:47

Witajcie dziewczynki Marcinek ucina sobie drzemke a ja przygotowalam obiadke ogarnełam mieszkanko a po obiadku spacerek bardzo ładna pogoda dzisiaj słonko swieci.
Dla Tomusia Kamilki wczoraj skonczyl 5 miesiacy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 lis 2007, 12:48

Karla trzymaj sie kobieto...i tak jestes silna bardzo :ico_brawa_01:
Frydza no pieknie siedzi :ico_brawa_01: moj sie podnosi i juz myslalam,ze jest zdolniacha,bo do siadu wstaje,ale jak Wiki zobaczylam to :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-08, 11:49 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Tomusia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

[ Dodano: 2007-11-08, 11:50 ]
a moj T to sie cieszy jak dziecko,ze maly probuje siadac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 lis 2007, 12:50

Ja wkleje nowe fotki jak ladowarka do baterii zostanie naprawiona dzisiaj bede wiedziec :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-08, 11:51 ]
Moj sam siedzi bez trzymania ale po chwili leci :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 lis 2007, 13:10

DLA TOMUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziekujemy za kaplemenciki :-D ,bylam w sklepie ale przyszlam obladowana ledwo doszlam :ico_olaboga: :ico_olaboga: kupilam niuni bluzeczke cieplutka i sobie tez :-D a reszta to jedzonko i jedzonko :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-08, 12:13 ]
no pyziolki to Wiki ma uchodowala sobie w brzusiu gromadzila tam jedzonko jak chomik hi hi hi :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

08 lis 2007, 13:18

Witajcie,
podczytuję Was , ale nie mam kiedy pisać.
Szukam opiekunki i przekopuję internet szukając ofert mieszkań , bo narazie wolałabym nie korzystać z pośredników - zawsze to taniej.

Dla wszystkich jubilatów :ico_tort:

Dla wszystkich z postęy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karla trzymaj się , jesteś silną kobietą ta chnadra minie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości