Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

08 lis 2007, 12:49

Hej Sylwia
Taki nastroj to przejsciowy a Kubusiem sie nie martw na pewno wszystko sie wyprostuje. 3mam kciuki za Was. A 8 tygodni szybko minie! ZObaczysz!
A tu w SE wogole nie robia USG wiec nawet nie wiem czy jest wszystko dobrze ale faldki na nozkach robia sie rownomiernie wiec chyba ok.
Milego dzioonka

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

08 lis 2007, 13:11

aga SE to znaczy ??

[ Dodano: 2007-11-08, 12:32 ]
Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok... kubus ciagle nosi...nawet na troche nie zdejmuje..wole sie przemeczyc i jego rowniez zeby potem bylo wszystko dobrze...!!

Powiedzcie m iczy wasze kruszynki tez tylko potrafia usypiac na rekach jak sie je lula?? ja musze ciagle z nim chodzic i go dryndac do tego kolysanka smerfne hity serce pik pik..potem aaaa kotki wa i niunio spi... a kregoslup potem biedny jest.. :ico_olaboga: musze go nauczyc zasypiania w lozku.. trudne to na pewno bedzie..

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 lis 2007, 13:34

hello, zakupki sie wczoraj udały bo nawet 50 zł mi w portfeliku zostało :-D wiec nie jest źle :-D ale jakie fajne gigantyczne pluszowe miśki były chyba z metr wysokości i tylko 90 zł wiec raczej tanio, fajnie by nasze maluchy przy nich wyglądały :-D
oczywiscie zapasik pieluch zrobiony ale kupiłąm już 4 bo maluszek szybciutko rośnie :-D

Sylwia nie martw się o Kubusia te majciochy pewnie tak profilaktycznie dali zeby później problemu nie było a 8 tygodni szybciutko zleci :-D a na depreje to najlpesza czekoladka :-D

[ Dodano: 2007-11-08, 12:39 ]
Sylwia mój PAweł zasypia sam u siebie w łózeczku lub w wózeczku na rekach mi nie zaśnie bo woli wygodnie u siebie spać, a nauczyłam go tak u siebie spac od początku jak płakał to na ręce go brałam uspokajałam i spowrotem do łózeczka i tak do skutku aż zasnął :-D kilka razy się trzeba było pomeczyć ale teraz bez problemu zaypia u siebie :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

08 lis 2007, 13:47

SERCE PIK PIK

Ref.:
Serce pik, pik, pik
dzień za szybą znikł,
w snach odwiedzą was małe smerfy.
Serce pik, pik, pik,
Smerfik fik, fik, fik
Pora spać, pora spać.

Hokus pokus i smerf fokus
we śnie staje wśród was
mały smerfik, cicho sza
i odtwiera przygód smak.

Ref.:
Serce pik, pik, pik
dzień za szybą znikł,
w snach odwiedzą was małe smerfy.
Serce pik, pik, pik,
Smerfik fik, fik, fik
Pora spać, pora spać.

We śnie nie ma granic,
w wielkim bucie zwiedzaj świat.
Sasetke za ręke złap
Zbieraj gwiazdy z gwiezdnych map.

Ref.:
Serce pik, pik, pik
dzień za szybą znikł,
w snach odwiedzą was małe smerfy.
Serce pik, pik, pik,
Smerfik fik, fik, fik
Pora spać, pora spać.

A kto zasypia z płaczem
niech załuje,
bo tele przygód wciąż traci
we śnie.

Ref.:
Serce pik, pik, pik
dzień za szybą znikł,
w snach odwiedzą was małe smerfy.
Serce pik, pik, pik,
Smerfik fik, fik, fik
Pora spać, pora spać.

Serce pik, pik, pik
dzień za szybą znikł,
w snach odwiedzą was małe smerfy.
Smerfik jest już w twym śnie,
czas już spać, pora spać.

[ Dodano: 2007-11-08, 12:50 ]
Ula to gratuluje takiego wyrozumialego synka.. moj nie znosi swojego lozeczka,zastanawiam sie po co my je kupilismy hehe mozna bylo od razu mu kanape kupic :-D
Lekarz dal te majty poniewaz cos z lewym bioderkiem ejst delikatnie nie tak..mowil ze to delikatne jest ale lepiej zeby nosil majciochy,

A co do czekolady to nie moge ;/ niestety..zjadlam ostatnio 2 kosteczki i Kuba nie mogl sie zalatwic.. i maz na mnie krzyczal hehe ze kuba ciagnaca sie kope robi...od razu poznal ze po czekoladzie...hehe zdolny tatus :-)

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 lis 2007, 13:58

to moze chociaz budyn czekoladowy :-D a maz niech troche wyrozumiały bedzie :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 lis 2007, 14:28

witajcie
ja od wczoraj wieczór w ogóle się nie mogłam dostać na TT :ico_zly:

:ico_buziaczki_big: ogromniaste dla naszej ślicznej Milenki
a co do antybiotyku, to moja pediatra nie daje nigdy antybiotyku na wszelki wypadek, tylko jak jest potrzeba i za to ją lubię

dziewczyny ja nie usypiam na rękach, no chyba że akurat jest noc i Tadzio mi przyśnie po jedzeniu, ale tek to usypiam go w wózeczku, a w nocy w łóżeczku
zresztą podobnie robiłam z Wiki
moi znajomi usypiali na rękach i powiem wam, że mieli ogromne problemy jak dzieciaczki już swoje wazyły, a nie chciały się usypiać inaczej, potem to wyglądało jak walka z wiatrakami
sylwio niestety musisz się uzbroić w cierpliwość, w końcu wszystko dla dobra Kubusia, zobaczysz 8 tygodni minie jak z bicza strzelił, a ty wkrótce zapomnisz o całej tej niedogodności, zastosuj się do rady Uli z czekoladą i weź coś na przeziębienie, żeby cię nie rozłożyło (+ herbatka z sokiem malinowym na noc)
ula to zakupy się udały, ja też w Makro zostawiam zazwyczaj niezłą kaskę, choć staram się trzymać listy, za to jak kupuję rzeczy dla dzieciaków na przecenach, to już niestety nie ma mnie kto do porządku doprowadzić

aha, dziewczyny zapiszcie się do fajnego portalu, można odnaleźć znajomych ze szkoły: http://nasza-klasa.pl

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lis 2007, 14:44

barbapuppa pisze:a co do antybiotyku, to moja pediatra nie daje nigdy antybiotyku na wszelki wypadek, tylko jak jest potrzeba i za to ją lubię

ja też zastanawiałam się nad tym anybiotykiem..... a z drugiej strony bałam się o nią, bo ona jeszcze taka malutka...

Milena nie gorączkuje, kilka razy zdarzy jej się zakaszleć...w dużej mierze to przez nagromadzoną ślinę....nie ma kataru...
ale cóż daję antybiotyk...no i mamy z tym wielki problem.... :ico_olaboga: wstrzykuję jej po trochu strzykawką..a ona wypluwa... :ico_olaboga: albo dławi się... :ico_olaboga: już sami nie wiemy jak to będzie...bo antybiotyk musi brać jeszcze 5 dni...3 razy dziennie... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 lis 2007, 15:07

barbapuppa pisze:aha, dziewczyny zapiszcie się do fajnego portalu, można odnaleźć znajomych ze szkoły: http://nasza-klasa.pl

hej Basiu ja już jestem na tej stronie i rewelacyjny pomysł ktoś miał ze to wymyśli, odanlazłam wiele kolezanek ze szkolej ławy :-D i wiekszośc za granicą wiec bez interntu to bysmy raczej nie miały mozliwości pogadac :-D
daj znać jak cię znaleźć :-D

barbapuppa pisze:za to jak kupuję rzeczy dla dzieciaków na przecenach, to już niestety nie ma mnie kto do porządku doprowadzić

:-D :-D :-D to ja mam tak samo :-D Pawełek ma już tyle ciuszków ze normalnie nie wiem co mu ubrac a połowe to nawet pewnie nie zaloze :-D ale jak widze jakiś uroczy ciuszek to normalnie nie mog sie oprzeć :-D teraz musze się znowu po sklepach poszwedać i kupić coś maluchowi na swieta, moze jakiś strój reniferka :-D

Violu to się nie martw jak Milenka wypluwa antybiotyk to znaczy ze nie jest jej potrzebny :-D przeciez to madra dziewczyna to wie co jest dla niej najlepsze :-D

a ja jak bede za tydzięn u pediatry to sie musze zapytać bo czasami Pawełęk tak oddycha jak by miał zatakny nosek ale tam zadnych kozk nie ma bo mu czyszcze :ico_noniewiem: sama nie wiem co to moze być

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

08 lis 2007, 15:09

Viola, skoro Milenka czuje sie lepiej to moze dobrze ze ten antybiotyk wypluwa ... Milenka jest taka malutka... zrestza zobaczysz jak sie bedzie czula bo jak bedzie lepiej to moze lepiej odstawic ten antybiotyk i moze cos lzejszego podac np w butelce do mleczka?
barbapuppa, ja juz sie zapisalam na nasza-klase- super mozna odnowic kontakty ze znajomymi ze szkolnej lawy i nie tylko. A Was jak mozna znalezc bo znam Was tylko z nickow :-D Ja nazywam sie Agnieszka Bober :-D
Sylwia, ja tez klade juz teraz Kubusia do lozeczka i sam zasypia, na poczatku musialam z nim trochu posiedziec pogladzic po buzce, raczkach ale od tyg sam usypia i mam tyle czasu ze hoho szkoda tylko ze pogoda taka do bani i nic sie nie chce :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-08, 14:12 ]
ULA_TOMEK, ja tak na poczatku szalalam z tymi zakupami a jak sie okazalo ze polowy nie zalozylam to trochu zbastowalam :-D chociaz jak ide na zakupy to chociaz rekawiczki albo male skarpeciorki musz ekupic- nie odpuszcze sobie :-D
A Ciebie Ula jak znalezc na N-K?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lis 2007, 15:16

Aagaa pisze:Viola, skoro Milenka czuje sie lepiej to moze dobrze ze ten antybiotyk wypluwa ... Milenka jest taka malutka... zrestza zobaczysz jak sie bedzie czula bo jak bedzie lepiej to moze lepiej odstawic ten antybiotyk i moze cos lzejszego podac np w butelce do mleczka?

Aaga Milena o butelce nie chce nawet słyszeć!!! :-D
próbowałam jej dziś w butelce przemycić vit.c...zrobiłam herbatkę i nie dało rady...
ULA_TOMEK pisze:hej Basiu ja już jestem na tej stronie i rewelacyjny pomysł ktoś miał ze to wymyśli, odanlazłam wiele kolezanek ze szkolej ławy i wiekszośc za granicą wiec bez interntu to bysmy raczej nie miały mozliwości pogadac
daj znać jak cię znaleźć

rzeczywiście fajna sprawa...też się zalogowałam...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość