ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

19 mar 2007, 23:53

Chyba zaraz sie zaplacze,napisalam gigantycznego posta i mi go wcielo....` :ico_placzek: :ico_zly: no coz zaczne pisac od nowa..

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 mar 2007, 23:58

Ilonka wspolczuje :ico_olaboga: ja mialam dzis to samo i tez plakac mi sie chcialo ;(ale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za cierpliwosc...ja juz nie mialam i poscik krotki hihi

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

20 mar 2007, 01:30

Lucy nie cierpie jak mi tak post wsiaka....nerwy mam jak nie wiem co.. :ico_zly: :ico_haha_01:
tak wiec zaczynam od zera..Nie wiem czy uda sie odtworzyc mojego pierwotnego giganta,ale postaram sie :-D
Dziewczyny nas wczoraj tak zasypalo sniegiem,ze oczom swoim nie umialm uwierzyc,bialo bylo wszedzie,rano tez,pozniej tylko troche stopnialo,ale pogoda i tak do kitu,nigdzie nie mozna bylo wyjsc,bo co 5 minut inna aura,raz burza sniegowa a za chwile slonce w najlepsze,wiec siedzialysmy w domu niestety....oby jutro bylo lepiej,bo chyba zbzikuje w 4 scianach.. :ico_olaboga:
Tyle naklikalyscie jak mnie nie bylo,ze jestem pelna podziwu :ico_sorki: :ico_szoking:
Gosia super,ze z domkiem juz zdecydowane i murarz wkracza do akcji,,,jak sie juz ruszy to pozniej bedzie szlo jak po masle,zobaczysz...jak juz wczesniej pisalam,domek bardzo ladny i co najwazniejsze Ty jestes zadowolona... :ico_brawa_01: :-D ale sie usmialam,jak przeczytalam,ze Tomus zabiera smoczki dzieciakom,a co zabiezpiecza sie w razie gdyby mu sie jego zagubil,przezorny ubezpieczony,wiec lepiej miec zapasowy za pazucha,jednym slowem masz rezoutnego synusia :ico_brawa_01:
Kasi.k wreszcie jestes,a my wszystkie juz obstawialysmy,ze na porodowce juz siedzisz :-) niech lepiej sobie dzidzius jeszcze poczeka...co do domkow,to wszystkie fajowe,ale mi chyba najbardziej przypadl do gustu z tym garazem,ale cos wspominalas,ze w rzeczywistosci wyglada inaczej niz na fotce.. fajnie,ze mezus sie stara i ze mysli o domku dla Was,brawa dla niego za dzialania :ico_brawa_01:
Bardzo chetnie wysle Ci numer kom na priv,albo na GG i bede zaszczycona oglosic radosne nowiny... :ico_brawa_01:
Lucy jak tam Ci idzie z testami???synus juz sie w brzuszku edukuje,nie bedzie mial pozniej problemow z prawkiem :ico_haha_01:
co do paciorkowca to sie kochane nie martwcie,na pewno maja wszystko pod kontrola i bedzie wszystko w porzadku...bez zamartwiania sie zrozumiane... :ico_nienie:
Ela wracajac do prob chodzenia Vinee to probowalam wielu sposobow,miedzy innymi wabika z pilotem i komorka itd :-D ,zachecania na wiele roznych sposobow,ale nie da rady.,,mysle sobie,ze po prostu jeszcze nie jej pora i pozostaje mi czekac na pierwsze kroczki...a tam jeszcze sie za Vinee nalatam,ze mi sie odechce..dziekujemy cioteczkom z TT za doping w chodzeniu,jak Vinee zacznie chodzic to Was pierwsze poinforumuje oczywiscie :ico_haha_01:
Ela pamietam,pamietam jaka bylas wtedy padnieta z Kondziem,ze wieczorami padalas na nos..mi by sie przydalo,moze wtedy bym zrzucila moja obwisla oponke.. :-D
co do smoczka to mysle,ze nie macie czym przejmowac z Kasiulka przyjdzie taki moment,ze Konradek i Lenka rzuca go w kat...Vinee tez zasypia ze smokiem,i na spacerach tez musi byc,ale w ciagu dnia nie daje jej,zreszta nawet nie pamieta o nim,ale jak przychodzi do spania to na mus musi byc, sama szuka go w lozeczku..Pamietam jak moja chrzesnica nie ruszala sie nigdzie bez smoka,a pozniej przyszedl taki moment,ze sama mu zrobila pogrzeb i koniec ze smokiem..
Kasiulka a co z tym tronem,ze trza kafelki nowe klasc?????pewnie sobie taki luksusowy zamontowalas jak Alexis z Dynastii??? :ico_haha_01: czekamy na fotki krolewskiej toalety i reszty rezydencjii!!!!!
Ja mam jakis dziwny humor dzisiaj,rozmawialam za rodzicami i mama ma w srode operacje na przepukline,wiem,ze to w sumie zabieg,ale wiecie jak to jest :ico_olaboga: chyba sobie strzele jeszcze jedna kawke a co mi tam...i tak poczekam na Bablu,bo pracuje do 2 w nocy :ico_zly:
Martuchafrost i madziorka wklejajta Wasze fotki,bo pasa juz szykuje... :-D
Delfina wracaj do nas...jeszcze szorujesz te okna????? co tam u Was?????
A ze mi sie dzis nudzilo, i z przyczyn wiadomych siedzialysmy w domu,tak wiec pstrykalam non stop...wklejam Wam pare fotek z dzisiaj..
Obrazek

Obrazek

Obrazek
podziwiam swiat zza szyby :-D

Obrazek
dama w bieli :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
siluje sie z Kubusiem :-D

Obrazek

dobra juz koniec z tymi fotkami,bo cala strone zajme.. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Wiecie co znowu bym stracila posta,bo pokazalo mi sie ze musze wpisac nazwe uzytkowniaka..tym razem cale szczescie,ze wczesniej go sobie skopiowalam...ufff...... :ico_zly:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

20 mar 2007, 02:00

Hej dziewczynki!
Umieram, zajechalam sie z tym sprzataniem, jeszcze tydzien i juz bede na TT czesciej. Jeszcze mam tyle do zrobienia, szok!
Ciesze sie, ze u Was ok!
Ilonka dopiero teraz sie zorientowalam, ze przekrecam imie Twojej Cory, przepraszam :ico_sorki:. Zdjecia sliczne!
Kasia doczytalam sie, ze musisz kafle w lazience wymienic, czyzby w tej ktorej nie lubisz?
Kasia no domy super, drugi Boski naprawde, szkoda, ze nie ma zdjec do tamtych.
Gosia widze, ze sie zdecydowaliscie w koncu, a ile bedziecie czekac tzn jak dlugo beda wam domek budowac?
Dziewczyny co do kosmetykow polecam Oilatum! Maya miala straszne problemy ze skora po wszystkim, teraz jest spokoj, a tak wogole to w UK te kosmetyki sa narecepte, czyli dla dzidzi za darmo. Ja stosuje plyn do kapieli i mydlo w kostce, a szampon dla dzieci bez perfum i nie koloryzowany, Emilka pisala, ze jest tez krem i tez jest ok.
Uciekam spac bo padam!

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 mar 2007, 09:20

witam :ico_haha_01:
delfinko widze ze mnie zobaczylas hihihihihi
a ja tu staram sie nadrobic zaleglosci...
mam nadziejej ze mi posta nie wetnie :ico_olaboga:
ja dzis wolne ale umieram bo mam katar co mi leci z nosa ciurkiem i zimne na gornej i dolnej wardze brrrr wygladam jak pamela anderson zaraz po wstrzyknieciu kolagenu w wary :ico_zly: :ico_zly: a jak boli hihihi schudne bo jesc nie moge
nathanek w porzadku zaraz tu powklejam zdjecia
jutro i w czwartek mam egzamin z pierwszej pomocy wrrrrrrrrrrrr a sama chyba jej dzis potzrebuje hihihi
buziaczki zaraz beda zdjecia jak tylko pozmniejszam

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com
:-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 10:26

czesc dziewczyny ....ja wlasnie wstalam ,zjadlam sniadanko,a T dalej spi,bo ma dzis popoludniowke...wczoraj ogladalam bardzo fajny film ,,Apartament,,(tylko to chyba nie jest oryginalny tytul)na poczatku taki dziwny,nie wiadomo o co chodzi,a pozniej super ...nawet mozna sie poplakac na koncu ze wzruszenia :ico_wstydzioch: i super jest ten nowy z Willem Smithem :ico_brawa_01: musicie obejrzec...ja ogladam obowiazkowo,bo T kaze i sprawdza czy nie przysypiam za kazdym razem hihi Ilonka Vinee jak zwykle boska :ico_brawa_01: Mayeczka tez przesliczna :-D A Nathanek to az slow mi brakuje ,jak on pozuje do zdjec hihi To z misiem jest super :ico_brawa_01: Julie Ciebie tez biedaczko chorobsko zlapalo...ja jakos poki co zdrowa (odpukac)....ale Ty Julie ,pewnie przez te tratwy ...powodzenia jutro...aha Ilonka a Vinee widziala ten snieg,ze tak w okienku siedzi?ciekawa jestem jaka byla jej reakcja ?

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Ilonka a testy juz lepiej ,dziekuje...dzis mam wolne i super sie czuje,wiec pewnie sie wiecej poucze i porobie....

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

20 mar 2007, 11:10

Witajcie...
dawno mnie nie bylo, ale mialam strasznego lenia!
Ale dzis sie poprawiam :-D bo po nakarmieniu Oli o 7:15 (potem poszla spac), ja zjadlam sniadanko, wypilam :ico_kawa: i zrobilam :ico_duzepranko: , potem :ico_pranko:
Podejrzewam,ze przed wyjazdem jeszcze nieco rzeczy poprasuje,zeby latwiej bylo upchac w walize :-D
Znalazlam rozwiazanie na problemy z mlekiem (bo nie wiedzialam,czy brac 6 duzych puszek cow&gate)... Dzis dam Oli na sprobowanie Bebiko (kupilam w polskim sklepie) i bede jej mieszac z cow& gate. Dowiedzialam sie tez,ze cow&gate nalezy do Numico -tam tez nalezy Nutricia, producent Bebiko - wiec mam nadzieje,ze mleka te sie nie beda zbytnio roznic :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 11:13

Felicity to dobry pomysl :ico_brawa_01: a kiedy jedziecie do pl?

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

20 mar 2007, 11:13

P.S. W stopce pod suwaczkami jest link do strony ze zdjeciami Oli...to jedyna metoda jaka znam,zeby sie nimi podzielic :ico_haha_01: bo niestety nie umiem ich tu wklejac

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Lucy23 wylatujemy juz w sobote :ico_haha_02: maz zostaje z nami do wielkanocy, a my do 1 maja (bo bede czekac na wyrobienie nowego dowodu i paszportu - mam jeszcze dokumenty na panienskie nazwisko :-D )

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 11:22

to super !!!!ale macie fajnie...a zdjecia bomba ;)szczegolnie na tych co sie smieje :ico_haha_01: ja lece sie ubierac ,bo sie gramole,a chce sie z T zabrac,bo taki len jestem ,ze mam 15 minut do centrum,a nie chce mi sie isc he he...wysarczy,ze wroce sama hihi.... dopiero kolo 13 wyjezdza,wiec pewnie jeszcze zajrze ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość