Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lis 2007, 00:37

Ja słyszałam, że kawa jest dobra na cellulitis :ico_haha_01: na rozstępy chyba nie ma sprawdzonego sposobu :ico_olaboga: mi się rozlazły biodra jeszcze zanim się dowiedziałam, że jestem w ciąży-to był pierwszy sygnał, zaraz za nim wilczy apetyt i później wszystko po kolei :ico_oczko: ale chyba nie wyglądają tragicznie-byle tylko brzucho oszczędziły :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 lis 2007, 11:03

Witam, dziewczyny ja powrócę do tych nieszczęsnych rozstepów.
Mam pytanie odnosnie kremu MUSTELA, jaką on ma konsystencję, jak szybko się wchłania. Muszę sobie zakpuic taki kremik, rozstepów jeszcze nie mam ( 11 tydz. c), ale wole dmuchac na zimne. Chodzi mi głównie o to czy ten krem mozna stosowac rano, po czym w miare szybko sie ubrać.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 lis 2007, 11:29

Nowa nie stosowałam Musteli, jest bardzo drogi :ico_noniewiem: kiedyś za to dostałam w prezencie odd swojego menia VICHY ( nie ma ak to romantyczny prezent :-D ) i jest wg mnie rewelacyjny!! Ale skoro stawiasz na Mustelę, to najlepiej zapytać w aptece, tam Ci najlepiej powiedzą o konsystencji i wchłanianu. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 lis 2007, 12:18

Hey! A ja Wam gwarantuje że bez wzgledu na to jaki krem bedziecie stosować to jak masz wrazliwą nierozciągliwą skóre to rozstepy i tak sie zrobią! Te reklamowane kremy to tylko strata pieniędzy.
Ja Jestem juz w 8 miesiącu i przytyłam juz 15 kilogramów i nie mam ani pół rozstepu - nie stosowałam do smarownia nic oprócz oliwki dla Dzieci, a kolezanka w 6 miesiącu stosowała właśnie Mustellę i cały brzuch już ma zsieczony rozstępami - trudno je policzyć tak ich duzo!

Nie wiem jak Wy ale ja z punktu widzenia medycznego mówie Wam ze to naciągacze na kasę!
Nie zmienicie właściwości swojej skóry stosując kremy!!!

Ja bym na Waszym miejscu smarowała brzusio i uda oliwka, a za kaske przeznaczona na cud ścieme krem kupiła coś dla maluszka!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lis 2007, 13:12

zgadzam się z Marcią-to smutne, ale prawdziwe :ico_oczko: ja też się oliwką smaruję i na razie jest ok, mam mustellę na rozstępy na piersiach-kupiona jeszcze przed ciążą, wydawało mi się, że coś się zmienia po niej, a to po prostu piersi się napięły, bo już dzidzia się gnieździła w brzuszku :ico_haha_01: sam krem ładnie pachnie i wchłania się, ale słyszałam, że ta na brzuszek jest kleista i trzeba długo czekać zanim się jakiś ciuch włoży-polecam więc oliwkę, ja mam taką w żelu, bo jest łatwiejsza w użyciu

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

09 lis 2007, 14:28

Alineczq, dokładnie tak samo :-D :-D

[ Dodano: 2007-11-09, 13:31 ]
Mysle,ze najlogiczniejsze jest traktowanie rozstepów tak samo jak blizny,w końcu coś je łaczy.W ten sposób doszłam do wniosku ,ze nie ma nic skuteczniejszego od stopniowego scierania naskórka,a co za tym idzie spłycania rozstepów :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-09, 13:34 ]
bozenka74, taki peeling to swietna sprawa tym bardziej,ze po nim wszystkie kremy czy balsamy lepiej sie wchlaniaja:)A kawe kupilam najzwyklejsza jaka znalazlam i jako peeling jest swietna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lis 2007, 15:52

a ja stosowalam Mustele na istniejace rozstepy zarz po ciazy...i do poki stosowalam to zmienily swoja postac...sa ciensze i bledsze o duzo...ale byly paskudnie wielkie na biodrach i jeszcze polowa tego czegos mi na skorze zostala-ale nie ludze sie ze znikna,juz poprostu nie mam cierpliwosci i czasu sie zmarowac...
ktoraj pytala o konsystencje...tamten srodek z Musteli byl swietny pod tym wzgledem....baaardzo wydajny...jak bardzo rozcienczony balsam do ciala...szybko sie wchlanial...wlasciwie od razy mozna sie ubrac po posmarowaniu....i ten zapach-dla mnie swietny...ale po 2,5 miesiecznym smarowaniu regularnym(rano i wieczorem)spoczelam na laurach i juz mi sie nie chce i paskudy jakos niespecjalnie same chca sie wygladzic...pewnie pilingi pomoga...ale tez jakos czasu brak... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 lis 2007, 21:33

Jejku jejku. pierwsze rozstępy mnie dopadły. ale to dlatego że strasznie rosną mi piersi - dlaczego? nie chce takich dużych! juz dwa rozmiary na plusie. :ico_placzek:

na brzuszku na szczescie jeszcze sie na rozstępy nie zapowiada - tam skóra elastyczna - mam nadzieje ze sie obejdzie!!! :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 lis 2007, 13:22

hej brzuchatki :-D
mi na poczatku ciazy znajoma polecila masc FISSAN ,moze nie za dobrze sie rozprowadza bo jest gesta i baaardzo tlusta ale zaczelam sie smarowac ok 3miesiaca ciazy i smaruje do teraz i nie mam problemu z rozstepami ,przynajmniej narazie :ico_oczko: moge z czystym sumieniem polecic tą masc,mozna ja kupic w aptece koszt ok 24 zl

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 sty 2008, 12:36

Dziś kupiłam sobie krem na rozstępy Slim Body serum na rozstępy
Kolastyna i pilling na brzuszek i piersi Peeling cukrowy do ciała z wanilią, shea butter, witaminą E i skórką pomarańczy
i zastanawiam się czy będzie to dobre połączenie. Czytałam gdzieś, że przed nałożeniem jakiegokolwiek kremu powinno się zrobić pilling bo lepiej zadzała. W pierwszej ciąży miałam GERBERA i byłam zadowolona gdy stosowałam go regularnie ale jak się skończył to jakos tak przestałam dbać i zapomniałam o smarowaniu skóry brzuszka i piersi i wyskoczyły te dizady niestety. Co prawda nie mam ich dużo, już wyblakły ale są.
Teraz widzę, że na piersiach, które urosły dwa rozmiary w górę już zaczynją się pojawiać prążki więc nie czekam dłużej i działam. Na brzuszku na razie nie widzę nowych ale stare ładnie się prezentują.

Miałyścier juedyś takie kremy i pilling? Jakich używacie ? Co robicie, żeby się nie pojawiły?

[ Dodano: 2008-01-24, 11:38 ]
najoma polecila masc FISSAN ,moze nie za dobrze sie rozprowadza bo jest gesta i baaardzo tlusta ale zaczelam sie smarowac ok 3miesiaca ciazy i smaruje do teraz i nie mam problemu z rozstepami ,przynajmniej narazie :ico_oczko: moge z czystym sumieniem polecic tą masc,mozna ja kupic w aptece koszt ok 24 zl


Ja miała Fissan właśnie jak mi się gerber skończył i niestety sie pojawiły rozstępy...ale to pewnie dlatego, że zanim go kupiłam mięły 2 tygodnie i miała przerwę w smarowaniu!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość