caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 lis 2007, 08:39

Ale żeście nasmarowały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja z samego rana chciałam życzyć naszemu najmłodszemu bąblowi Kacperkowiduzo dużo zdrówka, miłości, spełnienia wszystkich marzeń i wszystkiego co najlepsze

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

z okazji ukończenia 6 miesiąca

:509: :509: :509: :509:

no a teraz poproszę porządny kawał tortu i szampana :-D :-D :-D :-D :-D

Mróweczka mam nadzieje, że małemu przejdzie ta gorączka, ja też myślę, że czopki są o wiele skuteczniejsze i wcale to dziecka nie boli, ja jak młodemu podawałam Viburcol to też nie widziałam żeby coś go tam bolało, tylko że musiałam mu trochę pupcie trzymać bo 2 razy wypluł czopka :-D :-D

Syla moją mamę to strasznie te nogi zaczęły drętwieć, no i dotego wysoki cholesterol, już kiedyś doktórka mówiła jej żeby przejść na dietkę, no i faje, miała chociaż ograniczyć, ale ona pali już 40 lat, ale wczoraj zobaczyłam po mamie że się wystraszyła, chyba jej ta doktor dogadała, jeszcze wczoraj mój brat jej też nagadał że jakiś jego kolega miała miażdżycę i palił i nie przestał i mu nogi obcieli i mama zdecydowała nie palić od dziś, nie wiem czy jej się to uda ale widzę że chce, że ma motywację!!!!!!!!!!!!!

Ja to myślę, że twoja córcia jest sprytniejsza, bo po siatce sie wspina, a mój to o te uchwyty a to łatwiej złapać i się podnieść!!!!!!!!!!!

Fajne smakołyki jej robisz, wczoraj mój niuniek zjadł cały słoiczek obiadku :ico_szoking: , a to sukces jak dla niego

No i oczywiście zapraszam wszystkich na kawunię

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 lis 2007, 09:59

wpadłam złożyć Kacperkowi najlepsze życzonka z okazji skończenia pół roczku

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

09 lis 2007, 10:33

DLA KACPERKA NAJ NAJ NAJ LEPSZE ŻYCZONKA ZDRÓWKA UŚMIECHU I SZCZEĘSCIA ŻYCZY TIK TAKOWA CIOCIA SYLA Z MARTYNKA I NICOLKĄ STO LAT :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
CARO moja mam tez pali i na poczatku też rzuciła ale po miesiacu znów zaczeła i nie idzie ja przekonać a pali paczke dziennie niby jakies słabe ale to tylko sie oszukuje jak za dużo pochodzi to ja strasznie bola więc sie oszczędza i nie kursuje ale ona domatorka jest to nie tak żle życze twojej mamusi wytrwałości w rzucaniu palenia

[ Dodano: 2007-11-09, 09:35 ]
aha a powiedzcie mi laseczki czy waszed zieciatka które kursują w chodzikach maja butki takir wyższe usztywniane bo nie wiem czy mam już kupić martynce butki czy nie trzeba jeszcze bo nie pamiętam kiedy nicolce kupowałam pierwsze butki takie usztywniane chyba pózniej :ico_olaboga:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

09 lis 2007, 10:52

NJALEPSZE ŻYCZENIA DLA KACPERKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 6 MIESIĄCA, ROŚNIJ ZDROWO I MIEJ ZAWSZE UŚMIECH NA BUŹCE :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Mordka - pyszny tort, a szampan wyśmiejnity :ico_haha_01:
Syla - ja już kupiłam Krystkowi takie butki wyższe na twardej podeszwie, jedne ma takie ale tenisówki, drugie zaś dostał skórzane na zimę od dziadków i też w nich już pomyka. Wcześnie miałam dla niego takie z miękką podeszwą, ale strasznie krzywił w nich nóżki :ico_placzek:
Caro - ja też trzymam kciuki za Twoją mamę, żeby wytrwała w postanowieniu i nie paliła.
No idę jakąś kawę robić :ico_kawa: , kurcze coś mi się kręci w głowie od tego szampana :629:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 lis 2007, 11:45

Witam :-)
[size=200]Kacperku mój kochany- z okazji ukończenia pół roczku życzę Ci wszystkiego co tylko najlepsze, dużo uśmiechu na buziaczku, zdrówka- żebyś już raz na zawsze zapomniał co to kaszel i katarek i inne paskudztwa. Życzę Ci też wiele uśmiechu i fajnych pomysłów na zabawę[/size]

W prezencie przyjmij ode mnie taki skromny prezencik... Wiem, że są lepsze, ale Twoja teściowa zbiera na wesele i ma ograniczone zasoby pieniężne :-) I przywieź mamę :-)
Obrazek


A ja muszę szybko pisać, bo już widzę, że TT na słowo honoru mi działa :ico_zly:
Wczoraj nie miałyśmy światła do 17, potem mi TT nie działał. Źle się dziś czuję- fizycznie i psychicznie (scysja z mężem- maminsynkiem) Poza tym mam @

Sorrki, że nie odpiszę na Wasze posty... Zyczę waszym dzieciaczkom zdrówka, a mamie Caro wygranej walki z fajkami.

Do potem. Papa. Chciałabym się położyć, ale...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lis 2007, 13:06

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bardzo dziekujemy za zyczenia :ico_sorki: :ico_sorki: Kolka, :ico_szoking: to zes sie rzucila :ico_szoking: no no... :-D to ja bede musiala wille jakas chyba kupic zeby Cie przebic :ico_placzek: :-D :-D :-D :-D caro, trzymam kciuki za mame :-) syla75, moj Kacpi najlepiej lubi smigac w skarpetkach antyposlizgowych ale zakladam bu butki... usztywniane

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 lis 2007, 13:08

M0rD3CzKa, raz się żyje :-D Co tam, zięciowi żałowac nie będę :-D A o willę się nie martw- zrzucimy się po ślubie :-D
Idę do łóżeczka. papa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lis 2007, 13:15

Kolka, no tez prawda :-D milego wypoczywania :-)

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 lis 2007, 13:29

Dzień dobry
Wpadłam się tylko przywitać bo jak zwykle czasu mi brakuje i oczywiście życzyć Kacperkowi wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 6 miesięcy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 lis 2007, 14:47

Już się należałam...
Nie wiem, czy i Julki coś nie bierze, bo marudzi strasznie... taka strasznie smutna jest :ico_placzek: Niby gorączki jeszcze nie ma, ale oczka ma inne :ico_placzek:

Dziewczyny, czy Wam Tt też tak chodzi jak chce? Bo dla mnie wejście tu graniczy z cudem...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości