ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 lis 2007, 19:39

Mili dzis mnie totalnie zszokowała..połozyłam ją do łóżeczka na podwieczorna drzemkę, wracam sprawdzic czy zasneła i :ico_szoking: ona obrócona o 270 stopni..chodziła sobie nozkami po szczebelkach i sie obróciła i :ico_haha_01: :ico_haha_01: ciesze sie ze jakis postep zrobiła, ale juz jutro obnizamy łózeczko i zakładamy ochraniacz, bo za chwile zakuma ze mozna sie chwycic łóżeczka i usiasc, a to tylko chwila nieuwagi i moze byc na podłodze, a tego byśmy :ico_nienie: chcieli

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

09 lis 2007, 20:46

chciałam poczytać zostawiłam Mata w jesgo pokoju na macie a za chwilę płacz, moje dziecko przestało lubić ciszę bo w szpitalu huk jakich nie mało, no i cały czas rączki bo był bardzo zdezorientowany i zagubiony, teraz Mat z teściową a ja na szybko przeleciałam kilka stronek i jeszcze dużo przede mną :-D

Dziękuję Wam dziewczyny za wszystko, to bardzo miłe, nie zapomnę Wam tego, Mat czuje się dobrze, niby jest zdrowy ale i tak trzeba bardzo teraz uważać zęby nie z łapal jakiejś innej infekcji

może wpadnę jeszcze póżnym wieczorkiem, o ile wcześniej nie padnę bo mam stertę rzeczy do prania prasowania... i jescze kurczę trzeba spać, potrzebne mi jest te kilka godzin więcej w ciągu doby...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lis 2007, 20:50

Lady.... :ico_brawa_01: za postepy...a widzisz...nim pojdziesz do lekarza to Mili juz sporo rzeczy bedze umiala :-D :ico_oczko:

a ja dzis chodze nieprzytomna i zmeczona bardzo...wszystko zaczelo sie od tego upadku Mayi....przyznalam sie Arkowi...nie byl zly...zmartwil sie i mowil ze wie ze nie jest latwo sie zajmowac taka rozrabiaką...ale ja nadal nieprzytomna...mala i A. spia..ja jakos nie umie zasnac....niedlugo pobudka i kapiel....a i z tego ozkojarzenia zamiast polknac witaminki to tapsa anty lyknelam-no nie wiem co mi sie stalo...i nie wiem czy teraz brac dalej normalnie i po dwoch dniach znow zadziala czy jak....ach...

byla dzis u mnie po grzejnik ta znajoma z synkiem ktory kiedys Maye zaazil...ale ja nie w humorze i jakos wogole gadka nam sie nie kleila....ciagle sluchanie wychwal jej synka mnie meczy...ale tez sie usmialam bo on w przyszlym tyg. konczy 7 mcy....i dawno juz siedzi...teraz ucza go chodzic...i rundki po mieszkaniu z nim robią a dzis kupili mu nocnik-i beda uczyc :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_puknij: ...ciekawa jestem jak pojdzie taka nauka 7 miesiecznemu dziecku...hmmm ciekawe jak zawola ze chce kupe...hihihiale czego sie nie robi by dziecko robilo to najszybciej z wszystkich? :ico_noniewiem: .....chyba ma mnie za dziwadlo-co mnie wogole nie rusza-bo chodzika nie chce malej kupic,siedziec nie ucze,chodzic nie ucze i biszkopcikow nie daje do jedzenia-pewnie powie ze ja taka "ksiazkowa"i ze dziecku to na dobre nie wyjdzie...a co tam-niech se gadaja wszystkie plotkary....jeszcze dodatkowo ta wizyta mnie oslabila...zgroza....
jutro w nocy przylatuje moja mama....fajnie bo bedzie z kim pogadac o pierdolach...hihihi...pewnie bede musiala jej pokazac Wasze dzieciaczki bo zawsze pyta;"a co tam u tej olezanki z Warszawy,z nad morza czy z Rybnika..."mowila ze tez by sie jej jakies fajne znajomosci przydaly...hahaha

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 lis 2007, 21:19

No tak...Kate witaj!!! moc buziaków dla Was!!!

A tu dla Alicji i Kacperka!!!
Obrazek

No ale imprezkę zrobiłyście... :-D

Ja już nic nie pamiętam co przeczytałam...wiem tylko, że o jedzeniu znów...i o drzemkach...moja jest ustabilizowana, je i śpi w miarę regularnie, ostatnie spanie jest do 18, a potem jeszcze z 1.5godziny zabawy...i spać...
A ubrania...ja w H&M lubię, ale drożyzna...czasem się skuszę, choć nawet nie powinnam, bo ciuchów mam na tony! Next to tylko z lumpu, a i tak są cudne! a w 5-10-15 są body! ja mam i lubię...i body jest fajne, ale już np. 1 bluzka się rozciąga...inna nie, więc różnie bywa.

I co tam jeszcze???
A ...Glizdunia :ico_olaboga: współczuję...ja bym chyba padła...no tak, to masz teraz dziecwczyno nauczę, że wiercipięty nie spuszczać z oka i już...Oby wszystko było ok.

Lady widzisz jak się Mili rozruszała!!!

No i...u nas ok, ja już zdycham ze zmęczenia i od tej pierdol...pogody! pada i wieje...ponuro...nonono! jutro muszę zrobić zakupy jeszcze...młoda super, choć dziś też senna bardziej przez to ciśnienie... Jak spała to posprzatałam prawie wszystko, został mi kebelek i wanna i podłogi, reszta zrobiona. Ja już wykąpana, bo bałam się że prąd wyłączą... teraz idę zrobić kolację i zajrzę później.
Gadałam z J...u nich też piździ...no i może skończą za tydzień, a może już za 3-4dni, ale tego nawet sam właściciel nie wie...no jo! to mnie załatwił...bo ja wosk na bikini planowałam w tygodniu..a jak on wróci w poniedziałek czy wtorek to co? no i chyba muszę to zrobić jutro... :ico_olaboga: wszystko w biegu znów...
dobra, spadam na razie...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

09 lis 2007, 21:30

A moję życzenia miały taką kartkę !!!!!! NO

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-09, 20:37 ]
GLIZDUNIA, a ja nie doczytałam chyba to co Maya miała ałaaaaa ??? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lis 2007, 21:48

lady przeciez ja jej nie daje nurofenu profilaktycznie tylko widze ze ja boli!!!
i nie moze spac
ja ochraniacz w lozeczku mam od poczatku i powiem szczerze ze gdyby nie on to moje dziecko miałoby guza na guzie
dzisiaj w nocy znalazłam ja w samej glowie lozeczka w poprzek wtulaną jak fasolke n
nie wiem jak ona to zrobiła

jesli chodzi o marki ubran to ja z checia bym chciala takie pajace z adamsa bo sa boskie i ja tez lubie paseczki
daria dogadamy sie :-D
mamy kilka rzeczy z h&m z zary i nexta z lumpa i allegro
generalnie mamy za duzo rzeczy
córka ma wiecej niz mama :ico_puknij:

moja mała ma ostatnio ostre zeby na warzywka :ico_olaboga: kazdy obiadek jest blee az mi sie krztusi

[ Dodano: 2007-11-09, 20:49 ]
glizdunia to mialas przezycia :ico_olaboga: ale dobrze ze powiedzialas A bo ja tez bym nie wytrzymała :)
przynajmniej on tez bedzie bardziej uwazał

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lis 2007, 22:02

Jagodka...nie ma sprawy jak chcesz to moja mama moze zabrac do pl i z tamtad wysle-bedzie taniej chyba....
http://adams.co.uk/shop/search/search.s ... 8_198.html
to link do pajacy...a ten drugi to niby chlopiece ale tez fajne-Maya miala zielonkawe...i super
http://adams.co.uk/shop/search/search.s ... 9_203.html
a tutaj do wszystkich ubranek na nasze brzdace :ico_oczko:
http://adams.co.uk/shop/subcategories/c ... /baby.html

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lis 2007, 22:17

super te ciuszki!!!!
a jaki jest teraz kurs funta bo ja sie nie orientuje?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 lis 2007, 22:25

Prawie 5.20 z tego co się orientuję...fajne ciuszki, ale raczej na angielskie zarobki...a szkoda....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lis 2007, 22:27

oj...no jaki jest kurs walut to nie mam pojecia nestety...hmmm

wiecie co...poczytalam tu u nas na forum o tym uczeniu na nocnik. i sie okazuje ze ja sie ze znajomej smieje ze 7 miesiecznego brzdaca chce uczyc jak tu ucza juz od 6 miesiecy....i w szoku jestem...jak moja corka jeszcze nie reaguje swiadomie na swoje imie i jak mam jej wytlumaczyc co ma tam zrobic?!

ah...i spaia smacznie..nawet juz nie wiem jak dlugo....ciekawe o ktorej bedzie pobodka na kąpiel?hmmm albo mala sie nie obudzi i ciagiem bedzie spala do 4-5.00 jak zawsze :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość