Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

09 lis 2007, 14:42

Witam kochane kolezanki :-D
emilia7895, dzidzius chce zrobic mamusi niespodzianke :-D
monika83, to podeslij troche twojego sloneczka bo umnie niestety pada deszcz.
No juz niedlugo i zima ach jak ja nie lubie zimna :ico_szoking:
Umnie ok czuje sie dobrze dzidzius rozrabia spi i rozrabia tak na przemian :-D
Pozdrawiam Was Wszystkie marcoweczki trzymajcie sie zdrowo :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 lis 2007, 14:55

hej ja własnie siedze sobie u rodziców na małej kawce no i oczywiscie zjadłam sobie zupke ogórkowa mmhym pycha .... :ico_haha_01:

ja nie moge sie doczekac świąt bo mam straszna ochote na barszczyk czerwony z uszkami taki jak robi mój tata ale juz bliżej niz dalej poczekam.
Synuś dzis grzeczny kopie mamusie delikatnie :ico_brawa_01:

Safaryn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 14 lip 2007, 17:42

09 lis 2007, 16:29

Dzisiaj jadę na zakupy, muszę zrobić zapas maślanek i kefirów, ma na nie olbrzymią ochotę. J. mnie niestety opuszcza na tydzień znowu. :ico_placzek: I co my w trójkę poczniemy...

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

09 lis 2007, 17:13

A mnie wogóle nie ciągnie do mleka, maślanki i kefirów - wręcz odwrotnie :ico_olaboga: . Staram się przynajmniej raz dziennie zjeść jogurt i mam nadzieję, że to wystarczy. Ser jakoś nie chce mi przez zęby przejść :554:
Ja tez juz odliczam czas do świąt bo wtedy już będzie z górki. :509: :509: :509: . a mój skoczek w brzuszku cały czas przypomina o sobie :ico_ciezarowka: . Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 lis 2007, 17:37

bylam z mama na zakupach i mama nie wytrzymała :ico_olaboga: kupila pierwszy pajacyk dla wnusia schowalam zeby mąz nie widzial bo bedzie krzyczal. upatrzylysmy wózek taki jak mi sie podoba tylko kurcze 1499 zl ceny sa zabójcze ale cóz pierwsze dziecie i nie chce zeby mu cos brakowalo tylko ze zakupy dopierw na koniec stycznia planuje

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

09 lis 2007, 19:43

zirafka, kochana to umnie odwrotnie moglabym pic mleko litrami co mi nie wolno jedynie moge wypic 1 1/2 szklanki mleka i to wszystko :-D
Kochana nie zmuszaj sie na sile jak nie podchodzi Ci nabial widocznie dzidzius ma witaminki i nabial w innych potrawach :-)
asiab, niestety te ceny są naprawde koszmarne,ja jestem zdania ze do takich malenkich pociech powinny byc o wiele nizsze ceny :ico_oczko: ale wychodzi na to ze niestety ceny sie nie zmienią :-)
Umnie caly czas pada a mnie sie nic nie chce jakis len mnie ogarnia :ico_haha_01:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

09 lis 2007, 20:34

no to macie przeboje z tymi mlecznymi przetworami.. mnie jedyne co teraz meczy to zgaga.. jest okropna. ale jakos glowa do gory i do przodu :-) trzeba sobie jakos radzic, jest dobrze :ico_brawa_01: a moj Kondziu tez bryka, ale fajnie podoba mi sie..

co do ubranek..to moja mama juz kupuje..tesciowa tez mi juz nazbierala sporo..ale wozek lozeczko materacyk etc. bede kupowac dopiero w styczniu.. jakos na poczatku mi sie strasznie do tego spieszylo a teraz to nie..teraz jestem cierpliwsza :-) i nie spieszno mi na takie zakupy..zreszta jak rodzina nas obkupuje to niewiele mi zostanie do kupienia.. :ico_oczko: ide sie polozyc jakos chce mi sie spac :ico_spanko: pozdrawiam was moje piekne i kochane marcoweczki

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

09 lis 2007, 23:26

witam ponownie
powiem wam jaka mialam dzis historie.nie wiem czy pisalam,ale aktualnie mieszkam w londynie mam tutaj ginekologa prywatnie do ktorego chodze co miesiac,ale skoro tutaj bede rodzic to musialam sie zarejestrowac do przychodni i przydzielili mi szpital i na dzis mialam skierowanie do szpitala na badania krwi i usg bo to musi byc u nich zeby mi zalozyli karte ciazy u nich w szpitalu i wciagneli mnie w system,no i dzis na usg facet mi mowi ze malenstwo jest o tydzien mlodsze niz pokazywaly to poprzednie usg :ico_noniewiem: az sie zmartwilam :ico_placzek: i mowi mi jeszcze ze to nie synek tylko corcia :ico_szoking: bylam w ciezkim szoku,normalnie juz sama nie wiem
niezly numer

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lis 2007, 09:50

monika83, o tydzien mlodsze to nie powód do zmartwien bynajmniej tak mi mówił lekarz bo nie mozna przewidziec kiedy dokladnie doszlo do zaplodnienia i moze byc róznica
o a co do płci to psikus ci dzidzia robi :-)

[ Dodano: 2007-11-10, 12:25 ]
oj jaka tutaj dzisiaj cisza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 lis 2007, 14:53

Monika83 to dzidzia Ci psikusa robi :) ale może "klejnoty" się schowały :ico_haha_01: a co do usg to wiem że nie można precyzyjnie określić w którym tygodniu dokładnie jesteś. Usg moze się mylić o 2 tyg. Także nie martw się i chyba najlepiej to patrzeć po terminie ostatniej @

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość